Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

The Walking Dead

tulipe

tulipe
Daryl'am viņa ir pārāk veca, nesmuka un nevarīga.
Jā, man arī tā vecuma starpība likās ievērojama, bet ne velti viss tas sižets pinas uz to pusi. Es domāju, ka būs viņi pāris.

tāpēc ceru, ka viņam atradīs pienācīgu partiju.
Es gan domāju, ka tā būs Sofijas mamma .

Domāju, ka Beth nākotnē sagaida kaut kas nozīmīgs. Izvilkt cauri pusotrai sezonai un tad vienkārši apēst, diez vai..
Jā, tas arī būtu stulbi... Varbūt tiešām.

Tad vēl jautājums par Lori - vai tiešām zombijs viņu apēda ar visiem kauliem un apģērbu?
Jā, tā es sapratu . Tur taču nekas nebija pāri palicis un blakus tas pusdzīvais zombis

Man ir baigā intriga par to, kur vsp viss tas sižets aizvedīs. Vai tiešām viņi neatradīs kādu "izdzīvojušo" pilsētu? Nu tādu normālu, es domāju, ne jau kā to Gubernatora mitekli... Par to, starp citu, runājot - tas Gubernatora zinātnieks gan neizskatās ļauns puisis, vienkārši nokļuvis starp nepareizajiem cilvēkiem, ne?

zanch

Iepriekšējā sezona tak beidzās ar to, ka parādījās tāda melna pils ar cietoksni, atceraties? Kas tas bija? Es visu laiku gaidu, kad parādīs atkal.

zanch
parādījās tāda melna pils ar cietoksni, atceraties? Kas tas bija?
Tas tak bija šitais cietums, kur viņi tagad mitinās!

tulipe

Es domāju, ka būs viņi pāris.

Fui..peee.. Tad es TĀS epizodes neskatīšos, lai arī visu, kur ir Daryl, skatos 2x ka tā būs Sofijas mamma Tad jau labāk Michonne..

Vispār ar tiem normālajiem cilvēkiem ir interesanti. Rickam bija pašsaprotami, ka viņu pie sevis uzņēma Morgan&Duane s01e01, dakteris infekciju centrā, Hershel savā fermā, un lūdza, lai viņa grupu pieņem tie, kas zvanīja pa telefonu, bet pats tajā pašā laikā atšuva cietumniekus, Michonne un puišus bārā vispār nošāva (protams, viņi nebija nekādi labie). Un tā pienaks brīdis, kad viņi būs noslaktējuši vairāk dzīvos, nekā staigājošos..

Midltons ar laiku varētu pāriet Rick pusē. Pēc sarunas ar Governor, likās, ka Merle arī paliek tāds domīgs. Tiešām viņš nostāsies pret brāli..

Papildināts 27.11.2012 12:34:

zanch

Beigu kadrā tas ķurķis izskatās daudz lielāks. Sanāk, ka viņi visu ziemu staigāja tam apkārt.

Man arī jaunākā sērija likās diezgan pliekana, bez īpašas virzības. Nezināju, ka vēl viena sērija un tad 2 mēnešu pauze

zanch

Šarlote
Tas tak bija šitais cietums, kur viņi tagad mitinās!
aa nu tad skaidrs. IZskatījās kaut kas lielāks kā pils

Es bik nokavēju vienu epizodi, tad kad Megiju ieveda pie Glena... viņi beigās pateica, ka viņi mitinās cietumā?

tulipe

Bubis
viņi beigās pateica

Maggie pateica, kad Glennam pielika ieroci pie galvas.

Bubis
Es bik nokavēju vienu epizodi, tad kad Megiju ieveda pie Glena... viņi beigās pateica, ka viņi mitinās cietumā?
Jā, pateica.

scouty

Šarlote
Eee, cik labi, mums vairs nevajag piesaarnjot beernu grupu ar zombijrunaam un riskeet ar banu, tagad to varam dariit te!

Man gan pirmdienas seerija patika. Nebija garlaciigi nemaz. Naakamnedeeljas seerija, kaa jau ierasts pirms pauzeem, solaas buut iipashi aizraujosha.

Daryl ir superiigs. Esmu paarliecinaata, ka vinjsh nostaasies grupas pusee nevis braalja. Ceru, ka Merle buus veel tik vienu seeriju. Par Daryl+Carol attiecos neitraali.

Man taa Andrea briizhiem kriit uz nerviem. Michonne superiiga.

Taa Hershel jaunaakaa meita noteikti buus turpinaajumaa, vinja jau tur ar Rick deelu ik pa laikam acis viens uz otru met.

Liekais Rick grupaa jeb kam neredzu jeegu, ir tas baardainais cietumnieks. Tas lielais melnais, manupraat, uz palikshanu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18198076