Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Teātra izrādes, kuras būtu vērts redzēt.

Erengeti

Nu mums Valmieras apmeklējums jau trešo sezonu taisās izvērsties par kultūrkulinārisku ceļojumu.

Pērkam biļetes uz svētdienas dienas izrādi, gūstam emocionālo baudījumu (izrādes daudzas ir labas)

un tad mājupceļā uz Rīgu Brasas krogs - kulinārais baudījums(super vieta)....... rezultātā saturīgi pavadīta brīvdiena.

Tuvākajā laikā jābrauc pie Zojas

Monora
kā nu kurā teātrī, kā nu kura izrāde, kā nu kurā rindā..no Ls 1-15 aptuveni..

Я понял, в чём ваша беда: вы слишком серьёзны. Умное лицо — это ещё не признак ума, господа. Все глупости на земле делаются именно с этим выражением лица. Вы улыбайтесь, господа. Улыбайтесь!

Zojkina kvartira tiešām laba.
Jā, šo noteikti iesaku.

Reiz Valmierā biju uz Igauņu bērēm (traģikomēdija), laba, nezinu, vai vēl rāda.

D-pils teātra Klepernieku pogosta zvaigzne - izcila, tikai jāsaprot latgaliski (ļoti daudz specifisku vārdu). Ik pa laikam viesizrādēs braukā.

Krievu drāmā Cilvēks un džentelmenis ar Rafalsonu galvenā lomā, izrāde par Odesu (aizmirsu īsto nosaukumu) ar R.Paula piedalīšanos.

biju sept., okt. uz amadeju, pidžama sešiem, dejas ar stroku ( KDT), un zigmara liepiņa jubilejas koncertu. viss ok!

Krievu drāmā Cilvēks un džentelmenis ar Rafalsonu galvenā lomā,
piekrītu. patika.

У меня в голове порядок. Слева - тараканы, справа - мания величия.

armēnis
Oblomovs tiks apmeklēts šajās brīvdienās, tamdēļ vētējums vēl nav.
Nu, kā patika? Es biju vakar. PIrmais cēliens galīgi garām, es vairākas reizes vīram jautāju :"Kas tas par sviestu?" tajā brīdī, kad citi smējās. Dažreiz vienkārši lamājos pie sevis rupjiem vārdiem. Pilnīgi tizli joki, uz nerviem krītošs tēlojums (šļupstēšana, klibošana, tizlošanās).

Otrais cēliens, kur galvenajam varonim bija pat cits balss tembrs un nebija tie joki tik daudz, kļuva baudāmāks. Tā, ka gala vērtējums tomēr, ka izrāde bija ok, bet varēja iztikt bez komēdijas tēlošanas sākumā. Varēja atcerēties, ka labs joks ir tad, ja to pasaka vienu reizi, tur bija nepārspīlējot reizes 5 viens un tas pats. Un tomēr zālē bija cilvēki, kuriem tas likās smieklīgi, bet pieļauju, ta tādā gadījumā viņiem varēja nepatikt 2. cēliens.

Bagātība ir apziņas stāvoklis nevis naudas daudzums

Patricia L

sala

Vakar biju uz Oblomovu. No 10 balleem lieku 8. Vienu nost par piemineeto dazu teelu tizloshanos (nesapratu to paarspiileejumu), otra nost, ka tomeer par gausu. Bet vispaar viena no labaakajaam izraadeem, ko esmu redzeejusi. Znotinsh izcils. Ne velti kuutrie latvieshi atjlaavaas celties kaajaas un saukt Bravo. Novembrii ieshu uz Oneginu. Gaidu ar nepacietiibu. Bet to, ka cilveekiem dazaada humora izjuuta tieshaam interesanti. Man sieviete blakus zviedza kaa kutinaata, vietaas, kur es pat nepasmaidiiju.

Tikko kā pārrados no izrādes (Oblomovs) Nu Daudziņš, ģeniāls. Sākumā, jā, tā gausi, gausi iet, bet tai izrāde ir jābūt tādai. Ja sākums būs raitāks un īsāks, tad nebūs tas, nebūs tā būtība parādīta. Lugas beigās jau emociju pārpārēm bija.

sieviete blakus zviedza kaa kutinaata, - mums šodien arī viena izteikti skaļi smējās.

Patricia L , kas Oblomovu vakar tēloja? Mums šodien Krūmiņš. Cilvēki rindā stāvot runāja, ka ar Āboliņu pavisam savādāka izrāde esot. Citas emocijas.

Patricia L

saulriete
Man Āboliņš bija. Man viņš patīk, tāpēc arī patika tēlojums, bet, diemžēl, salīdzināt nevaram, jāiet otru reizi ar Krūmiņu

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18194259