Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ezermalas iela

kašmira mētelītis

Ezermalas ielas daudzstāvenes,padsmitie nr.,ko labu un ne tik labu varat pastāstīt? Interesē,vai ziemās nav jāsalst,kriminogēnā situācija u.tmldz. sīkumi. Kā tur ir dzīvot?

Danica

Es tagad nezinu, kuras no tām daudzstāvu ēkām ir ar padsmitajiem numuriem. Ja runa ir par tām padomju laika, kas atrodas pie Ķeizarmeža sporta centra pa diagonāli pāri ceļam, tad man paziņas ir stāstījušas, ka tajās ir augsti komunālie maksājumi un ziemās nav silti. Ja ir runa par tām, kas skaitās uz Ķempes ielas ( arī padomju laika ), tad vienīgais, ko es zinu, man ļoti negribētos iegādāties dzīvokli tajā mājā, kurā notika tā ugunsgrēja nelaime. Bet nu tas man ir tīri psiholoģiski. Par jaunajiem projektiem es neko nezinu, bet tie ir arī nostāk no Ezermalas ielas.

Vēl no tādiem mīnusiem ir tas, ka tur tuvumā nav nekādu normālu veikalu. Viss ir jāved. Es nezinu plus vai mīnus, bet tas rajons drīz izskatīsies citādāks kā šobrīd. Laikam jau, ka plus - tur apkārt visādi attīstibas plāni paredzēti, kas ļoti labiekārtos vidi.

Danica
Paldies! Skatījāmies uz tiem studio tipa logiem,un tā bija pirmā doma kas man ienāca prātā-auksts! (Un vēl ezera tiešs tuvums). Par komunālajiem esmu dzirdējusi,jāiet uzzināt cik tieši,bet tā nebūtu galvenā problēma. Par veikalu neesamību tas nekas.

man ļoti negribētos iegādāties dzīvokli tajā mājā, kurā notika tā ugunsgrēja nelaime. Bet nu tas man ir tīri psiholoģiski.
nē,tur negribas gan.

kašmira mētelītis
Ja tās ir tās dzeltenās mājas, tad tur ļoti nerekomendēju. Ģimenes draugi īrēja, bet pēc ziemas pārvācās, jo bērniem bija jāsalst.

Ķempes ielā tajās sarkanajās ķieģeļu mājās ir augsti komunālie. Kolēga dzīvo. Savādāk ļoti ok.

Es nezinu plus vai mīnus, bet tas rajons drīz izskatīsies citādāks kā šobrīd.
Pēdējā laikā neesmu sekojusi jaunumiem, bet kādu laiku klīda idejas par Brīvības ielas dubliera palaišanu pa Ķīšezera ielu.

Papildināts 11.06.2012 11:03:

Ā, un tajās zemākajās "jaunajās" mājās dzīvojošie paziņas sūdzējās par kaut kādu smirdupīti vai notekgrāvi, kuras dēļ vasaras karstumā ne īpaši patīkami atvērt logus. Bet tas bija kādu laiku atpakaļ, iespējams, tagad šis jautājums sakārtots.

Vellata
12-stāvenes. Kādā krāsā,iesim drīz izlūkot ,

S.Kamis

kādu smirdupīti vai notekgrāvi
Kruti.. Labi ka vasara,varēs labi saost . Ziemā,jādomā,iegrābtos.

Ja ir runa par tām, kas skaitās uz Ķempes ielas ( arī padomju laika )

Vellata
nu gan tu stāsti. Ķempes ielā nav nevienas sarkanas mājas, visas ir ar dzelteno ķiegēlu apdari, vai arī divas jaunbūves, - viena smilšu krāsas, otra vasiļkovij cvet.

Man ir dzīvoklis Ķempes ielā, tagad tur nedzīvoju, bet pirms pāris gadiem gan mitinājos. Par komunālajiem tiesa, ka augsti, bet diez vai augstāki kā vidēji valstī. Salst līdz brīdim, kamēr ieliek pakešniekus. Problēma nav mājas sienās, tās normāli tur siltumu, bet tas, ka vējs izpūs pa logu vai balkona šķirbām. Un vējam tur ir kur ieskrieties.

IMHO tas rajons diemžēl daudz jau zaudējis no sava šarma. Pirms tur sāka plosīties ar jaunajiem projektiem un aiz...irsa ezera krastu ar bagātnieku būvēm, tur bija pilnīga lauki-pilsētā paradīze. Vakaros varēja dzirdēt griezi pļavā, netālu pat lapsas bija iemanījušās midzeni ierīkot. Ar roku aizsniedzams Mežaparka atpūtas parks, līdz Vecāķu pludmalei ar mašīnu 20 min. Veikalu trūkst, tiesa, bet to var pieciest. Ar nostaļģiju atceros stundām garās pastaigas ar ratiņiem pa vēsturisko Mežaparku vai uz tuvējo Čiekurkalnu

Papildināts 12.06.2012 11:05:

Pēdējā laikā neesmu sekojusi jaunumiem, bet kādu laiku klīda idejas par Brīvības ielas dubliera palaišanu pa Ķīšezera ielu.

ir dzirdēts gan. Bet tas reāli ietekmēs Ezermalas ielu, Ķempes tikai pašas malējās (ar lielāko skaitli numurā) mājas.

Par smirdupīti nezinu, iespējams, ka kaut kur ir, bet ne tā, lai viss rajons smirdētu.

Nav jēgas neko gudru teikt, jo cilvēce tāpat tuvojās galējās muļķības robežai.

Deizy
Par komunālajiem tiesa, ka augsti, bet diez vai augstāki kā vidēji valstī.
Mūsu pašreizējajā dzīvesvietā tie ir saskrējuši tā,ka vispār nesaprotu par ko. Dārgāk toč nebūs . Piedevām vēlamies nākošo dzīvesvietu tādā vietā,kur vēlētos palikt pavisam,iekopt,ar laiku atstāt mantojumā. Kaimiņi + - savējie,bet ne urlu ordas kas dodas nakts tranzītceļojumos uz savām točkām. Rajoni visi ar laiku izmainās,pat dažas priedes grūti nosargāt. Ezers,cerams,ir forever. Tiek izskatīti paralēli arī citi rajoni,par šo es zinu vismazāk. Ezermalas ie. nav obligāti,var būt arī cita,bet lai pa logu redzams skats uz ezeru,arī vēlams pēdējie stāvi.

kašmira mētelītis
ņemot vērā draudus par Brīvības ielas apvidceļu, tomēr iesaku orientēties uz Ķempes ielu. Augšējos stāvos visur skati fantastiski. Ja nebūs uz ezeru, tad varēsi salūtu par brīvu vērot

Ķempes ielā ir diezgan daudz krievu, jo agrāk mājas piederēja/cēla kaut kāds spec kombināts. Bet tādi inteliģentāki, urlas tajā rajonā neturas, laikam vide pārāk sakopta.

Lielais nezināmais ir plānotā VID centrālā ēka un mega biroju komplekss bijušo siltumnīcu laukos. Tiešā veidā maz ietekmēs, jo ir tomēr pa gabalu, bet kopumā tas rajons stipri modernizēsies.

Nav jēgas neko gudru teikt, jo cilvēce tāpat tuvojās galējās muļķības robežai.

ņemot vērā draudus par Brīvības ielas apvidceļu, tomēr iesaku orientēties uz Ķempes ielu. Augšējos stāvos visur skati fantastiski. Ja nebūs uz ezeru, tad varēsi salūtu par brīvu vērot
Tik pie viena ieteicams izpētīt, kas detālplānojumā paredzēts klajumam starp Ķīšezera un Ķempes ielām.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18179714