Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Visām, kurām patīk taisīt dabīgo kosmētiku III

anciite

anciite

vai kādai ir atsauksmes vai salīdzinājums starp Aroma-Zone svariņiem un ebay? man ir tie ebay, nojuka (sāka vislaik cipariņi skraidīt). īsti gan nebiju apmierināta uz mazām vienībām tiem ebay svariem - berot pulveri ilgu laiku nerāda neko un tad pēkšņi - 0,5 grami!

vai varbūt kādai ir cits labs ieteikums?

tagad atradu vēl ar 0.01 precizitāti.

anciite
Man patīk, un pati lietoju "calendula" pirktos svariņus, ļoti precīzi

Meitenes, izstastiet, lūdzu, kur var nopirkt dabīgās ēteriskās eļļas? BBfactory veikalu zinu, tur ir padargi. Bet kur vēl var?

anciite

Aksela
es parasti suutu no Aroma-zone.com. Latvijaa veel var paskatiities tajaa pashaa calendula.lv

anciite

Inis
skatiijos calendulas lapaa tagad, neredzeeju vinjiem svarinjus,

anciite
Acīmredzot izbeigušies ..

Ronducis

Aksela
Atkarīgs kādam mērķim vēlies - ja piešaut vannai, skrubim, pirts eļļām, tad derēs arī lētās Biask un Medikomed(Krievija) vai priedes ē/e ir arī LV ražojuma. Nav sliktas, tikai atšķaidītas ar eļļu, tāpēc lētas. Nopirkt var kaut vai tajā Veselība vai kā tur saucās veikals Rīgā stacijas tunelī, gan jau apriekās arī šitās ir. Bet, ja grib lietot sejas līdzekļiem, tad viennozīmīgi lēti nebūs, bet kvalitatīvas jau minētajā franču aroma-zone veikalā vai LV šur tur ir Primavera firmas e/e, ļoti dārgas. BBF nav sliktas bet nav arī tas labākais, kas pieejams,jo viņi ņem no oils4life.co.uk (vismaz kādu gadu atpakaļ ņēma) un pārpako.

Papildināts 18.12.2012 20:38:

Es joprojām sūtu svarus no ebay,jo paskatījos ss.lv, ka tieši tādus pārdod pa gandrīz 8Ls un ebay tie paši tikpat dolāros. Roka necēlās pirkt LV... Pēdējos nopirku foršus, ar palielu darba virsmu,kas man vissvarīgākais un liekas,ka tiešām kļūda ir 0.01. He, uz Ziemīšiem cenu par 2$ pielikuši

anciite

Ronducis
paldies par svariņiem! es tieši uz šiem skatījos. laikam šoreiz būs jāpērk divi - vieni kosmētikai, otri pārtikai,

vai tu neesi lietojusi AZ svarus? atceros, ka senos laikos kāda bija sūtījusi no turienes, tak vairs neatceros kura..

Ronducis

Cik atceros, tiem bija 0.1 kļūda un man nederēja.

Ronducis
Gribu kosmētikas gatavošanai. Kur tās Primaveras firmas ē/ e var nopirkt?

Vai calendula.lv ir kvalitatīvas tās ē / e ? Jeb tās labak nelietot kosmētikas gatavošanai.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18192332