Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

IKŠĶILE un tās apkārtne :)

Minnia

Junona

Pufis
Paldies. Prātīga doma, sākt ar dārziņu apzvanīšanu. Ja vietas ir, tad varam iz/piedeklarēties.

Kā ar sportu tādiem maziem cilvēcņiem Ikšķilē? Meita iet mākslas vingrošanā. Vai Ikšķilē ir kāda vingrošanas grupa? Peldēšana? vai Ikšķilē ir baseins?

3+1= Daudzbērnu mamma

Junona
Pēc paraksta spriežot, Tev bez diviem bērnudārzniekiem ir arī citi bērni? Var uzzvanīt uz Domi (caur turieni, šķiet, arī jāpiesakās uz bērnudārzu) un pavaicāt, kāda kārtība - pirms pāris gadiem daudzbērnu ģimenes statuss bērnudārza rindā skaitījās prioritārs.

Junona
Ikšķilē ir teniss, mūzikas un mākslas skola (nodarbības pēc skolas). Baseins ir Meidropā, dārgs, bet labs. Vienkāršs un lētāks baseins ir Ogrē, tāpat arī mākslas vingrošna ir Ogrē. Bet vispār Ikšķilē ir lērums organizāciju gan lieliem, gan maziem, kur ņemties. Ja nepietiek, Ogre ir 10km tālāk.

Apsveicu, jo kopumā Ikšķile ir forša vieta dzīvošanai

Papildināts 12.11.2015 14:08:

Domi (caur turieni, šķiet, arī jāpiesakās uz bērnudārzu)
Jā, rindā jāpiesakās pie Domes sekretāres.

Man nekā nav žēl, ne no kā nav bail un ne no kā nav kauns.

Junona
Neliels baseins ar bērnu peldētapmācības grupām ir SPAdropā. Ja grib ko lielāku, jābrauc uz Ogri vai Rīgu. Vēl citi, cik zinu, peldēt brauc uz Ulbrokas vidusskolu.

Junona

Paldies, paldies par apsveikumiem!

Man arī liekas Ikšķile mīlīga vieta dzīvošanai. Stestdien bijām izstāgājāmies, Zilie kalni, pusdienas Meidropā. Pilsētiņa sakopta.

Jā, man 4 bērni. 2 lieli, 2 mazi

3+1= Daudzbērnu mamma

Sveiki!
Nesen pārcēlāmies uz dzīvi Ikšķilē.
Domāju, ko iesākt ar 5gadnieku. Kādas nodarbības Ikšķiles centrā. Vai futbolu vai basketbolu, vai kādu cīņas sportu.
Varbūt kāds kautko ieteiks. Googlēju par futbolu, bet man nav īsti skaidrs, vai ar tik maziem nodarbojas.

zakeec

dezhavu - futbolā šogad uzņēma 2011.gada bērnus, basketbolā Ikšķilē ņem 6ganiekus - attiecīgi šogad uzņēma 2010.gada bērnus. Vēl ir teikvando (noteik bd telpas un arī sporta zālē skolā) - bet tur sīkāk neko nezinu, zinu ka šogad 5 gadnieki tika uzņemti. Vēl ir Rasas krāsas - dažādi makslas pulciņi. Ir Montessori kabinets.

Papildināts 03.11.2016 09:32:

A jā vēl peldēšana Spadropā (relaitīvi dārgi, bet sanāķ beigās tas pats, kas Ogrē un Ogrē gada vidu praktsiki nereāli tik grupā iekšā) - treniņu laiki daudz un dažādi, bet arī Ikšķilē ir ļoti laicīgi jāpiesakās.... Teniss (cik zinu tad tur aŗī ņem 5 gadniekus).

Papildināts 03.11.2016 09:34:

Vēl ir tautisko deju kolektīvs - Spolītes, bet tur, manuprat, tagad jau vairs neņms, kaut gan puisi varētu paņemt, jo tie kā jau vnm ir deficits... Treniņi notiek domes ēkā, pie Daugavas.

Paldies!
Spadropu mēs iemēģinājām.
Par tiem citiem internetā konkrētu info neuzgāju, kad un kur griezties.
Droši vien, ka ikšķiles bērnudārzā reklamē, bet mēs citā ejam.

Valis

Vai kāds var palīdzēt?

Es nekur nevaru atrast svaigāku info par Ikšķiles pašvaldības bērna piedzimšanas vienreizējo pabalstu..

Papildināts 08.11.2016 14:22:

Atradu

alise_brīnumzemē

Sveiki, arī mēs nesen pārcēlāmies uz Ikšķili, te ir forši, jā )

Jautājumi:

1) Vai kāds kaut ko zina par to vīrieti, kas staigā pa Ikšķiles ielām un visu pēta, tāds interesants, liekas, ka kkas nav varbūt viņam kārtībā? Cik saprotu, ka viņš tikai pa lielajām ielām staigā, bet ja nu nāk arī pagalmos..?

2) ģimenes ārsta atrašanas problēma-gan mums lielajiem, gan bērniem? Ko sakāt par Ilzi Baroni? Lasīju, ka viņa nav bērnu ārsts?

3) Zobbārsts, tāds, lai ņem gan pieaugušos, gan bērnus?

...Tu esi atbildīgs par to, ko esi pieradinājis...
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18188527