Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

The Walking Dead

tulipe

Inkubu

Nu, kā jums pēdējā sērija?

Lai arī kā es mīlu TWD, pēdējās sērijas ir sviestainas.. Kaut kādas sarunas, mīcīšanās uz vietas. Bet sezonas sākums bija tik cerīgs.

Un kas tā pēkšņi par tādu ziemu??Nesaprotu, viņi kur dzīvo?Nu taču Džordžijas štatā. Tas ir ASV dienvidu štats. Bet ziema tāda, it kā tā būtu Aļaska. Tā vien likās, ka Winter is coming. Un sniegotajos laukos tūlīt parādīsies белые ходоки

No kurienes pēkšņi?Nevienā sezonā nebija ziema, nepārtraukta vasara ar nenormālu žarņiku, visi viemēr pārsvīduši staigāja, audzēja savas ražas. Un pēkšņi visi tā salst, Karlistē apkure nedarbojas, Aleksandrijā arī visi tup segās un mēteļos. Kā tad iepriekšējie gadi, nekur neviena vārda par tādām problēmām. Un tad arī, pēkņi ziema un tūlīt beigu kadrā atkal vasara.

Es ļoti ceru, ka 10. sezona būs normāla. Ka sāksies atkal izdzīvošanas kautiņi ar miroņiem un citiem ļaunajiem. Nevis tikai tupas sarunas.

Uff..gari sanāca

BurkĀ. Hiacinte

neredzeju veel beigas, bet ... es luuru spoilerus taa kaa to, ka ir ziema jau zinu

Par piikju seeriju ar galvaam ... neviena nav zjeel. Nejuutos kaadu pazaudeejusi kaa tas bija Glena sakaraa.

+SPIOLERIS

tiem kuri skatas FTWD 5 sezonas treilerii uzrodas Niigana pakalpinsh Dvaits. Kur vinsh palika no shii seriaala??

Красивые люди тоже срут.
Ф. Раневская
Noisette

BurkĀ. Hiacinte
Uz doto brīdi viņam statuss seriālā ir "unknown"

Impossibility is a kiss away from reality

Inkubu

BurkĀ. Hiacinte
Dvaits liekas, ka nosvīda tajā sezonā beigās, kur bija tā apšaude ar Nīgana cilvēkiem. Viņš jau viņus nodeva, bet kur pa tām jukām palika, tā arī nesapratu.

Jā, tās galvas uz pīķiem bija labas, vismaz kaut kas, bet pilnīgi otršķirīgi personāži, kurus tūlīt pat aizmirsti. Kārtējā lielagabala gaļa, tāpat kā visi citi iepriekšējās sezonas(Neattiecas uz Glenu, Šeinu, Heršelu,Loriju,Merlu,Karlu,Andrea,Betu, Deilu)

BurkĀ. Hiacinte

es taa padomaaju par Alfas situaaciju. Taa iekljaushanaas starp iistajiem mironjiem ar maskaam un ljodziigo staigaashanu, taada ar baltiem diegiem shuuta, JO nesen atcereejos, ka 2 seerijaa Niks un Glens meerceejaas mironju asiniis un tajaa seerijaa no Aleksandrijas, kad Karlam aci izshaava arii visi gjeerbaas asinju dreebees, lai mironji nejustu dziivo cilveeku SMARZJU.
Jo tieshaam iistie mironji tak ir bez smadzeneem un vinji noteikti nesaprot "oj reku otrs mironis, jo ljodzaas un izskataas shausmiigi, taapeec vinjam nekodiishu".
Ticamiibas moments pazudis

Красивые люди тоже срут.
Ф. Раневская
scouty

BurkĀ. Hiacinte
Es tieshi par to pashu jau vairaakas reizes nodomaaju. Pie tam, taas maskas vinjiem saulee izkalteetas, tur vairs nekaadas svaiga mironja smakas nav.

scouty

Riit no riita varees skatiities 10. sezonas pirmo seeriju. Izskataas labi.

Noisette

hmm? rīt? Ko es skatījos pagājšnedēļ? Bet bija laba

scouty

Oficiaali iznaak tagad, bet laikam bija nopluudusi jau pagaajushajaa nedeeljaa.

Noisette

aaaaa, skaidrs

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18198076