Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

IKŠĶILE un tās apkārtne :)

Minnia

Minnia

Sveikas, varbūt tuvojoties rudenim vedīsies arī sarunas

Varbūt kāda/s var uzrakstīt, kas šoruden aktuāls būs Ikšķilē, kādi bērniem pulciņi, nodarbības un protams arī pašiem

Papildināts 28.08.2012 14:44:

Pati meklēju bērnu pavadītāju uz dejošanu kultūras namā - pirmdienās un ceturdienās! Varbūt kāds atbildīgs skolēns vēlas piepelnīties??

Minnia

Skatos, ka Ikšķiles grupa ir atvērta, bet kaut kā neraisas šeit sarunas

Labdien!

Varbūt kādam ikšķilietim šīs nakts laikā ir "pazudis" batuts? Ja tā, tad rakstat uz CP, izskatās, ka zināma tā atrašanās vieta.

luiziana
Ak šausmas ! Kā var aizstiept batutu?!?!

Laba diena visiem! Skatos, šeit ir iestājies klusums... Es gribēju pajautāt par Tīnūžu skolu - kādas ir atsauksmes? Domāju, kurā skolā laist bērnu - Ikšķiles vai Tīnūžu? Būšu pateicīga par Jūsu viedokļiem!

annemone
Mans bērns iet Ikšķiles vidusskolā, esmu ļoti apmierināta - ļoti radoša ikdiena, bērns nodarbināts un galvenais, ka ar prieku iet uz skolu. Arī par Tīnužu sākumskolu ir dzirdētas labas attieksmes

Es arī esmu izvēles priekšā starp Ikšķiles skolu, Tīnūžu skolu un kādu no Ogres skolām.
Varbūt kādam vēl ir argumenti "par" vai " pret" konkrēto skolu vai skolotāju.

terce1

luiziana
cik zinu, tad tieši par Ogres skolām nav īpaši labas atsauksmes, bet ja par Tīnūžu un Ikšķiles, tad abas ir labas. Ja ir transports ar ko vadāt savu atvasi uz skolu, tad es varbūt izvēlētos Tīnūžu skolu dēļ mazajām klasēm. Tur vairāk tāda kā mājas atmosfēra, bet tas nebūt nemazina izglitības sistēmas kvalitāti. Arī tur strādā zinoši un spēcīgi pedagogi. Bet ja ar transportu ir pašvakāk, tad nav ne vainas arī Ikšķiles skolai varbūt uz Tīnūžu skolu vadā pašvaldības autobuss?!

ņemiet vērā ka Tīnūžu skolā maximālais skolēnu skaits klasē ir 22...priekšroka vietējiem bērniem, ņemot vērā, ka ir savs dārziņš...

Varbūt kāda var sniegt labas vai ne tik labas atsauksmes par skolotājām Salnāju, Hartmani un Kalniņu? Ļoti gaidīšu atsauksmes, jo nevaru izlemt kurā skolā pieteikt bērnu. Atbildes gaidīšu arī CP.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18188527