Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Visām, kurām patīk taisīt dabīgo kosmētiku III

anciite

dulce
Lūdzu, cenas

Vai ir kāda, kas organziē pasūtījumus no aroma-zone - dabigas kosmetikas izejvielas un akoma (shea sviestu)?? atsutiet kontaktus, ja ir vel kads, kas suuta no shiem veikaliem.

star_fish

http://calis.delfi.lv/forums/tema/18148675-aroma-zonecom-bez-pelnas/80/

Šajā tēmā no Aroma-zone ik pa laikam kāda pasūta.

Katram savs

Žēl, ka nogrimusi šī jaukā tēma. Neviens neko vairs negatavo vai arī nav ko teikt?

Es laikam varēšu padalīties ar matu lakas recepti - ļoti vienkārša, bet šķiet laba - 4% akācijas sveķu ūdenī, aukstu samikserē. Pārējās parastas papildvielas - mazliet eļļas (1%), tikpat glicerīna, ēe, konservants, es vēl pieliku keratīnu. Sajūta pat labāka kā ar veikala laku.

Vēl patestēšu, uzrakstīšu, kā būs.

Mēs gatavojam zobu pastu:

• himalaju sāls, jo tur ļoti daudz dažādu krāsaino minerālu - 1/2 vai 1 tējkarote
  • soda (apmēram 1/2 no visas masas)
  • kokosa eļļa - 1-2 ēdamkarotes -tā,lai visas sastāvdaļas tajā izkūst
  • ēteriskās eļļas (krutnagliņu, piparmētru utt-pēc patikas, bet 2-3 pil.)
  • kurkuma (gandrīz 1/3 no masas)

Lietojam kā parasto pastu. Tika jārēķinās, ka viss ir nedaudz oranžs no kurkumas.

Katram savs

dividevini
viss ir nedaudz oranžs
Piemēram, zobi? Kā bebram?

Papildināts 25.10.2017 11:03:

Vēl patestēšu, uzrakstīšu, kā būs.

Par manu matu lakas recepti, ko rakstīju npri - joprojām esmu ļoti apmierināta, regulāri lietoju. Nez kāpēc matus var mazgāt dienu-divas retāk.

Katram savs

Riskēšu pajautāt šajā senajā tēmā. Vai eļļu, kas domāta kosmētikas gatavošanai, var izmantot pārtikā? Konkrēti ķiršu kauliņu eļļu no bbfactory.

Katram savs

Mezameita2
lotsofsoap
Varbūt atdzīvinām šo tēmu? Lasīju blakus tēmā, ka pašas taisāt kosmētiku. Varat padalīties, kur šobrīd pērkat izejvielas? Es - tikai bbfactory un aromastudija, bet varbūt ir kādas citas interesantas vietas?

Mezameita2

Minēji mīļāko krēma recepti - vari to ielikt?

gunadega

Katram savs
aroma-zone.com

Ja tici, tad viss ir iespējams, pat šķietami neiespējamais.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18192332