Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

The Walking Dead

tulipe

tulipe

Zombiju apokalipse sirdij un dvēselei..

Atļāvos atvērt tēmu kaut 3.sezona gandrīz pusē. 2.12. ASV izlaižas 8. epizode un tad pauze līdz februārim, atstājot mūs drausmīgā neziņā, un viņi (seriāla autori) varu saderēt! būs pacentušies ar epizodes finālu..

Pagaidām man 3. sezona vēl priekšā, jo esmu no pacietīgajām, kas sakrāj epizodes, lai pēc tam varētu uzrīkot zombijnakti.

Vispār AMC ar savu story matters here izceļas ar seriālu kvalitāti - Mad Men, The Killing, Breaking Bad, Hell on Wheels.. Tāpēc šeit var apspriest arī pārejos.

Inkubu

tulipe
The Killing, Breaking Bad, Hell on Wheels

Esmu redzejusi visus nosauktos un par visiem esmu sajūsmā. Sevišķi par Killing...Viens no skumjākajiem seriāliem.Bet ārpus tā visa esmu Walkind ded fans līdz sirds dziļumiem. Un bieži vien sapjos cīnos ar zombijiem

tulipe

Vispār jā, tie seriāli visi drausmīgi smagi un grūti skatāmi. Vienīgais, ko neturpināju skatīties ir Hell on Wheels. Varbūt WD garajā pārtraukumā jāturpina.. Ak, man taču BB pēdejā sezona vispirms jānoskatas.

Vakar WD redzēju e06 un biju pārliecināta, ka Michonne izleks ar katanu pārdalīs Merlu uz pusēm.. Nu vismaz otru roku nocirtīs.

Esmu jau rakstījusi, ka seriālu seriāls ir tieši šis - WD. Ja visi taisītu tādu kino, tad vispār nebūtu vajadzīgi kritiķi . Diemžēl neviens no pārējiem šeit nosauktajiem mani galīgi nesaistīja.

tulipe
tulipe

Vai man vienai liekas, ka e07 nebija nekā aizraujoša?

Nu vienīgi, ka Glens tika galā ar walkeru.

Un vēl. Cerams, ka Glens piefiksēja to, ka zombijs nevarēja pārkost izolācijas lenti un tas ļoti noderētu ikdienas apģērbā..

tulipe
Vai man vienai liekas, ka e07 nebija nekā aizraujoša? Nu vienīgi, ka Glens tika galā ar walkeru.
Nē, man arī tā liekas. Tāda "pārejas" sērija. Nākošā taču ir sezonas pēdējā, cik saprotu? Vēl man drusku dīvains likās tas jukušais vecis mežā, tajā namiņā. Īsti neiebraucu, skaidrs, ka šams sajucis, bet kā tik ilgi izdzīvojis?

tulipe

e08 2.12. ir pēdējā pirms 2 mēnešu pauzes, pēc tam atsāksies februārī un būs vēl 8 epizodes.

Tas vecis bija nereāls. 10 mēnešus gulēja zem segas un gavēja? Dzīvo 50m attālumā no tās pilsēteles un neviens viņu līdz šim nebija atradis.

Epizode ar Maggie un Governor bija drausmīga un tagad var saprast, kurš tur ir brutāls. Merle salīdzinoši tad ir bērna šļupsti..

Joprojām derdzas, ka Carol augšāmcēla, tā kaitina tā nevarīgā čīkstētāja!

tulipe
Tas vecis bija nereāls. 10 mēnešus gulēja zem segas un gavēja? Dzīvo 50m attālumā no tās pilsēteles un neviens viņu līdz šim nebija atradis.
Vai ne? Es arī neiebraucu .

Epizode ar Maggie un Governor bija drausmīga un tagad var saprast, kurš tur ir brutāls. Merle salīdzinoši tad ir bērna šļupsti..
Jā. Bet toties, cik viņš labs aktieris!

Joprojām derdzas, ka Carol augšāmcēla, tā kaitina tā nevarīgā čīkstētāja!
Man gan viņa patīk (agrāk nepatika). Un man visu laiku liekas, ka viņai ar to sliktā brāli kaut kas izveidosies nākotnē (man viņš vispār ir vismīļākais varonis visā seriālā. Riktīgi labs džeks). Vienīgais, kas man visā seriālā liekas kā tāds piektais ritenis (kāda no viņas vispār jēga?) ir Megijas māsa blondā...

tulipe

ka viņai ar to sliktā brāli kaut kas izveidosies nākotnē

Daryl'am viņa ir pārāk veca, nesmuka un nevarīga. Man arī Dixonu mazais brālītis ir favorīts, tāpēc ceru, ka viņam atradīs pienācīgu partiju.

Domāju, ka Beth nākotnē sagaida kaut kas nozīmīgs. Izvilkt cauri pusotrai sezonai un tad vienkārši apēst, diez vai..

Tad vēl jautājums par Lori - vai tiešām zombijs viņu apēda ar visiem kauliem un apģērbu?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18198076