Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

devītajā klasē uz otru gadu

бархатные ручки

Četri vēji

Gadā vai semestrī?
Gadā, pēc pēceksāmeniem, t.i., ja gadā ir nesekmīgs, tad pēc tam vēl ir 2 nedēļas mācības un pēceksāmens. Ja to pēceksāmenu nokārto ar nepietiekamu vērtējumu, tad tas skaitās nepietiekams vērtējums.

Ja iepriekšējā semestrī nav bijis nesekmīgs, tad sanāk, ka nemaz nevar atstāt uz otru gadu?
Kāpēc ne? Pirmajā semestrī 4, otrajā 2, gadā 3. Vēl jau ir vairants, ka pirmajā ir vienalga kāda atzīme, kaut 10, bet, ja otrajā ir nv (skatoties no skolas kritērijiem, cik neuzrakstīti darbi), tad gadā nv un pagarinājums ar eksāmenu.

Vai vidējo atzīmi pievelk kā vajag?
Vidējā atzīme ir kā temperatūra slimnīcā - neko daudz nerāda. Tikai orientieris. Pie vienādas vidējās (piemēran, 4,5) vienam var būt 4, bet citam 5, jo atkarīgs, piemēram, no tā, kāds progress (beigās paliek labāk vai sliktāk), atkarīgs no semestra/gada noslēguma darba, mājas darbu esamības u.c.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Man tomēr liekas, ka uz otru gadu var atstāt galējā robežā, ja neko nemācās un nezin neko.

Ceru, ka būs labi un saņemsies bērns.

Varbūt te var kāda pakomentēt vai ir gadījies, kad skolotājs uzēdas un rezutlātā gala vērtējums ir negatīvs?

Varbūt te var kāda pakomentēt vai ir gadījies, kad skolotājs uzēdas un rezutlātā gala vērtējums ir negatīvs?
Protams.

Četri vēji
Vēlējos uzprasīt man ir visas atzīmes sekmīgas izņemot matemātiku, ja man paliks matemātikā nesekmīga gadā un arī gadās man nenolikt matemātikas eksāmenu vai tas nozīme ,ka es palikšu uz otro gadu?

dartx

marcispumpurs
Nē. Tas skaitās kā viens nesekmīgs mācību priekšmets. bet tu nedrīksti izkrist kādā citā eksāmenā (latv.val., svešvaloda, vēsture), tad gan skolu beigsi ar liecību un nebūsi ieguvis pamatizglītību.

Četri vēji

Tas skaitās kā viens nesekmīgs mācību priekšmets.

Papildināts 31.03.2022 19:42:

Jārēķinās gan, ka Rīgā ar nesekmīgu vērtējumu būs liegta iespēja iestāties klātienes vidusskolās (ja runa ir par Rīgu).

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Četri vēji

Sveiki!

Jautājums. Vai analogā situācijā kā "marcis pumpurs" var iet atkārtoti 9. klasē, ja ir izsniegts atestāts ar 1 nesekmīgu vērtējumu, bet ir sekmīgi nolikti 9.kl. eksāmeni?

Atkārtoti 9. klasē mācīties pamatskolā vai vidusskolā - tas ir jau par maksu tādā gadījumā (jo atestāts jau ir)?

Četri vēji

Pamatizglītība ir pabeigta. Mācību iestādei nav tiesiska pamata uzņemt pamatskolā. Es pat nezinu, vai tas ir maksas/bezmaksas jautājums, par šo būtu jāpaintersējas vietējā izglītības pārvaldē. Man šādas pieredzes nav, ka skolēns saņemtu vēl vienu pamatizglītības dokumentu.

Četri vēji
Pirms 8 gadiem (bet - tātad sen) vīra radiniece pabeidza vidusskolu un gribēja uzlabot atzīmes. No vidusskolas bija atestāts.

Viņa gāja uz vakarskolu un pabeidza tos priekšmetus, uzlabojot atzīmes. Atestātu neizsniedza vēlreiz, bet radiniece tam klāt dabūja labotu sekmju izrakstu. Tā viņa tikko atstāstīja.

Jānoskaidro, vai tas būtu tāpat arī šobrīd, un vai šai "operācijai" der tikai vakarskola, vai arī kāda cita skola.

Četri vēji

vai šai "operācijai" der tikai vakarskola
Tādu vairs nav, likvidēja.

Tagad ir programmas - klātienes, tālmācības.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18181913