Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Teātra izrādes, kuras būtu vērts redzēt.

Erengeti

Mums arī sākusies teātra sezona. Sāksim ar Oblomovu JRT. Šo svētdien iesim. Pēc tam tad varēšu dot atsauksmes

Gribēju visu laiku tikt uz to Ziedoni, bet baigi ātri iztirgojas biļetes (uz divām vietām).

Amadejs ir OK, lai gan, manuprāt, tā ir par garu - kāda pusstunda nost tai izrādei būtu nākusi tikai par labu.

Ziedonis un Visums ir īpatnēja un interesanta (bez nekādām apakšnozīmēm). Znotiņš kā Ziedonis ir vnk Ziedonis, kkāda mistiska pārmiesošanās.

Sakiet, JTR vienmēr ir tāda dīvaina publika? Sen nebiju bijusi, tad nu man bija pārsteigums, ka jaunieši riņķī zviedz kā zirgi pat tur, kur nemaz nav smieklīgi.

Elza

Dailē Romeo un Džuljeta bija visnotaļ lieliska. Aizvedām jaunekli apgūt klasiku, un paši bijām pārsteigti par izrādes spēku un aktieru nehaltūrētajām emocijām.

Да, маленький брат, ты можешь достать любого...

Es sāku sezonu ar Liepājas teātra Raganu.

Sonja

izrāde, kuru gribu redzēt atkārtoti, ļoti laba.

Oņegins -Komentāri " Jaunais Rīgas teātris"
man ļoti patika

Ziedonis un Visums
Man ļoti patīk Znotiņš un man ļoti patīk Ziedonis, bet izrādi esmu jau aizmirsusi.

Oblomovs

tiks apmeklēts šajās brīvdienās, tamdēļ vētējums vēl nav.

pelēkā pele

Dailē Romeo un Džuljeta bija visnotaļ lieliska-

man pilnīgi pretējs viedoklis. Aktieri vēl +/- OK. Mulsumu radīja tas, ka no Šekspīra lugas tik vien palicis kā sākums un beigas. Vidusdaļa izcenzēta ārā. Saprotu jau, ka šīs lugas vienmēr ir par garu un kaut kas jāizmet. Bet nu tik šerpi..Līdz ar to trūka arī loģiskā pamatojuma bēdīgajam galam.

Un režisora mēģinājums atsopguļot dzimtu naidu atgādināja vien paukošanās treniņu.

Otra lielā vilšanās - Marlēna.

Amadejs gan izcils. Labākais, kas pēdējos gados redzēts latviešu teātrī.

sirdsapziņa ir kā kāmis - vai nu guļ, vai nu grauž...

amadejs iespaidīgs. man gan jāsaka, ka uz Skrastiņa (vispār bez komentāriem, sniegums pilnīgi pārcilvēcīgs) fona pārējie aktieri izskatās vāji- neizsteiksmīgi, ar sliktu dikciju ( Dīcis, nu trakums pilnīgi). Ķuzules talantu ieraudzīt neizdevās arī šoreiz.

Oņegins JRT- man patika, ļoti. Patika arī iestarpinājumi, piekrītu, ka vidusskolniekiem ļoti derīgi būtu.

Zojkina kvartira- sakāt, ka laba? Vispār gribētos uz Valmieras teātri, akurāt Valmierā, ne viesizrādēs.

Manne

Zojkina kvartira tiešām laba. Bet arī gara, ja kādam ar to problēmas.

Mans kaķis domā, ka es dzīvoju pie viņa. Tas ir saprotami. Taču pēdējā laikā viņa skatienā esmu manījis mājienu, ka vajadzētu dzīvot atsevišķi...

Man Ziedonis un Visums tomēr nepatika. Znotiņš labs, bet izrāde šķita pasekla. Tomēr noskatīties vajag.

Mazs oftopics...

Neesmu bijusi uz teātri daudzus gadus.

Cik apmēram maksā tagad biļete vienam cilvēkam?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18194259