Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

The Walking Dead

tulipe

tulipe

Ārprāc, vēl veselas 8h jāgaida..

tulipe
Ārprāc, vēl veselas 8h jāgaida..
Līdz kam?

Papildināts 03.12.2012 12:32:

scouty
Nesapratu, kaa vinji nokjeera Daryl. Cerams, Andrea glaabs vinjus.
Es arī šito nesapratu. Kaut kā dīvaini, nebija saprotami parādīts. It kā tak visi kopā turējās...

tulipe

Līdz varēšu noskatīties sēriju FOX.

tulipe
Skaidrs.

tulipe

No jūsu komentāriem vēl trakāk paliek.. Visu laiku domāju, kā to smuko Daryl savāks..

scouty nākošās sērijas reklāma

http://www.youtube.com/watch?v=CoJFePnJECA

scouty

Šarlote
Kaa man patika tie shodienas kadri ar Michonne un gubernatoru! Un kur vinjsh ar to stiklu acii un meitu rokaas. Un zombiju galvas uz griidas.

Papildināts 03.12.2012 16:14:

Michonne skatieni un miimika, kad vinja skatiijaas uz gubernatoru un saprata, ka vinjsh ir galiigi ku-kuu. Un ar kaadu baudu vinja nogalinaaja zombijmeitu, vinjam redzot.

scouty
Kaa man patika tie shodienas kadri ar Michonne un gubernatoru! Un kur vinjsh ar to stiklu acii un meitu rokaas. Un zombiju galvas uz griidas.
Es tikai īsti neiebraucu, kāpēc tas Riks pēc tam uzklupa tai Michonne virsū? Kas viņiem tur par ņepoņatku sanāca? Jā, un jo vairāk domāju, jo stulbāk - nu pa kuru laiku viņiem izdevās to Derilu sagūstīt? Pēc nākamās sērijas kadriem izskatās, ka Andrea gribēs viņus glābt, bet arī viņai pieliks pistoli pie galvas (diez kā viņi no tās situācijas izies? Man jau liekas, ka tas "sliktais" brālis vnk upurēsies.... kaut kad tak viņam teorētiski vajadzētu kaut drusku labākam palikt).

Un ar kaadu baudu vinja nogalinaaja zombijmeitu, vinjam redzot.
Jā... nu tas zobens... tas tik negaidīti īstenībā arī bija. Kaut kas traks ar to meiteni. Viņai tādas iekšas . Žēl tikai, ka par viņu nav kaut kāds priekšvēsture vairāk... Mēs tak joprojām par viņu neko daudz nezinām, ja tā padomā.

scouty

Šarlote
Es tikai īsti neiebraucu, kāpēc tas Riks pēc tam uzklupa tai Michonne virsū? Kas viņiem tur par ņepoņatku sanāca?
Rickam un paareejiem nepatika, ka vinja karstajaa briidii tik peekshnji pazuda, neko nepaskaidrojot (kad aizgaaja uz gubernatora istabu). Vinji veel nodomaaja, ka Michonne varbuut nodos vinjus.

Žēl tikai, ka par viņu nav kaut kāds priekšvēsture vairāk... Mēs tak joprojām par viņu neko daudz nezinām, ja tā padomā.
Noteikti veelaak mums paraadiis par Michonne pagaatni. Gan jau vinja atklaasies grupai vairaak, kad saaks uzticeeties un jutiisies tur piederosha.

tulipe

Kaut kāds marasms!

FOX rada NCIS, WD būs tikai rīt 12 naktī. Kur var redzēt online?! Help..

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18198076