Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzemdības Valgā!!

fifiga

Sveikas!!

Zinu ka šādas tēmas ir bijušas,bet tomēr man ir jautājumi!!

Kā ir ar Valgu??Tur tiešām ir tik labi kā raksta??Tur kāda no dakterēm runā latviski??Jo man ir bail par krievu valodu,ka es visu nesapratīšu un ka mani nesapratīs!!!!

MisPiggy

nu bet takš pazvani dr Kašai un pajautā visu kas interesē. te info :

Gaidām arī dzemdetājas uz dzemdībām ( iepriekš vēlams sazināties ar mūsu ginekologiskās nodaļas ārsti Eriku Kašu pa tālruni +3727665150)

Papildināts 27.03.2012 00:26:

un te Valgas slimnīcas mājaslapa http://www.valgahaigla.ee/lv/index.php?option=com_content&view=article&id=4

VViss pāriet dzīvē, viss paliek mūžībā...

Pietiek ar sīku robiņu, lai atslēga neatslēgtos, pietiek ar vienu vārdu, lai nesaprastos...

R

Valgā ir normāli. Man ir bijušas divas dzemdības - LV līgumdzemdības un Valgā ar dežurējošo personālu. Valgā pietrūka uzmanības no ārstu puses, nodaļa dzemdību dienā bija pārpildīta. Man bija dr. Kaša. Plusi - mājīgas telpas, klusums un miers (kaut nodaļa bija pārpildīta), labs ēdiens, jāmaksā tikai par istabiņu (ja izvēlas ģimenes), laipns un atsaucīgs personāls, nekādas burkšķošas sanitāres. Patika arī izrakstīšanās process - vienkārši atnesa uz istabiņu manus dokumentus un iedeva līdzi rēķinu, kas jāapmaksā ar pārskaitījumu.
Ar Krievu valodu galā tiku, kaut parasti uz "jūs".

Valgā ļoti patika. Kā jau iepriekš rakstīja Lempijs, telpas ļoti mājīgas un klusas - galīgi nav sajūta, ka esi slimnīcā. Viss personāls ļoti laipns un atsaucīgs. Ārsts dzemdībās nepiedalījās(dienas laikā 2 reizes gan apskatīja mani), bet arī nesajutu vajadzību - vecmātes pievērsa uzmanību visu laiku - nebija sajūta, ka esmu atstāta novārtā. Tajā dienā gan biju vienīgā dzemdētāja. Ar krievu valodu problēmu nebija - viņi saprata mani un es sapratu viņus. Bet lai uzzinātu visas sev interesējošās atbildes var aizbraukt apskatīties slimnīcu klātienē - pagājušo gadu tās bija 5dienas, kad varēja braukt skatīties nodaļu, bet vislabāk jau pirms tam uzzvanīt.

Latviete tur ir dr. Kaša, pārējie runā krieviski vai angliski.

Pievienojos visam iepriekš minētajam!

Dienā kad ierados, redzēju tikai vienu māmiņu, kura stumdījās pa gaiteni ar bērnu gultiņā Fantastiska gaisotne, viss tik tīrs un forš, klusums!!!! Blakus parks, skaisti

Personāls- arī neko sliktu nevaru teikt! Ar kontrakcijām mocījos naktī, vīrs gulēja noguris pēc savas anestēzijas, tad nu mani apčubināja māsiņa. Sataisīja man vannu, pienesa ūdeni, pat ieslēdza mūziku, lai vienai nav garlaicīgi...

No krievu val. ne bum bum, sarunājos angliski... Dažas sanitāres nesaprata, tad vīrs runāja krieviski, bet ārsti angliski runā perfekti...

Vienīgais ko varētu minēt kā mīnusu- Netaisīja skrīningu, to veicām LV, un par slimnīcas apskati itkā bija jāmaksā Ls8 (laikam), kaut gan to beigās nemaz nepierēķināja, un vēlāk lasot atsauksmes, arī- daļa maksājusi, daļa- nē.... Tad nu nesaprotu, vai tas ir Kašas kabatai vai kam.... Un TV- nezinu ko tie igauņi skatās, priekš manis 3dienas- pilnīgi nekas skatāms (ne valodas dēļ)...

Vēl patika, ka palātai (luxus) tonēti logi, kas man bija būtiski jo tieši tad bija vasaras viskarstākais periods...

Ui, baigi gari sanāca..

Papildināts 27.03.2012 19:13:

Vēl milzīgs pluss- māsiņa teica, ka var pieskatīt mazo, lai mēs ar vīriņu ejam pastaigāt, par ko biju šokā

Meitenes vai jūs visas no ģeogrāfiski tuvas apkārtnes vai arī no tālākām vietām braucāt uz Valgu tikai tāpēc, ka jums tur patika?

Es braucu no rīgas! Dzīvoju blakus RDzN, bet mani tur iekšā ar varu nedabūtu!

Un pati sēdēju pie stūres ar visām kontrakcijām, jo vīriņam bija neparedzēta vizīte uzņemšanā, un nedrīsktēja braukt...

Bet par attālumu nesatraucies, nav tik traki, noteikti paspēsi

Mata Hari

Es no Valmieras, Valgu izvēlējos, jo Valmierā tajā laikā nodaļā bija remonts, plus vēl finansiāli izdevīgāk. Valmierā es bez līguma nedzemdētu, diemžēl.

Mans otrs bērns dzima Valgā, pirmais Stardiņos. Braucu no Rīgas. Sazvanījos, aizbraucu (apmēram mēnesi pirms dz.), apskatīju nodaļu un sapratu, ka tas man der. samaksāju kā par vizīti-konsultāciju, kurā ietilpa slimnīcas apskate. Vēl biju divas reizes (viltus trauksme un pēdējā īstā, tad neko vairs nemaksāju. Salīdzinot ar Stradiņiem, man patika tas miers un klusums kas tur valdīja, nebija konveijera sajūtas. Jutos gaidīta un aprūpēta. ēdināšana lieliska. ģimenes palāta par maksu tikai pavadošai personai, jo tā tika ēdināta 3xdienā. Trīs lieliskas un mierīgas dienas. Attieksmi noteica cilvēciskais faktors nevis naudas maks kā tas ir pie mums.Tur vairāk dara no sirds, īgnas un dusmīgas neredzēju nevienu, tāpat mūžīgi burkšķošas sanitāres izpalika. Arī Dr.Kaša katru dienu pie manis ienāca un apjautājās.Vecmāte un bērnu ārsts bija katru dienu.

piekrītu par TV arī man nedaudz pietrūka,tie igauņu kanāli nebija baudāmi, bet līdzi bija portatīvais un tad jau viss bija oki.

Papildināts 12.04.2012 00:31:

Mata Hari
vai arī no tālākām vietām braucāt uz Valgu tikai tāpēc, ka jums tur patika?
Arī tur Valgā man šito jautāja, es teicu, ka man jau ir slikta pieredze un ļoti būtiski bija tas miers un bezsteigas sajūta. Mājas variants atkrīt, jo skaitījos ar riskiem. Līdzīgi varētu būt mājas dzemdības un radību mājā "Harmonija", bet tur jau jārēķinās ar pavisam citām naudas summām.

Ja ir panika no baltiem halātiem un pati slimnīca kā tāda jau uzdzen šermuli, tad tas ir variants starp slimnīcu un māju

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18171234