Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Visām, kurām patīk taisīt dabīgo kosmētiku III

anciite

Eggy
Bērnam kā konservantu var lietot kviešu asnu eļļu Protams, tas nedos iespēju viņu uzglabāt gadu, bet 2 mēneši stāvēs. Vēl Rokonsals - dabīgā pīlādžskābe.

Kalendulai nav nekādas vainas, starp citu. VIņu produkti tagad arī Rīgā, bez sūtīšanas ir.

Noskatīju šādu recepti : http://bbfactory.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=452:1-2-3-gatavs-intensivi-mitrinosa-vitaminu-zeleja-sejas-adai-50-ml&catid=97:1-2-3-gatavs&Itemid=512

Tā kā nekad neko neesmu taisījusi, tad gribas pamēģināt kaut ko vienkāršu uztaisīt pašai. Āda man ir taukaina, ar melnajiem punktiem, bet tajā pašā laikā dehidrēta. Vai visas tās eļļas man neaiztaisīs ciet poras un neradīs vēl lielāku sausuma sajūtu? Tīru eļļu es nekur uz ķermeņa nevaru smērēt, paliek ļoti sausa un niez. Varbūt varētu alvejas želejai pielikt klāt tikai skaistuma vitmīnus un E vitamīnu? Un alvejas želeja labi iesūcas ādā, nerada nekādu jūtamu kārtiņu pa virsu? Sākšu arī iekšēji vitamīnus dzert, jo āda ir pabriesmīgā stāvoklī, sausa, jau krunciņas, bet gribas arī uz sejas ko labāku sākt smērēt par Drogas krēmiem.

Vispirms jau Tev ir jātaisa pīlings, citādi Tev tie skaistuma vitamīni arī paliks uz ādas nevis ādā. Recepti taisi tādu, kā tā ir. Skaistuma vitamīni šķīst tikai eļļā un viņi neizšķīdīs, ja lietosi tīru alvejas želeju. Turklāt plika alvejas želeja savelk ādu dikti dikti.

Liec klāt vīnogu kauliņu eļļu - ideāla taukainai ādai. Un ja ir melnie punkti, liec klāt kumelītes un citronzāles ēterisko eļļu.

Mans atklājums problemātiskai ādai ir baziliks. Nekas sarežģīts nav jātaisa- tikai jādabū pašmāju dārzā audzēta bazilika lapiņas. Tās svaigas apleju ar karstu ūdeni. Šo novārījumu kā toniku lietoju vakarā un no rīta. Kur kāda pumpiņa uzmetusies uzlieku bazilika lapu no novārjuma vakarā uz minūtēm 20. Lieliski matē seju, samazina izsitumus, novērš taukainību dienas laikā. Šodien ir lietošanas 3. diena, un darbā saņēmu komplimentus par labu ādu

Papildus, protams, lietoju citus ''gatavos'' līdzekļus.

Nevarēju gan atrast piemērotāku sadaļu kur jautāt, bet varbūt kāda zināsiet..

Ar kādām sūtīšanas izmaksām un laikiem jārēķinās pasūtūt no USA www.formulatorsampleshop.com vai www.lotioncrafter.com. Un kā ir ar ievedmuitām kosmētikas izejvielām, cik lielas tās ir?

Polar
Kaut kādi 10% no kopējās darījuma summas apmēram, ja vien Tev neizdodas vienoties ar pārdevēju, ka uz paciņas tiek norādīts maģiskais vārdiņš GIFT. Un attiecīgi arī pati paciņa ir maziņa (vai vairākas maziņas paciņas).

Vai tad Eiropā šito visu nevar dabūt, ka no Amērikas jāsūta?

Sasha
Tie 10% ir ievedmuita, ja? Un varbūt zini arī par sūtīšanas ilgumu? Cik ilgi nākas gaidīt kamēr atceļos pāri okeānam?

Diemžēl tādu lietu kā man vajag, Eiropā neesmu atradusi.

Polar
Cik ilgi nākas gaidīt kamēr atceļos pāri okeānam?
Atkarīgs no piegādātāja. Dažreiz ir ātri, dažreiz viņi aizmirst un tad tie var būt pat trīs mēneši/.

Ja kādai dāmai interesē argana eļļa, droši rakstiet uz cp.

Meitenes, varbūt kādai vajag trauciņus pašgatavotajai kosmētikai?

Es tirgus sadaļā piedāvāju dažus. Šeit būs links.

Mēs katrs pats veidojam savu pasauli - tā ir tieši tāda, kādu mēs to gribam redzēt!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18192332