Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mandatum Life Insurance

rauda

sunapple

rauda
Mani līdzīgs šoks pārņēma paskatoties savu "investīciju" bilanci Compensā. No iemaksātajām regulārajām ikmēneša iemaksām kopsummā par 2000 EUR apmērā palikuši tikai 1400 Eur ar astīti. Tā iet, ka kārtējo reizi ļaujos sevi apvārdot, neizpētot visas kompānijas komisijas un neveicot savus aprēķinus. Slinkais maksā divreiz, kā teikt It kā Compensa komisijā paņem katrus 5% no iemaksām, taču pirmajā gadā krietni vairāk. Nezin kapēc neko tādu no sarunas ar aģentu neatceros. To uzzinu tikai tagad, kad zvanu un ineteresējos, kas un kā. Izpētīju, ka divos no trijiem ieguldījumiem fondiem vērtspapīru vērtība ir pat nedaudz kāpusi, tikai vienā kritusi. Tad nu sanāk, ka lielākais "atbirums" ir iekritis tieši Compensas makā. Pirmos 5 gadus ir pavisam neizdevīgi lauzt līgumu, tā kā būs vien vismaz 5 gadi tur jāpaliek..Man ir pilnībā zudusi ticība visām šīm uzkrājošajām apdrošināšanām un šāda veida investīcijām.

Man ir pilnībā zudusi ticība visām šīm uzkrājošajām apdrošināšanām un šāda veida investīcijām.

pat 25% iin atmaksa neapmierina? neuztraucies, kad lauzīsi kaklu, atgūsi visu daudzkārtīgi.

sunapple

ecuador pat 25% iin atmaksa neapmierina? neuztraucies, kad lauzīsi kaklu, atgūsi visu daudzkārtīgi.

Nē, arī 25% procentu atmaksa mani neapmierina, jo esmu zaudējusi šobrīd jau 30%. Arī kopējie 5% zaudējuma mani neapmierina. Vispār nepazīstu nevienu, kuru kādi zaudējumi varētu apmierināt ?

Un ja nu lauzīšu kaklu, kā saki, tad droši vien, ka ne par ko vairs neuztraukšos..

tad jāizvēlas uzkrājošā apdrošināšana bez apdrošināšanas, loģiski ka apdrošinātāji par apdrošināšanu ņem prēmiju. ar kakla laušanu nebija domāts kas letāls.

Uzkrājošajā apdrošināšanā pelna tikai apdrošinātājs - tāpēc jau arī visu šo apdrošināšanas kompāniju un banku darbinieki ar putām uz lūpām aizstāv šīs shēmas, jo viņi par katru piesaistīto klientu saņem komisiju. Tāpēc arī aitas ir jāapstrādā, lai tās labprātīgi ļautos cirpties.

Un ja nu lauzīšu kaklu, kā saki, tad droši vien, ka ne par ko vairs neuztraukšos..

Es šādu iespēju apdomāju, un jūtos labāk, ja kakllaušanasgadījumā bārenīšiem paliks smukas summiņas.

Nav jēgas neko gudru teikt, jo cilvēce tāpat tuvojās galējās muļķības robežai.
rabarbere

matemātika
Uzkrājošajā apdrošināšanā pelna tikai apdrošinātājs -

Nu, nezvai ir tik ļauni... Mums savulaik darba vieta piedāvāja bonusu - ilggadīgiem darbiniekiem noformēja šo apdrošināšanu un 1x gadā ieskaitīja prēmiju algas apmērā. Pēc 5 gadiem darbinieks dabū apaļu summiņu. Jā, valstij 25% bija jāsamaksā IIN, bet arī peļņa bankā pa šo laiku bija uzkrājusies laba un gandrīz arī nosedza tos 25%. Un nebija tas nemaz tik sen - termiņš beidzās š.g. sākumā.

bet arī peļņa bankā pa šo laiku bija uzkrājusies laba un gandrīz arī nosedza tos 25%
Šo nevar nosaukt par peļņu, bet gan par zaudējumiem. Peļņa būtu tikai tad, ja tā pilnībā nosegtu tos 25% + pēdējo 5 gadu inflāciju + komisijas un vēl būtu palikuši pāri par x Ls vairāk nekā sākotnējais ieguldījums. Tad tie x Ls būtu peļņa

rabarbere

matemātika
nu, paga, to peļņu jau banka dabūja samaksāt man kopā ar darba devēja iemaksāto summu. Tās jau manas problēmas, kā ar valsti pēc tam norēķināties par saviem ienākumiem. Zaudējumi tie nav nekādā gadījumā, jo darbadevējs man nepiedāvāja prēmiju naudā, bet papildus bonusu - dzīvības apdrošināšanu ar uzkrājumiem Un arī, ja tā būtu papildus prēmija pie algas, būtu jāmaksā gan sociālais, gan ienākuma nodoklis no tās...

Tie čīkstuļi, kuri saka, ka uzkrājošā apdrošināšana ir krāpšana u.t.t. A jums cits jautājums...Jūs ziniet, kāda jums būs pensija?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18184891