Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Cīņa ar kārkliem.

Armadetta

Armadetta

Padalieties pieredzē un padomos, kā šito sērgu iznīcināt? Aug jaunaudzē, griezdamies.Ir cirsti, kurināti,aug atkal. Vēl ir doma ķīmiju gāzt uz saknēm virsū.

Vai ir iespējams tos pavisam iznīcināt?

Armadetta
Nezinu cik tur patiesībā,bet manos pierakstos figurē 15 augusts.Tā arī stāv rakstīts,ka Marijas Debesbraukšanas dienā 15 augustā jācērt kārkli un tad viņi neataugot.

Tas,kas esmu,ir brīnumu brīnums:tā ir dzīvība.

abruks

Armadetta
Ar ķīmiju gan labāk ne, jo tas iedarbosies tikai uz virszemes daļu, bet ne uz saknēm, kas ir zemē. Rezultātā dabūsi sūnu, no kuras nevarēsi atbrīvoties.Par to 15. augustu arī esmu dzirdējusi, bet var vēl mēģināt arī tikai un vienīgi vecā mēnesī tīrīt.

esmu kā konjaks - jo vecāks, jo labāks.

Armadetta

Perija
Eh, nokavēts.

abruks
Būs jāmēģina, savādāk aug kā traki, bet man tur skaista jaunaudze,kuru gribu vēl izkopt...

Armadetta

Ar 15.08. nav nekādas sakarības, tas ir kārtējias izdomājums, vienīgi šis ticējums saistās ar to, ka dabā jau tā iekārtots, ka uz rudens pusi apstājas augšana, tāpēc iesaku nocirst vecā mēnesī, pašlaik tāds ir iestājies, ja nevar tagad, tad vēl to pašu var darīt oktobrī no 08.-14.10. un tā pāris reizes nocirst, neļaujot saņemties virszemes daļai.

Mums vīrs ar Raundapu nostaigāja un viss.Ar pāris reizēm viss bija tīrs.

Armadetta

LIIN
Mums ar šito verķi ieteica uzgāzt uz saknēm.

Te pieminēja, ka varot uzaugt sūna,kuru nevar dabūt nost.Vai tā ir?

Armadetta
Saklausījāmies par to 15.08. un pamēģinājām, nu ne gluži tajā datumā, laikam kādā 17ajā. Nu jau gadus 10 tas kārkls neataug, ir dažas vārgas viciņas, bet visi lielie džungļi pagalam. Toties tā paša gada pavasarī cirstie) tagad jau gandrīz kā koki.

Papildināts 11.09.2012 21:23:

ā, herbicīdi - nu tad jābūt ārkārtīgi precīzam, lai neuzsmidzinātu uz jaunaudzes kociņiem. Mamma šitā gandrīz kalnu priedes piebeidza.

Lai gūtu panākumus diskusijā, smadzenēm jābūt lielākām par muti.

- Как мотивировать себя что-то делать? - Да никак, оставайтесь в жопе.

Armadetta
Neredzu tur sūnu! Ja baidies,nokaisi pēc tam ar pelniem?!

Zaļā pļava (ar puķi)
Nu jā! Ar raundapu jābūt ļoti uzmanīgam.Labs aizsargs ir kartons,drēbei iziet cauri.

Zaļā pļava (ar puķi)
laikam kādā 17ajā.Vienkārši nostrādāja mēness fāzes, tieši tā mūsu senči līda līdumus , krūmus vienmēr cirta vecā mēnesī.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18189736