Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Šujam pašas! - 2.daļa

Ping Pong

Gustiņa
paldies, varētu būt, ka par maz nolocīju, pāršūšu un tad skatīšos....

francis
Dzīvotu Rīgā, uzreiz aizskrietu pēc skaista auduma mazai kleitiņai

Es parasti nošuju 1,5-2cm platu atlocītu maliņu ar 1 adatu šujot un man nekas nerullējās. Pēc tam vēl nogludinu, lai skaistāk.

Burkā kundze
Manai princesei tieši tādu izmēru vajag. Apakšējam krokojumam esmu nopirkusi un sakrokojusi 4cm platu organzas lentu 14m (nezinu, cik vajadzēs). Krokoju ar speciālo pēdiņu, ar kuru sanāca 7m gara sakrokota lenta. Esmu sajūsmā par šo pēdiņu. 1. un 2. kārtai man ir 7cm plata lenta, jo platākas veikalā nebija.

Un jostiņai esmu nopirkusi 20cm garu auduma strēmeli, tad jau redzēs, cik platu vajadzēs šūt.

Es arī esmu pārliecināta, ka vajadzēs pavisam plānu oderi, jo svārki domāti dzelteni (krokas) un vidējās kārtas ir tādas bēšīgas.

meitenes, man viens ekspresjautājums:
kā vislabāk apstrādāt maliņas likrai? - mani overloka dūrieni un zig-zags tomēr izskatās ne visai glīti, overloka man nav. maliņas tāpat tiks atlocītas un nošūtas ar dubulto adatu, un neizskatās irstošas (likra kā jau likra) - vai var atstāt neapmetinātas vai tomēr kaut kas jādara?

Lylah
var atstāt neapmetinātas, i mazāks biezums būs. Labāk, ja šuve būs tuvu griezumam, lai nekas lieks nekarājas.

Gustiņa
liels paldies Tev par tik ātru atbildi! man vajadzēja "atļauju", ka varu atstāt, kā ir

Ziniet, man radās šodien tāds jautājums - kā jūs glabājat savus audumus?

Šodien tā atveru skapīti, it kā viss salocīts un salikts, bet gāžas jau. Nav jau it kā man dikti daudz to audumu, bet gribās kaut kādu kārtību ieviest. Kā jums sakārtoti audumi?

zanite6
Daļa plauktos, daļa kastēs uz ritenīšiem(Jysk).

iuz

zanite6
ejoshaakie uz galda sakrauti, neejoshaakie, vai tai briidii neaktuaali diivaanam atvilknee.

zanite6
man atveeleeti 8 plaukti audumiem, bet laikam buutu eetraak plastmasas kastes ar vaakiem, jo tad nenoput.

Melisa

zanite6
kastēs uz ritenīšiem(Jysk) Man ar šādi, vismaz audumi. Un tad kastes sakrautas viena uz otras. Sīkumi - makšķernieku kastē ar sīkākiem nodalījumiem. Žurnāli arī kastē, tikai cita izmēra.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18170873