lēta un laba alternatīva BeSafe IziCombiX3??

tofiks

Slēdza tofiks: "klap".
tofiks

sveiki

lai arī vēl nesēžam, laiks sākt meklēt nākamo autobeņķi!

aci metām uz šiem te: http://rucis.lv/BeSafeNorvegija-modelis-IziCombiX39-18kg-kraesa-34Teicams-au_c300-304_p1758_x2.htm ..viss jau ir skaisti un labi, bet konkrētie liekas bik pa "sālītu".. varbūt variet ieteikt no savas pieredzes kādu lētāku un gana labu alternatīvu?

vēlētos sekojošas lietas:

* izmantojams abos braukšanas virzienos(ar skatu braukšanas virzienā?),

* regulējams atzveltnes augstums(guļus/pusguļus),

* ar puslīdz labiem rezultātiem "drošības testos"

* cenā līdz 130 latiem, bet nu jo maz;ak jo labāk

Pāldies!Ja mazais vēl nesēž un pirmais benķis pa mazu, tad labāk ieteiktu skatīties 0-18 kg kategorijā. Savējo liku tajā 9-18kg tikai, kad pāris mēnešus jau sēdēja.Par Concord Ultimax labas atsauksmes dzirdētas.

Concord Ultimax ir savi + un -.
Galvenā atšķirība no BeSafe iZi Combi - Concord liekams pretbraukšanas virzienam tikai līdz 13kg, pēc tam braukšanas virzienā kā visi 9-18kg krēsli. Tai paša laikā viņš ir mazāks par BeSafe iZi Combi.
No otras puses ja bērnam ir 6 mēneši un pirmais beņķis ir pa mazu, tad noteikti Ultimax ir risinājums.

tofiks

Hmmm... mēs arī sākam meklēt jaunu autobeņķi, tikai jau nākamo. Patreiz ir Concord Ultimax. Varētu pārdot esošo, tikai vēl neesam noskatījuši nākamo.

Ja ir intere, epasts - liaalvk@gmail.com


Apfel

Nopirku meitai Concord Ultimax, kad viņai bija 10 mēneši. Man patīk. Ir, protams, savi mīnusi, bet cena labāka par tiem krēsliņiem, kuriem to mīnusi mazāk. Concord Ultimax var likt pretēji braukšanas virzienam līdz 13 kg. Kad ir pret braukšanas virzienu, tad nevar mainīt slīpumu un likās diezgan pastāvs. Pati sēžama daļa ir seklāka kā citiem krēsliņiem. Sakumā likās,ka varētu izslīdēt, bet nē. Piesprādzēšana ir savādāka - sākumā jānoņem virsma no pamatnes, tad jāpiesprādzē un jāliek atpakaļ.

Jāsaka,ka sākumā man īsti tas krēsliņš nepatika,bet, kad iemanījos raiti piesprādzēt (mums ģimenē divas mašīnas, diezgan bieži vajadzēja likt no vienas otrā), tad arī krēsls iepatikās. Tagad jau rekomendēju arī citiem.

Ja ir interesē, noskaties youtube kādu klipiņu. Iesaku aiziet ar visu bērnu uz veikalu un iesēdināt vairākos krēsliņos. Uzreiz būs skaidrs, kurš liekas ērtāks. Veikalā uzreiz varēja redzēt,kas derēja manai meitai, tad draudzenes meitai īsti nederēja. Katram savs.

Mūsējais ir, ja nemaldos 2009.gada modelis, kuram var mainīt slīpumu abos braukšanas virzienos. Sākām lietot arī ap 6 mēnešu vecumu, nu jau ir gandrīz 2,5 gadi un ap 17 kg. Pagaidām vēl der, bet kad būs biezākas drēbes tad gan vairs nederēs.

tofiks

ok, piedabūjām vecvecmāmiņu atbalstīt mūs finansiāli jaunā beņķa iegādē..attiecīgi cenas latiņa tika mazliet pacelta un tagad izvēle ir starp:

http://veikalins.muki.lv/veikalins/autokreslini/grupa_1_2/britax_romer_multi_tech pa 239 un

http://veikalins.muki.lv/veikalins/autokreslini/grupa_1_2/klippan_kiss_duologic pa 195..

..nākamnedēļ aizbrauksim līdz kādam beņķu veikalam apskatīties dabā kā abi izskatās!

šobrīd pēc sajūtām vairāk velk uz britaxu - labāka krāsu izvēle, izmantojams abos virzienos un pieļaujamais svars lielāks + mums tāpat isofix mašīnā nav!

ziņošu kā gāja


Lācis

tofiks
Šitos benķus ieraudzīsi tikai Muki veikaliņā Rīgas centrā.

tofiks
Kādēļ tev svarīgi ir lai skats ir braukšanai pretējā virzienā? Mums ir http://rucis.lv/BeSafe-modelis-iZi-Comfort-X3-kraesa-66_p2512_x2.htm bez isofix sistēmas, attiecīgi nav tas stiprinājums, lai liktu bērnu ar skatu pretēji braukšanas virzienam. Sākotnēji arī biju iedomājusies, ka gribu tikai lai var likt gan uz vienu gan otru pusi, bet šobrīd varu teikt, ka nav bijusi pat vajadzība. Mazā šajā autokrēslā sēž no 8mēn vecuma, patīk tas ka šis krēsliņš no citu firmu krēsliem ieliekot automašīnā ir augstu un bērns visu redz kas notiek ārā un nav jāskatās automašīnas durvīs. Pirms pirkām devāmies uz autokrēsliņu veikalu t/c Riga plaza kur mums ļoti smalki visu izstāstīja un vairākos krēslos sēdinājām mazo.Man arī ļoti svarīgi bija tas no kāda materiāla ir pārvalks, visdraudzīgākie un mazāk sintētiskie ir Maxi Cosi un BeSafe.


tofiks

Lācis
aha, redzēs vai tik īstās krāsas būs uz vietas vai tomēr būs jāpasūta..

ps. gan jau martiņās varēsi ar izlasīt kā mums gāja

Papildināts 31.08.2012 17:50:

cruelty13
nu tie tagad populāri palikušie beņķi "ar skatu uz aizmuguri", manā skatījumā ir tāda modes lieta+labs mārketings, bet ok, griez kā gribi - beņķis(ar skatu tur vai šur) jebkurā gadījumā būs lētāks kā bēru izdevumi... pie tā vajadzētu piedomāt!

+ viņi tos ""beņķus "ar skatu uz aizmuguri"" pozicionē kā drošākus gadījumos, kad kāds tev(mašīnai) purnu noness..ar domu, ka ir mazākas iespējas traumēt sprandu! bet no otras puses - ja kāds nepaspēs nobremzēt un iemauks tev(mašīnai protams) pakaļā - tad efekts būs pretējs(spēka ziņā gan mazāks)..

..tad var domāt kura iespēja ir lielāka un no kā vairāk jāsargājas!


Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18186724