Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Visām, kurām patīk taisīt dabīgo kosmētiku III

anciite

anciite

Visām, kuras gatavo kosmētiku mājās sev par prieku (vai arī citiem par prieku)!

Tā kā iepriekšējo lapu aizslēdza ciet limita dēļ un man ir jautājums, tad veru vaļā jaunu lapu,

Papildināts 30.09.2012 13:55:

un nu jautājums - gribu uztaisīt sejas mazgājamo, bet nekādi nevaru saprast, ko likt sastāvā? gribētos pudelīte, kura taisa putas (ir tāda), pēc tam nomazgāt ar ūdeni. ir melnās ziepes drusku (domāju - putošanai un mazgāšanai), ko vēl varētu likt klāt?

Kādu ēterisko eļļu dažas piles var, es tējas koku pieliktu var ari ko citu kas mājās ir un kas sejas tipam varetu deret

anciite

chiquita
bet vienkārši bāzēt uz tām melnajām ziepēm? kā ar kādu parasto eļļu, ziedūdeni?

vispār secināju, ka man nav ne mazākās sajēgas, kā taisīt sejas mazgājamo,

Eggy

Padalieties lūdzu ar pieredzi, kādās ūdens/eļļas proporcijās ar BTMS uztaisīt viendabīgas masas matu kondicionieri - man kaut kā tā konsistence nekādīgi nesanāk tāda, kā vajag - vai nu par šķidru, tad vispār noslāņojas...

VinnijsRūks

Eggy
Taisu pēc receptes no bbfactory - gandrīz vienmēr sanāk, t.i., tikai vienu reizi nesanāca - bija graudains.

Eggy

VinnijsRūks
Paldies par linku, tagad skaidrs Kļūda bija tā, ka karsēju tikai kopā ar eļļu un nepaturēju ilgāk ūdens peldē.

anciite:-) es ieteiktu pievienot rožūdeni...pluss vēl kādu ēterisko eļļu piepilināt..bet tas gan atkarīgs no ādas tipa...Manai sausajai,kuperozajai ādai patīk ilang-ilang:-)...

Papildināts 22.10.2012 22:26:

aaa...aizmirsu ieteikt,ka nekādu bāzes eļļiņu gan vairs nevajag...pilnīgi pietiek ar tām pāziepotajām melnajām ziepēm....nu ja:-)

Man mājās ir saglabājies BBFactory sūtītās melnās ziepes ar šī cietā veidā, kā Jums šķiet, vai viņas var kautkā izšīdināt ziedūdenī vai kā lai pagatavotu šķidro sejas mazgāšanas līdzekli, vai mazgāšanas putas? Jo man viņas ir arī nedaudz par stipru manai ādai, ļoti sausina, bet ārā mest negribas..

Fricija

sveikas
man nepieciešams padoms no tām kuras ir zinošas un pieredzējušas - Vom Fass eļļas ir gana kvalitatīvas, lai varētu izmantot skaistumkopšanā, jeb jāizmanto, tās kuras aptiekās utl nopērkamas?

Maza mīļa meitenīte

Bērniem jādod končas nevis zupa. /Lote/

anciite

Inis
man arī bija savulaik sūtītas no Akomas tās melnās ziepes. stāvot uz vannas malas, laika gaitā tika klāt ūdens un tagad viņas ir kā šķidrās ziepes, oriģināls man arī likā pa stipru.

Luāra
paldies! būs beidzot laikam jāpamēģina,

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18192332