Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

The Walking Dead

tulipe

scouty

Eee, cik labi, mums vairs nevajag piesaarnjot beernu grupu ar zombijrunaam un riskeet ar banu, tagad to varam dariit te!

Man taa Andrea briizhiem kriit uz nerviem. Michonne superiiga.

Taa Hershel jaunaakaa meita noteikti buus turpinaajumaa, vinja jau tur ar Rick deelu ik pa laikam acis viens uz otru met.
Ko tu traka? Tas puika tak pilnīgais bērns, a viņai ta cik gadi domāti? Kādi 20?

Liekais Rick grupaa jeb kam neredzu jeegu, ir tas baardainais cietumnieks. Tas lielais melnais, manupraat, uz palikshanu.
Jā... Piekrītu. Atceries, toreiz mums izskatījās, ka šamais būs pārvērties par zombiju.

scouty

Ko tu traka? Tas puika tak pilnīgais bērns, a viņai ta cik gadi domāti? Kādi 20?
Nee, taa meita taksh veel pusaudze. Varbuut kaadi 2-3 gadi vecaaka tikai par Rick deelu, kam, ja nemaldos, tagad 12. Bet nu taas acis vinji abi tieshaam vairaakas reizes metushi viens otram.

Papildināts 27.11.2012 13:13:

Šarlote
Atceries, toreiz mums izskatījās, ka šamais būs pārvērties par zombiju.
Vareetu padomaat, ka dzeerushas bijaam. Taa ir, ka meeghina saskatiit to, kaa patiesiibaa nav.

tulipe

No 1.sezonas beigām visvairāk ir izauguši Glenn un Carls. Ricks izrādās galīgi nav nekāds super-puper eņģelis, bet Daryls nekad nav bijis totāls atsaldenis. Kaut kur rakstija, ka viņš ir vientuļais vilks, nevis alpha vīrietis kā Rick un Shane, tāpēc viņam tā pagrūtāk ar iekļaušanos kolektīvā.

Un bieži vien sapjos cīnos ar zombijiem Šonakt sapņoju, ka Daryls iet bojā, glābjot savu kretīnisko brāli..

Kā es jau tagad gaidu 8.sēriju...Man šī sērija nemaz nelikās garlaicīga,tieši otrādi,aizraujoša,tik daudz jautājumu tagad kā būs tālāk?

Man pat asara nobira epizodēs par Glenu un Megiju.Glens vispār superīgs,man laikam viņš favorītos,tad jā Derils...

Nepatīk man Andrea,no paša sākuma jau.bet inetresē kā izvērtīsies,kad Andrea nostāsies aci pret aci ar Mišoni.Un abi brāļi...Un,kad andrea sapratīs,kas par fruktu ir gubernators...

Un jā,paša seriāla beigas ar interesē,vai atradīs kur zombij zeme beigsies jeb noslēgums būs tāds,ka tā ar paliks kautkur,varbūt uz vientuļas salas?

Brīžiem man liekas,Lorī vēl uzradīses...es nezinu kāpēc,bet kautkā tā šķiet...Kaut nereali jau.

Un jā,šis ir seriālu seriāls ,aizraujošs,neskatoties uz visām pretīgajām zombij scēnām.

...par to domaasu riit....

tulipe

scouty
ooo.. beidzot sarunas uzņem apgriezienus.

taa meita taksh veel pusaudze Izskatās gadi 15-16. Kāda vaina, tikai 3 gadu starpība un nekādas dižās izvēles jau vairs nav..

Papildināts 27.11.2012 13:25:

SCARLETA
Brīžiem man liekas,Lorī vēl uzradīses

youtube bija ielikts klips, kur seriāla komanda atvadās no T-dog, bet ne no Lori, lai arī viņa nomira tajā paša sērijā.

scouty

Labais Sneak Peek no naakoshaas seerijas ar Michonne un gubernatora meitu.

scouty
Nee, taa meita taksh veel pusaudze. Varbuut kaadi 2-3 gadi vecaaka tikai par Rick deelu, kam, ja nemaldos, tagad 12. Bet nu taas acis vinji abi tieshaam vairaakas reizes metushi viens otram.
Ko tu? Nopietni? Es visu laiku domāju, ka viņai kādi 25 .

Vareetu padomaat, ka dzeerushas bijaam. Taa ir, ka meeghina saskatiit to, kaa patiesiibaa nav.

SCARLETA
Un,kad andrea sapratīs,kas par fruktu ir gubernators...
Gan jau kāda loma būs arī gubernatora meitucim zombijam šajā atklāsmē... (es vismaz tā darītu, ja būtu scenārists).

tulipe
kur seriāla komanda atvadās no T-dog, bet ne no Lori, lai arī viņa nomira tajā paša sērijā.
Nu varbūt viņa kā tāda mūza vēl tur "staigās apkārt"? Nu atmiņās un tā?

tulipe

loma būs arī gubernatora meitucim zombijam šajā atklāsmē.

Varbūt governor taupa meitu laikam, kad Miltons atklās antidotu sērgai.

scouty
Labais Sneak Peek no naakoshaas seerijas ar Michonne un gubernatora meitu.

scouty

Un jā,paša seriāla beigas ar interesē,vai atradīs kur zombij zeme beigsies jeb noslēgums būs tāds,ka tā ar paliks kautkur,varbūt uz vientuļas salas?
Kautkur jau noteikti buus kaada vieta ar daudz cilveekiem, piemeeram, ASV prezidentu, citaam augstaam ex-amatpersonaam, zinaatniekiem utt., kam bija vieglaak izglaabties (tika evakueeti), kad saakaas seerga.

Papildināts 27.11.2012 13:42:

kad Miltons atklās antidotu sērgai.
Nu tas muljkjis... neko neatklaas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18198076