Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Šujam pašas! - 2.daļa

Ping Pong

BTango

Jau sen atpakaļ tiku pie šujmašīnas Husqvarna Viking, bet diemžēl lielākoties tā arī stāv skapjaugšā, jo neklausa.

Šujot met cilpas. Cik skatos manuālī un yotubē, tad problēma varētu būt diega spriegojumà. Laboju kā iesaka, bet 0 izmaiņu.

Kas vēl varētu būt par vainu?

queque

minkuma
Varu ieteikt tikai to, ko pati esmu pārbaudījusi - man ir Brother 1034. Esmu ļoti apmierināta, ļoti vienkārši diegus savilkt, ar audumiem, kurus lietoju, tiek galā labi, diezgan ātri var piešauties saregulēt diegu nospriegojumu, lai pielāgotu audumam, vai, piemēram, taisītu krokas. Varētu būt klusāks, bet esmu šuvusi arī pa nakti un neviens nav sūdzējies - tātad nav tik traki.

Papildināts 18.04.2020 22:43:

BTango
Vai ir nesta uz servisu, nav kāds defekts?

BTango

queque
Man šķiet, ka sākumā viss bija vairāk vai mazāk ok - cilpas metās, ja lēnām iesāku. Nolūza adata, nomainīju, sākās šitie gļuki.

Uz servisu nav vesta, šaubos, vai tuvumā vispār ir kāds. Un tad, ja ir, visticamāk, ka šobrīd nestrādā

queque

BTango
Atceros, ka vidienē mums nopirka skola vairākas šujmašīnas no Pfaff. Līdzīgi kā raksti, sākas problēmas ar cilpām - praktiski uzreiz pēc pirkšanas, piņķerējās un pašūt normāli nebija iespējams, sauca no veikala servisa meistaru vairākas reizes, kaut ko tur pa remontēja un īsi pēc tam katru reizi atkal tas pats. Beidzās ar to, ka atzina par nelabojamu defektu, pieņēma atpakaļ. Tā kā gadās arī tā.

BTango

queque
Nebiedē

Es vēl ceru uz adatas nomaiņu (pavīdēja atmiņā, ka varbūt ne standarta ieliku?).

Trīne

BTango
Diega nospriegojums nepareizs, ievērts diegs nepareizi (augšējais vai kuģītis ielikts slīpi), dažādu izmēru diegi (bet vienalga ar nospriegojumu būtu jāizlīdzinās), adata ielikta nepareizi. Nezinu, kas ir nestandarta adata, bet vispār būtu jāder visām adatām. Iedomājos, ka man vienai šujmašīnai diegs adatā verās no sāna, bet otrai no priekšpuses (automātiski). Bet to jau regulē pati adatas forma - adatas augšpuse, kas liekās šujmašīnā, no vienas puses ir apaļa, no otras - plakana. Ielikt nepareizi it kā nemaz nevar.

Es nestu uz darbnīcu un teiktu, lai nošuj man smuku vīli. Cilpām (un savilkumam) nevajadzētu būt ne pirmajiem ne vēlākiem dūrieniem. Vrb tiešām kkāds defekts.

Un, jā man padlaikos bija šujmašīna Čaika, kas necieta smalkos diegus, meta šausmīgas cilpas un neko nevarēja padarīt. Vīramātei tāda pati mašīna, šuva kā pulkstens.

Papildināts 28.04.2020 09:17:

Nolūza adata
Kāpēc nolūza? Vrb jau tāpēc, ka bija kāds defekts. Adatas nemaz tā nelūzt. Man pa visu šūšanas pieredzi nolūzušas ir kādas divas vai trīs. Manas vainas dēļ. Vrb lūztot kkas notika, adatas gals palicis kuģītī (vai tajā ligzdā, kas šīlaika mašīnām aizvieto kuģīti.

BTango

Trīne
Tā adatu nomaiņa bija sen, bet šķiet, ka tā bija no staipīgo audumu adatām (strech?).

Adata nolūza visticamāk tāpēc, ka bļāvu uz to mašīnu. Nu pilnīgi neciešama. Regulāri augšējais diegs izveras ārā šuvuma vidū.

Patiesībā neko jēdzīgu neesmu sašuvusi, jo viss beidzas pie "patrenēšos". Nekas nesanāk. Nāk tikai psihie. I man, i nu jau šujmašīnai

Laikam tiešām jāmeklē serviss.

Trīne

BTango
Regulāri augšējais diegs izveras ārā šuvuma vidū
Vai nu defekts kādā no diega ievēršanas posmiem, vai arī tu kko tur nepareizi iever. Tā nu gan nevar būt, ka diegs verās ārā. Vrb kkur vajag ne tikai aizķeksēt, bet vēl pievilkt, lai ieliekās gropītē. Tad ir pilnīgi loģiski, ka diegs metīs cilpas, jo diega nospriegojums nav pareizs.

Papildināts 29.04.2020 09:48:

Pārbaudi, vai pareizi iever

BTango

Trīne
Tā nu gan nevar būt, ka diegs verās ārā.
Tas nozīmē, ka tas ir mans gļuks, ne šujmašīnas!!! Yes!!!!!!!

Beigsies dārza darbi, būs jāpieķeras klāt

Meitenes, gribu jums pievienoties

Papildināts 28.11.2020 11:06:

Meitenes, kā jūs organizējiet sava hobija darba vietu?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18170873