Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

IKŠĶILE un tās apkārtne :)

Minnia

Mazmare

alise_brīnumzemē
1) nofočē,kas tas tāds????

1) Vai kāds kaut ko zina par to vīrieti, kas staigā pa Ikšķiles ielām un visu pēta, tāds interesants, liekas, ka kkas nav varbūt viņam kārtībā? Cik saprotu, ka viņš tikai pa lielajām ielām staigā, bet ja nu nāk arī pagalmos..?

Nav dzirdēts. Kurā pusē?

2) ģimenes ārsta atrašanas problēma-gan mums lielajiem, gan bērniem? Ko sakāt par Ilzi Baroni? Lasīju, ka viņa nav bērnu ārsts?

Man gan šķita, ka tieši ir bērnu ārsts. Jāskatās, kurš vispār vairs pieraksta. Man šķiet, ka Barone atnāca beidzamā, tad nu akurāt viņa varētu būt vēl pieejama. Mana māte iet, atsauksmes labas (bet viņa vecs cilvēks, varbūt citas vajadzības)

3) Zobbārsts, tāds, lai ņem gan pieaugušos, gan bērnus?

Ilze Celma Birzes ielā. Bet domāju, ka visi ņem gan bērnus, gan pieaugušos

leyna5

alise_brīnumzemē

Es gan vairs nedzīvoju Ikšķilē, bet meitas pirmos 3 mēnesīšus ğimenes ārste bija Ilze Barone. Viņa ir vienīgā, kas pieņem jaunus praksē.

Atsauksmes gan personīgi man nav labas par viņu, jo neatpazina Rota vīrusa simptomus, meitu ar ātrajiem aizveda uz BKUS. Un, kad man bija aizdomas par govs piena olbaltuma nepanesību, tad nedeva nosūtījumu uz Gulbi fēču analīzēm. Pati par maksu to izdarīju un tā arī konstatēju, ka ir nepanesība, kuru vēlāk arī BKUS atzina.

alise_brīnumzemē

Mazmare

Sofija

nu viņš vairāk Daugavas pusē staigā - Daugavmalā. Nav sanācis pēdējā laikā redzēt, bet vīrs viņu bija ievērojis.

...Tu esi atbildīgs par to, ko esi pieradinājis...

Catie

Vai te vēl apgrozās Iksķilnieces? Ne tik sen dzīvojam ar vīru Ikšķilē, gaidām mazo tagad. Labprāt iepazītos ar pilsētas kaimiņiem un varbūt arī vēlāk dotos pastaigās jau ar mazo

Sveikas gan topošās māmiņas gan esošās! Piedāvāju pēc sava veikala likvidācijas bērnu un pusaudžu apğērbs viss jauns ar orğinālajām ceniņām. Firma OVS- Itāļu. Piedāvāju visu ar 50% atlaidi no cenas. Bonuss ar piegādi uz Jūsu adresi(māja, darbs). Atvedīšu varēsiet uzlaikot bērnam. Cenas iznāk no 0.20 ( ar atlaidi) matu gumijas un sprādžu komplekti) 0.50-5 eiro kleitas, legingi, krekli,kapri, zeķes, blūzes, maikas, apakškrekliņi, apakšveļa,džinsas, sporta bikses, sporta augša..u.c. izmēri ir visi no dzimšanas 52 izmēra līdz 170 cm. Ja interesē rakstiet CP norunāsim dienu un laiku kad apskatīt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18188527