Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Šujam pašas! - 2.daļa

Ping Pong

Lolly

Konsuela
Ar darba vietas organizēšanu ir traki, jo man nav sava "darba" stūrīša mājās, un tad ja lielajā istabā izvelku šujmašīnu, tad liekas, ka visa istaba ir bardakā, un noskaņojums nav vairs labs, kā arī to visu vākt pēc katras reizes ir slinkums..


Sveikas!

Tā kā ir diez gan daudz brīva laika un līdz aktīviem dārza darbiem vēl pāris mēneši , esmu nolēmusi ,ko uzšūt. Izvēlējos jaunu šujmašinu - Janome sew line 500 - jo vecais kājminamais Singer plānus audumus šuj ļoti slikti. Bet jautājums man tagad par piegrieztnēm, kur pērkat? Ir no senākiem gadiem Burdas saglabājušās, bet gribētos ar ko jaunāku, bet īsti ineta neko navaru atrast

jozikins

coffe

https://vikisews.com/

https://your-tailor.ru/

https://laforme.ru/

https://burdastyle.ru/

https://patternclo.ru/

Ir vel daudz, bet uzreiz nevaru atcerēties

Bet, ja interesē somu šūšana ar meistarklasēm un piegrieztnēm, tad laipni lūgta pie manis. FB var mani sameklēt. Ja ir interese, tad var rakstīt privāti


Нельзя для всех быть белой и пушистой...растащат на воротники!

jozikins
Paldies kā Tevi FB var atrast?

Nekad neesmu lietojusi no ineta piegrieztnes , kā Jūs tās lietojat? Es kā vecs cilvēks esmu tik no papīra uz papīru zīmējusi, vai pati modelējusi skatījos Burda ,ka tur ielādē PDF un tad var izprintēt.. vai tā ar darat? man printera nav pasūtiju tuvākajā bibliotēkā dzīvajā veidā pāris Burdas.


jozikins

coffe

Nekad neesmu lietojusi no ineta piegrieztnes , kā Jūs tās lietojat?
Tur vienkārši-jasamaksā par izvēlēto piegrieztni, tad atsūtīs uz e-pastu failu, un no tā būs jaizprintē piegriezte uz A4 lapām, kuras pēc tam jasalīmē un piegrieztne rokā.

Man ir fb lapa:

Mana lapa

Tur par visu-šuju somas, apģērbu, piedāvāju meistarklases somām un apģērbam


Нельзя для всех быть белой и пушистой...растащат на воротники!

jozikins
Paldies

jozikins

coffe

Ja ir interese un jautājumi, tad droši tur var man rakstīt. Mums ir neliels šūšanas klubiņš, kur macamies kopā šūt.


Нельзя для всех быть белой и пушистой...растащат на воротники!

Kur jūs Covid laikā pērkat audumus? Internetā grūti nopirkt, gribas aptaustīt. Vai ir tāda iespēja kādā noliktavā vai veikalā tikt iekšā? Kā ar Abakhan? Viņiem eveikals tāds nabadzīgs. Gribu biezos audumus mēteļiem.

teite

Barbarra
Nekur. Šobrīd neko nešuju, nespēju iedomāties kā var audumu nopirkt bez apskatīšanas klātienē, pačamdīšanas, sakrokošanas utt.


Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.


FlairZing

Barbarra
EK Audumi

Ziile Fabrics

100% Kokvilna

Julius Eli fabrics

Tavs sapnis

Louvis Home

Tie man pirmie nāk prātā.

Liepājā Abakhan no apdrukātas cilpiņtrikotāžas piemēram vispār nekā normāla nav. Bērniem piemēroti varbūt 2 audumi atradās un tie paši kā no 2001.gada kolekcijas. Personāls reti neatsaucīgs, ja nezina, ko konkrēti grib, tad var nemaz tur neiet, ineta veikalā būsi tikpat gudrs ir vēl daži veikaliņi, bet tur cenas kosmosā. Nekas cits, kā internets neatliek.

Man kā pašdarbniekam amatierim visi pirkumi i-netā bijuši veiksmīgi. Bet šuju bērniem džemperus un bikses. Ja šūtu uz pasūtījuma kādam citam vai sarežģītākus izstrādājumus, tad noteikti prasītos aptaustīt.


Izklausās labi, bet tā tas nestrādā

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18170873