Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kādas atsauksmes un pieredze ar LOR dr. AIVARE?

Kafija27

Manam 17 gadīgajam dēlam jātaisa sfenoidālo dobumu operācija. Mūsu LOR-s nosūtīja uz Stradiņiem. Tur valsts operācijas rinda uz nākamā gada 10. jūliju. ( maksā 50 ls). Ja gribot ātrāk tad 350 ls. Daktere ieteica, ka lai izmantojam vēl savas tiesības un ejam uz bērnu slimnīcu un taisam par velti.Sazvanījos un tiekam uz konsultāciju uz pirmo tuvāko pierakstu pie dr. Aivares.Gribējās atsauksmes un pieredzi par šo dakteri.


nu ļoti pieredzējusi daktere

Dr. Aivare Jelgavā pieņem kā privātārste. Tad, kad ar Vrubļevsku nekādā jēgā ārstēšana nevedās, tad Aivare tika galā. Nu jau vairākus gadus nav problēmu. Bet mums nebija operācija, mums vienkārši ārstēšana - biežas iesnas un ausu kaites ar dzirdes pasliktināšanos.

ir taisījusi operāciju manam bērnam, ausīm, viss bija labi.


Operēja arī manu bērnu, ļoti pozitīva pieredze.

Kafija27
LOR dr. AIVARE
Vairs neoperē pacientus,viņa tagad strādā ,kā konsultējoš lor.

Slikta pieredze

Man meita no dažu mēnešu vecuma daudz slimoja ar iesnām. Manā rajona poliklīnikā ir divi lori. Viens saskatīja degunā adenoīdus, otrs - alerģiju. Katru mēnesi bija ilgstošas iesnas, kuras bez skalošanas un ab nekad nepārgāja. Palūdzu ģimenes dakterei, lai aizsūta uz vienības gatvi, jo gribēju tikt skaidrībā, kas tad tur īsti ir un kā to ārstēt. Trāpījās dr Aivare. Viņa ļoti pavirši apskatīja manu bērnu, pie reizes kafijoja un pļurkstēja kabinetā ar citu dakteri. Apskatījās uz meitas seju no attāluma un uzstādija diagnozi, ka adenoīdu točna nav. Ieskatījās degunā un pateica, ka alerģijas arī neesot. Bērnam esot slikta imunitāte. Jāpiebilst, ka nekādas citas slimības meitai parasti nebija - varbūt kādas pāris angīnas, ne reizi plaušu karsonis, ne bronhīti, tikai iesnas.

Aizgāju pie dr Avotiņas sporta dispanserā un viņa saskatīja gan adenoīdus, gan nedaudz alerģisku gļotādu. Tai pavasarī no iesnām tikām vaļā ar alerģisko iesnu preperātu - Flixonase. Kopš tā laika ar tādām lielām iesnām meita vairs nav slimojusi, jau vairāk kā gads pagājis. Sakrita arī laiks, kad adenoīdi sāk uzsūkties, 8 gadi meitai jau. Iepriekšējā ziemā bija klepus, bet iesnu nebija. Pavasarī bija drusciņ iesnas un deguns aizlikts, Avotiņa izrakstīja atkal Flixonasi un viss pārgāja.

Mans personīgais "slēdziens" - Aivare konsultē ļoti pavirši, vairs pie viņas neietu.


For me
For you
Time devours passion's beauty
With me
With you
In war for the love of you
(Tonight any dream will do)

Paldies visām par atbildēm! Nu mums pa telefonu pierakstīja uz pirmo tuvāko konsultāciju. Jo sisitēma ja ir tāda, ka vispirms jau vajag kāda ārsta konsultāciju un tikai tad var nozīmēt uz operāciju. Gan jau tad viņa tālāk mums pateiks kā rīkoties, jo īstenībā jau visi papīri par operācijas nepieciešamību ir uz rokas, tā ka viņa jau tad nevarēs pateikt ka varbūt nav vajadzīga operācija.Tāda nedaudz iesūnojusi jau mums tā sisitēma ir, bet neko darīt, jāapbruņojas ar gaidīšanu.

Vairs neoperē pacientus,viņa tagad strādā ,kā konsultējoš lor. Man arī šķiet ka tā ir. Viņa manu dēlu februārī pierakstīja uz deguna strapsienas operāciju jūlijā, bet tagad jūlijā operāciju veica cita ārste.


Dr. Aivare - likās gudra, zinoša un ar pieredzi. Labi visu izskaidroja un labi sapratās ar bērnu. Neuzspieda antibiotikas, bet ieteica Olynth pūšamo + Rinodeks sīrupu (pie iesnām). Bijām pie viņas bērnu Gaiļezerā, kopumā viss patika, tikai likās nedaudz jocīgi, ka izrakstīja bērnam rēķinu par deguna skalošanu 5 eiro... Likās, ka bērniem līdz 18 gadiem tam būtu jābūt bezmaksas, bet nu labi....

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18183786