Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mandatum Life Insurance

rauda

es tādā maksāju savus līdzekļus, ar garantēto peļņu 4% gadā, sākumā kad summa bija maza, tā nesedza izmaksas,bet summa ir palielinājusies. un peļņa apsteidz izmaksas. īstā peļņa ir tas ka katru gadu saņemu 25% no pērnajām iemaksām. un 25% ir ļooooti labi! tiesa gan, apdrošināšana attiecas tik uz dzīvību, un laikam invaliditāti arī, to nezinu. iemaksāju kad parādās kāda lielāka naudiņa, 20, 30 vai 50ls, to nejūt, bet jūt kad termiņš beidzas, un tas ir **** cipars par ko var arī ko taustāmu iegādāties, nevis apēst, nodzert... spriežot pēc 3. pensiju līmeņa, kas būtībā tas pats vien ir, peļņa būtu grandiozāka, 171.99ls mēneša laikā ir pārvērtušies par 175.36. tas ir ja nebūtu garantētā peļņa.


Investīcijas ar garantēto peļņu piedāvā tikai apdrošināšanas kompānijas, ja? T.i., pārējiem privātpersonas ar salīdzinoši nelieliem ienākumiem nav interesantas?

Plāna līnija

Garantētu peļņu piedāvā tikai apdrošināšanas kompānijas. Ja godīgi, tad priekš nelielu ienākumu krājēja šis ir arī labākais, drošākais variants.

P.S. līdz 31.12.2012 Compensa piedāvā vēl 2.5% garantēto likmi. Pēc jaunā gada tā tiks pazemināta uz 2%. Vajag izmantot iespēju!!! Ja vajag, varu palīdzēt ar konsultāciju ne tikai par Compensu.

DžīBī
konsultante!!! to piedāvā arī bankas, pie kam bankā teorētiski ir profesionālāki līdzekļu pārvaldnieki.


ecuador
kļūdies ar savu secinājumu par manu nodarbošanos. Un bankās klientu konsultanti nebūt nav gudri par uzkrājumiem....diemžēl...

DžīBī
Paldies, bet Compensa neinteresē.Viņu uzstājība neliecina par dižu naudas kalnu maksātājam

Vēlos saprast savu nostāju šajos jautājumos un tad ja kaut ko darīt, tad vismaz ar pārliecību.

Viņu uzstājība neliecina par dižu naudas kalnu maksātājam
Plāna līnija
kā tas ir?

Tas ir tā, ka Compensa pārstāvis neatlaidīgi zvanās ar savu piedāvājumu, un sola labu dzīvi nākotnē, bet parunājot ar tiem, kas reāli jau noslēguši līgumu ar Compensa, tā bilde ir mazliet citāda.

Plāna līnija
tā bilde ir mazliet citāda
kāda tieši?


Kundalini

Man ari tikk viena dāma uzbāzās

lai iet bekot, biznesā pelnu 100%

Piedavaju ieguldit NAUDU MANA BIZNESA - daudz lielāki % nekā BANKAS

starta likme 5% menesi - nelieliem ieguldijumiem


Lasiet manu blogu

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18184891