Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Teātra izrādes, kuras būtu vērts redzēt.

Erengeti

Lihen

Trīspadsmit
Aizej uz Turandotu - izcila mūzika un izbildījums, krāšņa scenogrāfija. Personīgi man ļoti patika Karmena un nemulsināja, ka spēlē plēstās džinsās nevis spāņu volānkleitās. Ļoti patika video izrādes sākumā.

Trīspadsmit

Lihen
Paldies, tā laikam tiešām varētu būt laba. Vēl man teica, ka opera Jenūfa ļoti patikusi, cilvēks bija pavasarī un ies atkal, bet tai bija tikai rudens izrādes.

BODOLLINO

Vai kāds skatās Metropolitan operas uzvedumus, ko rāda Forum cinemas (vai kā vińu tagad sauc)? Ir vēts?

BODOLLINO
visus neesmu redzējusi, izvēlos tos, kur man patīkami dziedoņi un komponisti, bet, atbildot uz jautājumu- jā, ir vērts.

BODOLLINO

Kārļa mamma
Paldies, man patīk Nabuko, gribu redzēt viņu versiju.

Ievice

Jenūfa ir ļoti skaists uzvedums un mūzika. Tomēr domāju, ka labāk patīk tiem, kam dzimtā ir kāda no slāvu valodām. Teksts ir čehiski, pieejami titri.

Tā bija istaba, pilna ar papīra kuģīšiem. Viņa saplēsa tos un teica: Mēs esam divi - mēs visi esam divi.

Bijām uz Fēliksu, Anatoliju un Ilonu. Bļadj vārdiņa gada devu saņēmu, pietika. Aktieri, protams, lieliski, bet izrāde man īsti nepatika. Pirmais cēliens bija garlaicīgs, otrajā bija labāk. Bija daudz ko pārrunāt pēc izrādes, bet vairāk par to, ko sižetā gribētu savādāk. Drusku moralizēšanu arī sita cauri.

Papildināts 10.12.2023 16:55:

Tagad gaidu Kurlmēmo zemi. Bet tas jau nākamgad.

Papildināts 10.12.2023 16:59:

Btw, man gan arī dzīvē reti sanāk dzirdēt krievu rupjības, bet lai aiz katra bļ..., kas izskanēja uz skatuves, histēriski smietos? Man vnk apnika skatītāju reakcijas.

Vai kāda ir redzējusi "Zēni nav meitenes"? Kādas atsauksmes? Vai ir piemērota 13 14 g.v. pusaudžiem? Vai tomēr vairāk vecākiem pusaudžiem?

vienreiz
Es uz Fēliksu, Anatoliju un Ilonu iešu februārī. Pretrunīgas atsauksmes. Redzēs, kā patiks.

"Leopoldštate" Dailes teātrī. Tieši tas, ko gaidīju. Tieši tas, ko dzirdēju un lasīju. Skaista scenogrāfija, skaisti tērpi, vizuāli baudāmi, lielisks aktieru ansamblis. Bez pārmērībām. Vienkarši, bet trāpīgi. Man patika. Nenožēloju, iesaku. Ietu vēlreiz.

"Pelikāni un vīnogas" JRT. Arī iesaku. Labi pavadīts vakars. Priecīgi, smeldzīgi, ļoti JRT tradīcijās. Izrāde, kura raisa pozitīvas emocijas, pēcgaršu un liek mazliet arī padomāt.

Papildināts 11.12.2023 00:39:

Mani "nepaņēma" Žižeks.Pītersons.Izrādei nebija ne vainas, kopumā nav, ko sliktu teikt,bet vispārējo sajūsmu neizprotu.

Savukārt, "Dzimšanas dienas kūka" JRT bija kaut kas vienkārši dziļi sirdi aizskarošs. Tik daudz raudājusi teātrī neesmu nekad. Izrāde par dzīves ritējumu. Ļoti daudz par to domāju arī nākamajās dienās. Skatījos izrādi uzreiz pēc R.Razumas aiziešanas. Varbūt arī tādēļ tik emocionāli . Un man ļoti patika Agate Krista galvenajā lomā.

Savukārt, "Dzimšanas dienas kūka" JRT bija kaut kas vienkārši dziļi sirdi aizskarošs. Tik daudz raudājusi teātrī neesmu nekad. Izrāde par dzīves ritējumu. Ļoti daudz par to domāju arī nākamajās dienās. Skatījos izrādi uzreiz pēc R.Razumas aiziešanas. Varbūt arī tādēļ tik emocionāli . Un man ļoti patika Agate Krista galvenajā lomā

es piekrītu, ļoti, ļoti jādomā un Agate Krista tāpat ka pārējie bija lieliski.

Mēs tikko bijam uz 10 iemesli apciemot Kauci - šo iesaku, bērni (14,16, 19) bija un viņiem arī ļoti patika. Nekas dziļš, tāda ampelīga un jestra izrāde.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18194259