Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

IKŠĶILE un tās apkārtne :)

Minnia

Vai tiešām nevienai ikšķilietei bērns nav mācījies pie kādas no šīm skolotājām?
Ļoti , ļoti gaidu atsauksmes par kādu no skolotājām, jo īpaši par Z. Hartmani. Rakstat Cāļpastā.

luiziana
Atsauksmju nav, bet putniņi čivina, ka Ikšķiles skolā šogad nevarēs izvēlēties, kuras skolotājas klasē pierakstīt savu pirmklasnieku. Viss notikšot izlozes kārtībā, jo pēdējā pirmklasnieku uzņemšana notikusi ar skandāliem, un daži neapmierināt vecāki paspējuši sūdzēties augstākās instancēs.

Minnia

sveiki,

man arī interesē atsauksmes par trīs iepriekš minētajām skolotājām, par divām esmu ne pārāk labas atsauksmes dzirdējusi...zvanīju uz skolu un man atbildēja, tā kā minTrešdiena, ka visi tiks ierakstīti vienā rindā un tad notiks sadale, un kad būs zināms skolēnu skaits 1.kl. tad zinās vai vajag vēl 4 pedagogu vai nē!

Varbūt kādam ir zināma auklītes kandidatūra - bērnu slimošanas laikiem, šad tad varētu arī palīdzēt pie mājas uzkopšanas un rudenī vajadzēs atvest no skolas, izvedāt uz pulciņiem!

Strādāju Ikšķilē, bet neesmu vietējā. Kur bez Ozoliņa konditorejas vēl var paēst pusdienas?

Minnia

Komatiņš

Droši, ka "Dainās" - pāri dzelzsceļam, lejā pie Daugavas - Meidropā!

Varbūt kāds var pastāstīt, kā Ikšķiles skolā ar pagarināto grupu, vai tād ir , un ja ir līdz cikiem un ko bērni tajā dara? Paldies

Minnia
Skolā ir pagarinātā grupa līdz pl.18.00 Bērni tur var izmācīties, bet ne vienmēr, t.i.,tas netiek uzspiests kā obligāts.( Man bērns iet 1.klasē) Dažreiz paskatās kādu multeni, paspēlējas, ko nu kurš izdomā.

varbūt jau apspriesta tēma, bet kur var Ikšķilē sportiski nodarbināt 5-gadīgu bērnu (meiteni) ?

Minnia

varbūt kāds zin darba laiku šuvējai pie stacijas, vai arī kādu citu, kas strādā arī brīvdienās?

Paldies

Ja ir vēl aktuāla tēma par skolotajiem, tad teiktu tā Salnāju neiesaku, Kaliņa ir jauka (pašai bija klases audzinātāja) un Hartmanei arī nav ne vainas.

Es nesaprotu kas te cālī notiek, Ikšķilnieces šķiet ļoti neaktīvas

meibela

Vai te ir kāda, kas dzīvo Ikšķilē Tīnūžu šosejā 1, jaunajā projektā? Vai ari nedzīvo, bet vienkarši ir kādas atsauksmes.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18188527