Astroloģijas draugiem un interesentiem

Agnese Fūrmane

Slēdza Administrācija: "Paldies visiem par interesi un jautājumiem Agnesei!".

Astroloģijas draugiem un interesentiem

Mani sauc Agnese Fūrmane. Esmu sertificēta astroloģe, Astrologu Asociācjas valdes locekle.

Manuprāt, cilvēks, kurš izmanto astroloģijas zināšanas, brauc pa lielceļu, ievērojot ceļazīmes, ko izvietojis Radītājs. Protams, ka var ‘’braukt’’ arī uz labu laimi un domāt, ka straujākā līkumā noturēšos uz ‘’ceļa’’, vai strādājot nemīlamu darbu - kaut kad būšu laimīga, bet ir arī otra iespēja – apzināties savas vājās un stiprās puses; nevairīties no grūtībām, bet izmantot arī sarežģītākās rakstura iezīmes savā labā; atrast piemērotu partneri vai pieņemt otru cilvēku kā neatņemamu savas dzīves mācību stundas sastāvdaļu.

Labprāt atbildēšu uz jūsu uzdotajiem jautājamiem, kas saistīti ar vecāku- bērnu attiecībām, partnerattiecībām u.c. viena mēneša garumā no 29.06.-29.07. Atbildes sniegšu divu trīs dienu laikā.

Sīkāka informācija par mani atrodama: www.astrologe.lv

e-pasts: furmane.agnese@gmail.com

Tel. 29414102

Uz telefona zvaniem atbildu no 09:00 – 18:00. Ja neatbildu, atzvanu tekošās dienas laikā.

Tēma saskaņota ar portāla administrāciju līdz 29.07.12.

Pēdējās izmaiņas: Administrācija, 06.08.2013 11:25.
Pēdējās izmaiņas: Administrācija, 06.08.2013 11:25.

Izaugsmes iespējas  ir neierobežotas...

Labdien!

Cik Jūsu pakalpojumi maksā?

Sīkāk par iespējamiem konsultāciju veidiem un cenām lasiet www.astrologi.lv/blogi/agnese-furmane sadaļā KONSULĀCIJAS

Labdien!

Sakiet, vai ir iespējams noteikt sievietes auglīgākās dienas, vai laiku, veiksmīgākai pēcnācēju ieņemšanai?

Labdien!

Nesen te bija tēma par pilnmēnesī dzimušiem bērniem...

Man abi bērni dzimuši pilnmēnesī - vienam saule 9.mājā, mēness 3., bet otram - pretēji. Ar ko jārēķinās viņu savstarpējās attiecībās, kā tās palīdzēt veidot, lai būtu mazāk konfliktu un, lai pieaugušā vecumā būtu saskanīgas māsas-brāļa attiecības, un kā tas (pilnmēness) ietekmē viņu raksturus un dzīvi??

Labdien!

Manu bērnu trijotnītē vidējais ir ēns un kluss, pat ļoti. Dzimis 1994.gada 30.septembrī 15.15 Kuldīgā. Skolā grūti ar skolotājiem, jo maz runā, atbild ar īsiem teikumiem vai vienkārši atburkšķ. Drīz priekšā lielā dzīve, bet šobrīd pats nezin, ko grib, un kur tad meklēt darbu kurā vispār nebūtu jārunā. varbūt varat dot norādes kā labāk sarunāties un kādu dzīves lauciņu viņam vislabāk apgūt. Paldies!

Labvakar!

Man sekojošs jautājums: vai dodoties pie astrologa uz konsultāciju ir iespējams iztikt bez parasti prasītā precīzā dzimšanas laika?

Lieta tāda, ka man ir "divi" dzimšanas laiki - Rīgas dzemdību nams uz katras no lapiņām uzrakstījis savu laiku. Atšķirība vienā stundā. Mamma arī neatceras, kurš ir īstais laiks.

Pirms kādiem gadiem interesējos, vai Rīgas dzemdību nama arhīvā iespējams noskaidrot dzimšanas laiku. Esot tāda iespēja par nelielu naudiņu. Bet es kaut kā neticu, ka tas, kas uzrādīsies viņiem, būs īstais laiks. Nevar taču zināt, kurš ko sajaucis.

Paldies!

Aksela

Jā, ar astroloģijas palīdzību ir iespējams noteikt gan veiksmīgāko periodu grūtniecībia, gan labvēlīgākos ieņemšanas laikus. Tāpat var redzēt, kādi iemesli ir tam, ka sieviete nevar palikt stāvoklī, kā viņa jutīsies, kad būs bērniņa gaidībās, kā viņai padosies mātes lomas pildīšana utt.

Papildināts 30.06.2012 13:43:

Liza again
Pilnmēnesī dzimuši bērni vienmēr būs ļoti emocionāli, jo Mēness, kurš atbild par cilvēka iekšējo jeb emocionālo pasauli dzimšanas brīdī ir ļoti spēcīgs. Tāpat šādiem cilvēkiem vienmēr būs iekšējās pretrunas starp to, ko saka priekšā sajūtas un to, ko diktē Ego vēlmes. Bērns un arī vēlāk pieaudzis cilvēks ļoti jūtīgi reaģēs uz Mēness kustību.

Runājot par 9. un 3. māju, varu teikt tā, ka tam bērnam, kuram Saule atrodas 9. mājā un Mēness 3. mājā vairāk dzīvē jātiecas pēc plašuma, ļoti nozīmīga ir augstākā izglītība, ceļojumi, ārzemes. Tam, kuram Saule atrodas 3. mājā, bet Mēness 9. mājā ļoti nozīmīgs dzīvē ir viss, kas notiek bērnībā, skolā, pagalmā. Labāk veiksies tajā valstī, kurā ir dzimis. Abos gadījumos mammai ir liela loma bērnu audzināšanā. Var būt tā, ka viņi Jūs uztver kā skolotāju - pamācošu un audzināt gribošu.

Par savstarpējām attiecībām nevar spriest tikai pēc šiem rādītājiem. Jāredz viss horoskops hopumā.

Papildināts 30.06.2012 13:51:

Sheryl

Astroloģijā ir tāda metode, kas saucas rektifikācija, kur dzimšanas laiks tiek noteikts pēc cilvēka dzīves notikumiem. Diemžēl es ar to nenodarbojos, bet varu ieteikt tādu astrologu kā A. Sokolovs, kurš, manuprāt, ir lielisks speciālists šajā jautājumā.

Vēl iespējams vērsties pie speciālista, kurš strādā ar svārstu.

Papildināts 30.06.2012 13:53:

Stunda ir pārāk liels intervāls, lai varētu sastādīt precīzu individuālo horoskopu. Dzimšanas laikam ir ļoti liela nozīme.

šuks

Tas, ka puisis ir kluss nenozīmē, ka viņš maz zina vai, ka viņam nav ambīciju. Jūsu bērns apkārtējo pasauli uztver ar sajūtām. Viņam ļoti svarīga harmoniska, mierīga apkārtējā vide, saudzīga, rūpīga uzmanība, tuva cilvēka atbalsts un izparatne par viņa spilgto iekšējo pasauli. Ir tendence noslēgties, ierauties sevī, ja ticis emocionāli sāpināts, bijis nesaprasts vai atraidīts. Atbalstiet viņu, stimulējiet viņa patstāvību, atbildību. Pastāstiet viņam, ka dzīvē nav galvenais materiālais stāvoklis vai spēks, ka cilvēku ciena arī par viņa godīgumu, dāsnumu, iecietību pret citiem.

Ļoti būtisku lomu puiša dzīvē spēlēs augstākā izglītība. Pāliecību par saviem spēkiem un līdz ar to arī panākumus gūs pēc 30 gadu vecuma, mērķtiecīgi un neatlaidīgi dodoties nosprastajā virzienā.

Ieteicamās profesijas: datorspeciālists, jurists (tiesnesis, prokurors, cilvēks, kuram ir vara lemt par citu cilvēku dzīvēm), arī ārsts, baņķieris, viesnīcnieks. Panākumi atnāks tikai sadarbojoties un palīdzot citiem.

Labdien! Man draudzenei iet diezgan grūti pēdējā laikā. Viņa jautā, vai ir iespējams sastādīt tādu 3-5 gadu plānu dzīvei? Doma tāda,ka tur ir visādi notikumi, kas varētu/nevarētu notikt vai kas jādara un kas sagaida viņu tuvākajā laikā. Viņai tagad krīzes situācija un tas noteikti varētu palīdzēt kaut ko saprast,ka nākotne sola kaut ko labu arī. Nu, visiem jau notiek visādas lietas dzīvē-arī labas. Paldies!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18181553