Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mandatum Life Insurance

rauda

Apskatījos savu "investīciju portfeli" . Situācija tāda, ka labāk nebūtu to darījusi . Nu man tur no iemaksātiem 300 EUR vairs tikai ~100 palikuši.

Nez, Compensa arī tāpat? Citiem?

Šobrīd sanāk, ka darbojas kā dārga nelaimes gadījumu apdrošināšana, cerams ....

renjchiks

rauda
a tu nodokļus jau pieteici atmaksai?

pie dupša mazi ratiņi un sirdī mūžīgs pavasaris

renjchiks
paldies par atgadinājumu, jā. Nu ir mazs mierinajums, piekrītu, bet gribējās tak gan to, gan to

Papildināts 03.08.2012 10:30:

Bet tāda situācija jau ir visiem? Un vainagosies ar globalo šīs sistēmas sabrukumu, vai ne?

Tuvojas nākošais maksājumu termiņš, esmu pārdomās.

renjchiks

rauda
nu redz tas laikam atkarīgs no finanšu tirgiem, ja ir kritums, tad krītas arī vērtība portfelim...jeb es kaut kur kļūdos..varbūt kādu laiku var apturēt iemaksas? lai gan tas nemaz arī nav pats labākais risinājums...

pie dupša mazi ratiņi un sirdī mūžīgs pavasaris

rauda
es labāk neskatos un iemaksas pārtraucu veikt gadus 3. Tikai saņemu ikmēneša atgādinājumus. Iemaksātās naudas nav žēl, tāpat būtu notrallinājusi, ir vismaz kā teici dārga nelaimes gadījumu apdrošināšana, cerams ...

savus 25 % esmu saņēmusi, arī pāris reizes apaļas summas par nelaimes gadījumiem bērniem, tā ka kopumā skatos uz to pasākumu pozitīvi

Nav jēgas neko gudru teikt, jo cilvēce tāpat tuvojās galējās muļķības robežai.

Deizy
Kurš Tev ir? Mandatum vai Compensa?

rabarbere

Es te lasu un nevaru iebraukt, kas jums tie par zaudējumiem? No kaut kādiem ieguldījumu fondiem vai kā?

Man arī šinī kantorī ir uzkrājošā apdrošināšana ar dzīvības apdrošināšanu man un veselības apdrošināšanu bērnam. Bet cik ir iemaksāts, gandrīz tikpat ir arī uzkrāts (varbūt kādi 5% mazāk). Tiesa, ja gribētu tagad to naudu izņemt, tad būtu lielāki zaudējumi, bet bērns uz 18 gadiem varēs izņemt visu uzkrāto.

Nu, jā, savulaik, Sampo solīja arī kaut kādu garantēto peļņu un ko tik vēl ne, bet vai tas strādā, nezinu. Gan jau pamainījusies stratēģija, saistības pārņemot vienam kantorim no otra... Labi, ka ka tos 25% no iemaksām var dabūt katru gadu atpakaļ...

rauda
Mandatum, bijušais Sampo.

rabarbere
ieguldījuma stratēģiju var izvēklēties, - ir ar garantēto peļņu, ir tā saucamās indeksam piesaistītās (diemžēl pēdējos gados tā ir garantēta lejupslīde). Protams, ka klientiem riskus ne pārāk afišēja, tāpēc arī daudzi ir vīlušies.

Papildināts 07.08.2012 10:56:

Gan jau pamainījusies stratēģija, saistības pārņemot vienam kantorim no otra...

neviens neko nepārņēma, nomainīja tikai nosaukumu

Deizy
es labāk neskatos un iemaksas pārtraucu veikt gadus 3.
Bet vai Tev viss turpina darboties? Man ir noteikta minimalā summa, kas gada laikā jāiemaksā.

rabarbere
nevaru iebraukt, kas jums tie par zaudējumiem? No kaut kādiem ieguldījumu fondiem vai kā?
Manējā saucas "Investīcijām piesaistītā apdrošināšana". Tev tad acīmredzot ir vnk apdrošināšana.

Labi, kā ir, tā ir. Bet ko ta' darīt tālāk. Pārtraukt, pāriet uz investīcijām nepiesaistīto vai palikt pie esošās. Tāds, lūk, jautājums. (intensīvi domāju )

rauda
Jā, līgums atļauj veikt iemaksas pēc izvēles. Apdrošināšana darbojas tik ilgi, kamēr ir kāda palikusī iemaksātā summa, no kuras atskaitīt ikmēneša apdrošināšanas prēmijas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18184891