Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

The Walking Dead

tulipe

scouty
Man gan arī kaut kā neticas, ka atradīs kaut kādu vakcīnu, kā tos zombijus ārstēt... Tas būtu pārāk "saldi" tik labam seriālam.

scouty

Šarlote
kaut kā neticas, ka atradīs kaut kādu vakcīnu, kā tos zombijus ārstēt.
Es vairs neatceros, ko tas zinaatnieks pirmajaa sezonaa staastiija par vakciinas iespeejaam.

Man liekas, ka kautkur noteikti buus liela, drosha baaze ar militaaristiem, ietekmiigiem cilveekiem, zinaatniekiem un arii normaaliem cilveekiem. Gan jau tie zinaatnieki straadaa pie vakciinas, bet tas tieshaam buutu paaraak saldi prieksh filmas beigaam.

Amerikaanjiem un ne tikai taksh vienmeer bijushas visaadas slepenaas baazes, kur glaabt cilveekus aarkaartas gadiijumos (atombumbas, kara utml.).

Man arī nez kāpēc liekas, ka Lori atkal varētu kaut kur uzpeldēt

Labais Sneak Peek no naakoshaas seerijas ar Michonne un gubernatora meitu. Šitas labs!!!!

scouty
Man liekas, ka kautkur noteikti buus liela, drosha baaze ar militaaristiem, ietekmiigiem cilveekiem, zinaatniekiem un arii normaaliem cilveekiem. Gan jau tie zinaatnieki straadaa pie vakciinas, bet tas tieshaam buutu paaraak saldi prieksh filmas beigaam. Amerikaanjiem un ne tikai taksh vienmeer bijushas visaadas slepenaas baazes, kur glaabt cilveekus aarkaartas gadiijumos (atombumbas, kara utml.).
Man arī tā liekas, ka tur kaut kas tāds varētu būt...

tulipe

e08 "Made to Suffer" promo

http://www.youtube.com/watch?v=_2sKbq198uk

Ricks tēmē uz Michonne un kāds ieslodzīs Governor, vai tik ne Andrea.. Vai Michonne..

Pēdējās izmaiņas: tulipe, 28.11.2012 01:25.

man izskatījās,ka Riks tēmē kautkur citur,blakus Mišonei...

...par to domaasu riit....

tulipe
Nav vēl kāds treilerītis? Varbūt visu sēriju sastiķēsim Jā, izskatās, ka nākamajā sērijā būs ko redzēt

man izskatījās,ka Riks tēmē kautkur citur,blakus Mišonei...
Gan jau uz kādu "ienaidnieku" .

Bubis
Varbūt visu sēriju sastiķēsim

tulipe

Gan jau rīt vai parīt vēl kāds būs ielikts.

Citur jau nevar likt (sabīsies ), bet šito filmu es arī gribētu noskatīties. Izskatās jēdzīga.

http://www.youtube.com/watch?v=_DExlXcU20U&feature=fvst

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18198076