Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

IKŠĶILE un tās apkārtne :)

Minnia

Sveikas Ikšķilē! Es meklēju savam 2gadniekam nodarbibas Ikšķilē un tās apkārtnē. Varbūt kāda zin kur kas notiek! Internetā neko neatradu.

Sveikas! Vai kāda Ikšķiē ir pētīj6si sertificēto auklīšu atbalsta letu, vai mūsu pašvaldība ko maksā papldus valsts 142 eur?

Droši var 1dien piezvanīt uz domes info tālruni un pajautāt. Tā kā bērns b/d rindā ir jāpiesaka pie info meitenes, gan viņa zinās arī par auklēm.

Saviem bērniem mēs varam atstāt divas lietas - viena no tām ir saknes, otra - spārni.

@Žube

Mūsu pašvaldība maksā 86 EUR/mēn. Auklei jānoslēdz līgums ar pašvaldību (protams jābūt sertifikātam un reģistrētai aukļu reģistrā), tad ikmēnesi Domē jāiesniedz rēķins un saņem šo naudu.

Varbūt kāda māmiņa var padalīties pieredzē par mazuļa gaitām PII Mazulītis? Viņi tagad ir pārcēlušies pie Daugavas, netālu no Meidropa. Varbūt ir kas dzirdēts, ka mazuļiem tur sokas?

Es savukārt meklēju mājskolotāju uz vasaru savai 2.kl. Skolniecītei. Varbūt ir kādi ieteikumi?

Junona

Sveiki,

Vai varētu lūdzu pastāstīt, kāda ir pirmsskolas izglītības situācija Ikšķilē. Ja vietas pašvaldības arziņā nebūs, vai var cerēt pretendēt uz privāto? Kāda tur ir maksa un vai pašvaldība sniedz kādu atbalstu?

3+1= Daudzbērnu mamma

Protams, ka pašvaldības iestādēs brīvu vietu nav Ir 2 pašvaldības dārziņi - Uradviņa Ikšķilē un tās filiāle Tīnūžos. Tīnūžos nav silītes grupiņas. Un ir 2 privātie - Ķiparu nams un Mazulītis. Abi atrodas pie Daugavas, tajā rajonā. Mazulītis ņem tikai līdz 4 gadiem, jo rēķinās, ka ar 5 gadiem pašvaldība nodrošina vietu Urdaviņā. Arī privātie b/d ir pilni, jāpiesakās rindā, vēlākais, pavasara sākumā, jāzvana, jāinteresējas. Privātos b/d pašvaldība līdzfinansē diezgan dāsni - ap 180-190 eur mēnesī. Kā arī laikam no Jaunā gada privātajos būs līdzfinansēta ēdināšana daudzbērnu ģimenēm.

Bija/ir plāns būvēt vēl vienu pašvaldības dārziņu, taču neesmu interesējusies par progresu.

Mans bērns iet Ķiparu namā, un varu teikt tikai to labāko.

Man nekā nav žēl, ne no kā nav bail un ne no kā nav kauns.

Junona

Pufis
Paldies par atbildēm. Kā man tagad būtu pareizāk rīkoties. Abi mazie iet Rīgas pāsvaldības dārziņā. Gribētu, lai iet Ikšķilē, jo drīzumā pārceļamies uz Ikšķili. Lai pretendētu uz Ikšķiles b/d, jādeklarējas Ikšķilē, tas nozīmē, ka Rīgā automātiski zaudējam vietas. Un, ja meitai februārī paliek 5 gadi, tad faktiski sanāk, ka pašvaldībai jānodrošina vieta dārziņā? Kāda būtu pareiza lietu secība?

3+1= Daudzbērnu mamma

Junona
ja meitai februārī paliek 5 gadi, tad faktiski sanāk, ka pašvaldībai jānodrošina vieta dārziņā?
Tā kā ir [mācību] gada vidus, tad viņi 5gadīgam bērnam spēs vien piedāvāt nodarības uz pusi dienas, jo gultasvietas būs aizņemtas. Kustība notiek martā - maijā.

Domāju, ka loģiski būs piezvanīt vispirms Urdaviņai, tad privātajiem un tad saprast, vai kaut kur ir vietas. Jo - varbūt ir? Lielākam bērnam ir lielākas iespējas dabūt vietu dārziņos, grūtāk ir ar vecumu līdz 3 gadiem.

Ā, atcerējos - samērā nesen ir atvērts bērnu pieskatīšanas centrs, kur darbojas arī aukļu līdzfinansējums. Nu un vēl ir iespējams ņemt aukli, vismaz mazajam. Pašvaldība līdzfinansē no savas puses.

Man nekā nav žēl, ne no kā nav bail un ne no kā nav kauns.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18188527