Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Teātra izrādes, kuras būtu vērts redzēt.

Erengeti

īriete

aveirulz
Tad iesaku tev 19. novembrī aizbraukt uz Ogres teātri, uz Harija Gulbja Oliveru.

Klasisks teātris, kurā darbība nav samežģīta un pārnesta uz mūsdienām, ar jociņiem un arī nopietnu domu apakšā.

Sestdien vedīšu kolēģus uz viņu Sanatoriju. Neesmu pati redzējusi, bet domāju, ka neliks vilties.

piektdiene

īriete
Kā patika Sanatorija? Man uz nākamajām brīvdienām biļetes nopirktas.

Sarmozo

Ak Dies. Noskatījos TV ierakstā "Zemdegas". No Ezeras galīgi vairs nekā, pats labākais izrādē bija dziesmas. Sižets samuļļāts ar naftalīna smaciņu, bet padomju laikmeta zīmes nenolasās. (Kurš jaunietis šodien sapratīs, kāpēc Ritma pirka peņuāru, ja pirms brīža bija apsolījusi par to naudu ievilkt ūdeni virtuvē?)

Sarmozo
Jā, redzēju Dailē. Ja nav lasīta grāmata, neko vispār nevar saprast. Tā nav Ezera, tas ir kaut kas, nezin kas. Mūzika laba, scenogrāfija patika. Man ļoti patīk Strads, bet Dailes kolhozā, manuprāt, viņš kaut kā izšķīdis, iejucis. Labāk tomēr būt " pirmajam puisim ciemā".

Papildināts 15.10.2023 07:13:

Nesen skatījos liepājnieku " Līnenas skaistumkaraliene". Ļoti patika, Kučinska izcila. Man pēdējos gadus liekas, ka Liepāja un Valmiera sākt Rīgai " izgriezt pogas".

Sarmozo

Strads bija labs, dabisks un pārliecinošs, bet Eglija savu Auroru kariķēja, totāli disonanse. (Laikam gan tā bija domāts.)

Novaly

Man atkal Zemdegas ļoti patika. Gan aktieri, gan mūzika, gan doma par otro iespēju, kuru var izmantot un kuru var arī palaist vējā. Grāmatu nebiju lasījusi, izlasīju pēc tam.

Atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar medicīnu, sniedzu tikai tēmā Bērnu veselība.

īriete

piektdiene
Pirms 140 (!) gadiem uzrakstīts darbs, bet kā par šodienu... Lieliski aktieri, tik forši izdomāts sākums ar informāciju par sanatoriju... Un sapulce - tā kāju dauzīšana, tās manipulācijas! Jā, ko dod taisnība, ja tev nav varas?

Man Zemdegas nepatika, viena no tām izrādēm, no kurām gribējās iet ātrāk prom.

piektdiene

īriete
Jā, varu piekrist, ka laiki mainījušies, bet cilvēku tikumi gan nē! Kauns atzīties, bet, kaut visu mūžu nodzīvojusi Ogrē, teātri esmu arklājusi tikai tagad.

īriete

piektdiene
Tad es tevi patiešām apskaužu, jo priekšā tik daudz atklājumu! Olivers, Ivanovs, Rītdiena ir tālu - uz šīm esmu bijusi atkārtoti, izcilas izrādes!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18194259