Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

IKŠĶILE un tās apkārtne :)

Minnia

Sveikas!

Diemžēl esmu jaunas aukles meklējumos Ikšķilē. Varbūt kādai ir ko ieteikt? Meklēju pacietīgu auklīti ar pozitīvu domāšanu 3,5 gadus vecai meitenei slimošanas laikos, kā arī iespējams dažreiz vakaros pēc bērnudārza vai brivdienās, ja ir kādi plānoti pasākumi. Dzīvojam Ikšķilē, privātmājā Daugavas pusē.

Lūgums rakstīt uz epastu aija_butane@inbox.lv vai zvanīt 26049664

Sveikas!

Vai kāds nezin kādu vietiņu- telpas, kur var rīkot bērnu ballīti (5-7 gadi) Ikšķilē? Man liekas, ka īsti tādas vietas nav?! Paldies!

@Žube
Ballītes Ikšķilē bieži tiek rītkotas tā saucamajā mācītāja mājā, tai ēkā kur ir Rasas krāsas, Ballītes notiek ar animatoru, tiek piedāvāti dažādi tēli. Var piestaigāt pie tās mājas, noteikti tur izlikta kāda informācija.

Jasmine
Oho, paldies!! Painteresēšos, ka tikai delveri nenones tādu māju...

@Žube
Nenonesīs, jo tur regulāri tiek rīkotas lielas bērnu ballītes

sveikas!

Ja kādai māmiņai Ikšķilē aktuāli Huggies supper dry pamperi 3 izmērs (5-9 kg) varu pārdot 1 pilnu paku (80gab) un 1/2 paku ar lielu atlaidi... pirkdama aizsapņojos un nepadomāju, ka bērns jau izaudzis Atsūtiet CP!

@Žube
Jasmine
Puķuzirnis vairs nedarbojas, jo ēkas īpašnieki pacēluši īres cenas.

Смотри, Господи, - вот мы уходим на дно; Научи нас дышать под водой... /Б.Г./

Pufis
Paldies, jā, es jau arī baznīcā noskaidroju, ka baļļuki tai mājā nu nekādi vairs nenotiek. Kas tad ir īpašnieki- tak pati baznīca ne?

Bērnu ballīšu rīkošana man šķiet ir laba biznesa ideja Ikšķilē - jo bērnu skaits tikai aug un Ogres Čilijpicas pasākumi tiek apmeklēti jau ar regularitāti.

zakeec

Vēl septembrī notika ballīte. @Žube kam prasiji?

Ķiparu namā tiek organizētas ballītes, bet tas vairāk tieši ĶN bērniem.

https://www.facebook.com/tradiridi

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18188527