lēta un laba alternatīva BeSafe IziCombiX3??

tofiks

Slēdza tofiks: "klap".
Lācis

cruelty13
Bērnu ar skatu braukšanas virzienā drīkst likt tad, kad bērns jau vismaz 3 mēnešus stabili sēž. Nemaz nerunājot par to, ka drošāk ir braukt pretēji braukšanas virzienam jo ilgāk, jo labāk. Zviedrijā man šķiet bija noteikts, ka jābrauc šādi līdz 2,5 gadiem. Tofiks meklē autokrēslu dāmai, kura pat vēl nesēž.


tofiks

nedēļas vidū bijām ciemos pie biinumz muki veikalā(nav reklāma, bet silti iesaku - kaut atmosfēras dēļ!!)

bik papļāpājām un beigās palikām pie kissa.. uz vietas gan viņa vairs nebija, bet vienojāmies ka brauksim pēc nepilna mēneša vēlreiz ciemos

ps. paldies vecvecmāmiņai, kas sponsorē šo ne pārāk lēto prieku


mazaraganina

tofiks
tev ir mašīnā tās isofix?

tofiks

mazaraganina
nea, bet nav obligāti, lai lietotu to krēslu - tikpat labi stiprinās ar drošības jostu un atbalsta kāju..tās isofix kājiņas iebrauks starpā starp atzveltni un sēdekli un vēlāk kad gribēs pārdot - būs labāka cena dēļ funkcionalitātestofiks

ui, ar visiem darbiem aizmirsu atskaitīties par jauno autobeņķi

jau no sākuma LIELS paldies biinumz(vairāk gan mr. biinumz) par zinošo, cilvēcīgo un laipno komunikāciju uz vietas veikalā, kā arī saprotošo izpalīdzēšanu pie beņķa pirmās montāžas mašīnā!!(ps. vēl viens paldies par isofix atrašanu ..likās ka mums nav..)

tātad:

benķis šis: Klippan KISS

ielikts mašīnā izskatās +- šādi(vēlāk ielikšu mūsu mašīnu..tagad tumšs):

kiss

+ ērti ieliekams un izņemams no bāzes(apakšā tā melnā..)

+ sānos iebīdāmi rokturi - kruti izdomāts..

+ apakšā ir mazi ritentiņi un pie galvas izvelkams rokturis kā ceļojumu koferiem - labais skats ar visu bērnu pa rimi vazāties

+ maināmas pozīcijas - guļus/pusguļus/stāvus..šobrīd ar 7 mēnešiem esam kautkur starp 1mo un 2tro!

+ pa xx% mazāka iespēja gūt nāvējošas kakla skriemeļu traumas sadursmes rezultātā salīdzinot ar autobeņķiem kur sēž ar skatu uz priekšu(nav gan man pieejama ticama statistika, bet visticamāk ka "purns-purnā" avārijas notiek biežāk un ar lielāku ātrumu un izjusto triecienu, kā "purns-pakaļā" veidīgās) ..sīkums, bet nomierina

- īsti pat nav mīnuss, bet tomēr - krāsa..konkrētajiem modeļiem iespējama melna, pelēka vai brūna..teikšu - vienmuļi un tumši..ok dotās krāsas vismaz nešmulējas tik viegli, bet varēja jau kādu košāku maliņu iešūt..oranžu, zaļu vai nez..piemēram kā gandrīz identiski veidotajam duolodžikam..

- kopā ar bāzi aizņem visai daudz vietas tieši uz priekšējā beņķa atzveltnes rēķina, bet ar to laikam jāsadzīvo..neliks jau bērnu līdz 3 gadiem 0-klases krēsliņā..

- cena.. (ok atkal viss relatīvs + pie tā visa - šo pasākumu mums vecmāmiņa nosponserēja - paldies viņai par to!!!)


tofiks
nav reklāma, bet silti iesaku - kaut atmosfēras dēļ!!)
Man arī vienmēr paticis muki veikaliņš, bet pēdējās reizes, kad esmu tur bijusi - ja godīgi, tad vīlos Vienreiz mr.binumz bija dusmīgs un noguris (nu labi, to var saprast, jo slodze liela), bet otrajā reizē jaunā pārdevēja bija ļoti neatsaucīga un galīgi ne muki stilā...ejot ārā kopā ar citu sievieti, saskatījāmies un viņa noteica - kāda dusmīga pārdevēja.

Bet nu tas nemazina to, ka veikaliņā foršas preces, var jau sūtīt arī pa pastu

Manuprāt, tie izbīdāmie rokturi KISSam ir minuss, man nepatīk, galīgi nav ērti nest, turklāt bērnam sejā viņi sanāk. Bet tas, ka var vilkt pa zemi kā iepirkumu grozu ir forši, ir noderējis jau vairākkart, kad vairs nevar pastiept , turklāt cilvēkiem no malas tas izraisa sajūsmu, īpaši citiem bērniem.
Vēl tas beņķis aizņem padaudz vietas, bet nu laikam neko darīt, nav variantu, kaut kur jau bernam jāsēž.
Kopuma esmu apmierināta un nenožēloju šo pirkumu, ir ok, nevar salīdzināt ar sēdeklīti, kas nāca līdzi ratiem.

tofiks

Rabarbers
par rokturiem..ideja kā jau teicu ir super, man izpildijums tik ne līdz galam patīk - nesot ir vēlme pieturēt ar otru roku pie galvgaļa..iespējams pie vainas ir rokturi, kas veidoti kā platas, bet plānas plastmasas lentas..bet ok, var paciest!


tofiks

papildināšu tepat, lai nav jājaucas blakus tēmā:

+ kad beņki paņēmām toficienei bij ~8 mēneši, tagad viņai ir ~gads un 10 mēneši un beņķis lietošanā ir vēljoprojām!!!

+ pa lielam novērtēju isofix striprinājumu! stāv kā pielīmēts, ērti un ātri ielikt/izņemt no mašīnas! tik žēl ka priekšā tā izofiksa nav..tur reizi no reizes nākas ar siksnu/kājiņu stiprināt(atslēdzot protams gaisa spilvenu)..

+ tos 3 slīpumus izmantojam aizvien retāk..nu jau beņķis stāv 3šajā/stāvākajā pozīcīcijā un retu reizi, pie garākiem pārbraucieniem nolaižam atpakaļ uz otro, lai nav bērnam jāklanās, kad iemieg!

+ nu jau beidzot kādu laiku esam izauguši līdz tam noņemamajam galvas balstam/aizsargam..tā šis ilgu laiku nostāvējā skapī kā nevajadzīgs..

+ visādi citādi esmu apmierināts ar izdarīto izvēli!

ok, ok..pa šo laiku ir arī šis tas, kas cērt acī

- siknas un sprādze ..nu nezinu, kā ir citiem beņķiem, bet man viņas prasās ar saturu, nevis tādas, kas jāmeklē aiz bērna muguras, kas mēdz sagriezties, tie plecu polsteri ar staigā kā pagadās..un pati sprādze reizi no reizes jāmeklē zem bērna dibena.. + tagad kombinzonu un silto jaku sezonā sāk likties ka tās jostas jau ir sasniegušas maksimālo garumu..

- polsteri ..izņemami, turās paši uz sevis vai iespiesti starp plecu siksnām..stāvākajā pozīcijā muguras polsterim ir paliela tendence krist ārā no savas vietas!!(abpusējie lipekļi..hallo?)

- dizains ..tīri pēc skata rodas sajūta ka bāze ir no viena, a beņķis no cita komplekta! viens masīvs, tehnoloģisks ar šķeltām virsmām..otrs maigs,noapaļots,patīkams!

ps. tie zilie drošības jostas stiprinājumi,nu jau ir aizgājuši pa gaisu un mētājas kautkur uz grīdas.. nenopietni ko tādu stiprināt pa lielam uz līmes..


TOFIKblogs: iespējams labākais tēta cāļblogs..

lasīt blogu || abonēt rss || sekot twitter


Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18186724