Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

IKŠĶILE un tās apkārtne :)

Minnia

meibela
Saprotu, katrs savu preci cenšas tirgot, kā spēj, bet mulsina, ka māja tiek reklamēta kā "jaunais projekts". Ēkai ir kādi pieci gadi (2008. gada pirmajā pusē jau bija zem jumta), un daļa dzīvokļu kopš tā laika stāv tukši.

Minnia
"Ikšķiles drēbnieki" Lībiešu ielā, pie Daugavas prospekta, strādā arī sestdienās

Labdien! Meitenes Ikšķilē pazudis Bernes ganu suns, Naktī uz 26.maiju aizbēga no mājām. Nezinam pat kur meklēt. Ja nu kādam ir informācija lūdzu zvaniet 29455108

Varbūt kāds var pastāstīt ko par zagļu mītni Lidlauka- Elkšņu rajonā? No pagalma ir aiznesta dzeltena dārza laistāmā šļūtene ar oranžiem savienojumiem galos. Baidos, ka tas ir tikai sākums, ja jau taciņa iemīta
Vēstuli ar iespējamo informāciju gaidu uz CP.

Šeit ir kāda topošā māmiņa kura dzīvo Ikšķilē?

chellyte
Šeit ir kāda topošā māmiņa kura dzīvo Ikšķilē?

Nu, es gandrīz atbilstu. Gandrīz, jo vairs patstāvīgi nedzīvoju te, bet tikai ciemojos pie mammas. Esmu netālu no Ikšķiles- Saulkalnē. Pašā Ikšķilē, kad ciemojos šajā pusē, esmu bieži.

chellyte
Ir gan Vai varbūt Tu jau esi tapusi par māmiņu? es vēl gaidu...

Sveikas!

Varbūt kādu interesē

Aicina zēnus un meitenes vecumā no 4 gadiem apgūt sporta dejas! Nodarbības notiek Ikšķiles Tautas namā un Ikšķiles vidusskolā. Pasniedzēja - Inga Vitenberga-Piševa, 29378008. Dalības maksa - 25Ls mēnesī.

Sveikas! Varbūt šeit ir kāda kurai garlaicīgi pastaigāties vienai ar bērniņu, labprāt pievienotos ar savu meitiņu.

Blueberry16

Oo, nupat pavisam netisham uzgaju sho temu. A visu laiku skatijos vai starp grupam nav Ikšķile

Papildināts 14.10.2013 15:57:

Vai šeit ir kādas Ikšķiles māmiņas ar zīdainīšiem, kuras vēlētos apmeklēt vingrošanas nodarbības sporta klubā kopā ar saviem mazajiem lolojumiem?
Šodien zvanīju apjautaties, teica, ka shada ņodarbiba butu, ja savaktos vismaz 5 grbetajas. Cena 5ls par reizi vai abo 20ls uz menesi un nodarbibas 2x nedela.

Varbut ir vel kada gribetaja vingrot no novembra menesha?
Butu vairaki zakji ar vienu shavienu - forma jaatgust, no majas izrautos, utt.

Papildināts 14.10.2013 16:02:

Ui, te tik maz aktivitates... A bernu darza rinda ar šogad dzimushajiem jau gāja pāri 50!

Papildināts 14.10.2013 16:11:

Starpcitu, varbūt kāda ir no vietas ar nosaukumu Saulesdārzs?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18188527