Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Teātra izrādes, kuras būtu vērts redzēt.

Erengeti

Katram savs

serpieri
vai ir vnk slikti vai ļoti slikti.
Biju šovakar (uz Pīters Pens. Sindroms). Man jāpadomā.

Katrā ziņā nenožēloju pavadīto laiku.

Jāiet ar atvērtu sirdi - kā Piteram Penam.

Katram savs

teeja_bez_bulcinjas
Vai variet ko ieteikt 17 gv jaunkundzei?
Varbūt var riskēt ar šo Pīteru Penu. Jauniešus gan redzēju vien kādus trīs, tostarp manējais, bet viņam esot paticis. Ja nesapratīs dziļās domas, varēs vismaz izbaudīt jandāliņu.

Lsm recenzija pa PP. Es to izrādi neesmu redzējusi, bet recenzija apstiprināja manas aizdomas. Laikam tiešām ļoti slikti. P. S. Jandāliņš mums katru dienu, vai tpc jāiet uz NT (vietu, kur proklamēja valsti) lai sajūsminātos par dižo krievu kultūru? Gaidu vēl kādu, kurš atzīs, ka karalis ir kails

Papildināts 21.02.2024 08:21:

17 gadi ir liels cilvēks, nav jau 7. Faktiski jebkura pieugušo izrāde.

Papildināts 21.02.2024 08:23:

teeja_bez_bulcinjas
Ferdinands un Luīze ir diezgan gaumīgs eksperiments, ja to vēl NT rāda

Es saprotu, ka gan Dailes teātrī, gan Nacionālajā teātrī ir Pīteri Peni, tik nosaukumi mazliet atšķiras, tas rada apjukumu...

Katram savs

Decembris1
Jā, šeit pagaidām tiek apspriests tas, kurš Nacionālajā - "Pīters Pens. Sindroms"

Gribu aiziet uz foršu, smieklīgu komēdiju, kādi ieteikumi?

Ievice

Noskatījos Maigo varu Nacionālajā. Uzvedums ekspluatē Rothko izrādē izmantoto shēmu ar kameru, papildekrāniem, filmēšanu aiz aizslietņa, dažādos rakursos un citās telpās. Jaunajā zālē tas bija nedaudz nepārskatāmi. Un man nepatika rupjā leksika. Savā prātā izskaidroju to ar autoru jaunību, iespējams, ka viņiem nav citu pieejamo asociāciju ar attiecīgajiem tēliem. Luīze Meļķe patiešām laba aktrise. Un izrāde kopumā lieliska - katrs var izdomāt savu versiju.

Tā bija istaba, pilna ar papīra kuģīšiem. Viņa saplēsa tos un teica: Mēs esam divi - mēs visi esam divi.

Kāpostgalva

Skatuve "Ugunī" Rīgas krievu teātrī. Iztricina visas nervu šūnas.

Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18194259