Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Teātra izrādes, kuras būtu vērts redzēt.

Erengeti

Vinny
Esam izvēlīgi attiecībā uz izrādēm... Piedod, bet šis tiešām ir smieklu deva

Par Amadeju dzirdēts, ka jauka. Ja būtu izvēlīgi – sen jau būtu noskatījušies, repertuārā no 2011. gada. Un nē, tā izrāde nav jauka, spēcīga un netipiska Dailei gan. Turklāt šī ir tā reize, kad izrādes buklets ir obligāti nopērkams.

Amadejs - Dailes teātris

Ziedonis un Visums - JRT

aveirulz

Kā mūziklu fans iesaku Nacionālā teātra Leo. Pēdēja bohēma un Parīzes Dievmātes katedrāle. Ja ir bērni - uz decembri atgriežas Sudraba slidas - tāda tiešām jauka un silta izrāde arī pieaugušā acīm.

super pupa

Amadejs.

Oņegins -Komentāri " Jaunais Rīgas teātris"
neiesaku..

Я понял, в чём ваша беда: вы слишком серьёзны. Умное лицо — это ещё не признак ума, господа. Все глупости на земле делаются именно с этим выражением лица. Вы улыбайтесь, господа. Улыбайтесь!

'Jasmīns. Pārdaugava.' Nac.t., gara, nopietna un laba

Prātīgiem cilvēkiem pieder labas dienas, bet vislabākās tiem, kuri uzdrošinās būt neprātīgi.
aņa

ja nav redzētas iekš JRT, tad noteikti iesaku:

Vectēvs, Ziedonis un Visums, Oblomovs, Revidents.

vārna
Oņegins - laikam tas na ļubiķeļa. man patika man vispār tā laika krievu rakstnieki ne visai iet pie sirds, bet šī izrāde arī bija lieliska izklaide un pie reizes arī vēsturiskas izziņas avots, par Puškinu, par pašu daiļdarbu, par to laiku kā tādu.

un vēl var aiziet uz Karalisko improvizācijas teātri, trešdienu vakaros. sejas muskuļu treniņš garantēts!

Vot, Primadonnas man gan šķita kaut kas garlaicīgs. Kādu laiku gāju uz Dailes teātri, ir gadījušās arī pērles, bet nu tā vien šķiet, ka pēdējā laika Džilindžera izrādes ir visas vienādas..gribētos gan Zeldu redzēt, bet baidos, ka atkal nav pārāk līdzīga visam iepriekšredzētajam..

un ne izrāde, bet kaut kas cits - vēl var paspēt aiziet uz Bildēm http://www.bilesuparadize.lv/events/custompage/468

aņa
Puškins un Oņegins bija jauki, bet un pie reizes arī vēsturiskas izziņas avots - vidusskolēniem der..esmu diezgan načitannaja, likās, ka ņe tuda popala un mani tur par muļķi..avārdsakot, garlaicīgi..tad kāpēc tērēt laiku tādai izrādei, ja ir citas, labākas..

Я понял, в чём ваша беда: вы слишком серьёзны. Умное лицо — это ещё не признак ума, господа. Все глупости на земле делаются именно с этим выражением лица. Вы улыбайтесь, господа. Улыбайтесь!

aņa

vārna
nu tas forši, ka Tu jau visu to zināji. es no krievu tā laika literatūras un vēstures zinu salīdzinoši maz, tāpēc šī izrāde vismaz ieskicēja tā laika aktualitātes.

aņa
jā, to varētu iekļaut skolu programmā..

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18194259