Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Šujam pašas! - 2.daļa

Ping Pong

iuz

Kukurznīte
tad mees viens otrai konkurents

zanite6

es so ari sauco par Abrahamu

Pastāstiet lūdzu kā man pārveidot piegrieztni ja man ir piegrieztne uz 110 cm a vajag uz 86?

Vairāk pozitīvisma...

Jautāšu arī šeit:

Kāds audums ir nepieciešams pieaugušā legingiem?

iuz

apogs
ai nu es aizmirsu atbildeet nu vispar jau viss atkariigs kam tie leggingi domaati. Var njemt trikotaazju staipiigu un plaanu, var njemt likru (laikam taa to audumu sauc). Var njemt mezgjiini staipiigu...

Es esmu aktīvais lasītājs, ne rakstītājs, bet šoreiz man jautājums - kā apstrādāt apakšmalu kokvilnas trikotāžas kleitiņai bērnam, lai tā nerullētos uz augšu? Nošuvu ar dubulto adatu, bet tomēr rullējas

Starp citu, vakar Rūpniecības ielas Abkhanā bija uz svaru ļoti forša raibā trikotāža bērnu vasaras kleitiņām.....

zanite6

Kā reiz šobrīd darinu petitskirt savai pekai. Vidukļa apkārtmēru gan nezinu, bet augums 80 cm, svārku kopējaus garums 25-27 cm. Pirku 2 m tilla ārējai daļai - pietrūka apm 20 cm, jābrauc piepirkt.

Josta + 1. kārta no atlasa lentas, tālāk pirmā krokojuma daļa 8 cim, otrā - 8cm, un pēdējā 4 cm. ( Krokoju gan ar roku, varbūt tas ko maina aprēķinā)

1 m citas krāsas pirku iekšējai daļai, + izskatās, ka jāpiepērk odere, jo spīd cauri. Domāju, ka iekšējam krokojumam pietiks ar 1 m, jo to šūšu klāt pie oderes, tikai 1 kārtu, vai varbūt 2, tikai lai redzās apakšā tādi kā kupli apakšsvārki.

Rikitikitavi
nezinu gan, ko vēlies šūt, bet es darītu tā, paņemtu kādu līdzīgu apģērba gabalu vēlamajā izmērā un tad vadoties pēc tā pārveidotu piegrieztni. Parasti piegrieztni pārgriež horizontāli kādās 2 vietās, pieņemsim, krūšu un gurnu līnijās - tā varēsi saīsināt augumu. Līdzīgi var darīt arī vertikāli, lai sašaurinātu konstrukcijas platumu.

francis
kā apstrādāt apakšmalu kokvilnas trikotāžas kleitiņai bērnam, lai tā nerullētos uz augšu? Nošuvu ar dubulto adatu, bet tomēr rullējas
Cik plata Tev ir atlocītā apakšmala? Visdrīzāk vajag nolocīt vairāk un tad nerullēsies. Vidēji tie varētu būt 2 cm. Nošūt arī vajadzētu tad 1,8 cm no locījuma.

iuz

francis
biju vakar Ruupnieciibas ielaa, neko smuku iznjemot ar muljkjiku varonjiem nemaniju...

un vai nogludinot arii rulleejas? Un Tu pareizi piegriezi audumu?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18170873