Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Adāmmašīnadītājas

ai_kei

Njā, un kur pazuda mans garais palags- padoms???

Mēģināšu galveno atkārtot

Luīzelote
Par mohēru - kaprīzs materiāls mašīnadīšanai. Grūti pieregulēt blīvumus. Ja iznāk ārdīt, dzija atšķiras. Izārdīt ir grūti.

Jebkuru dziju no ārdījumiem iesaku izmantot tikai sīkām detaļām - maliņas, apdares, apkakles, utml. Ārdīta dzija lielā gabalā var atšķirties. Īpaši tas sakāms par pūkainajām dzijām un par melanžu ( kopā vairākas krāsas, kas nav savērptas). Par melanžu - adījuma gabalam var atšķirties raibuma ritms pat atkarībā no adīšanas ātruma!

Mohērai iesaku klāt adīt smalku pusvilnu- vieglāk adīsies, adījums nebūs tik 'šķidrs", bet pūkas būs pietiekami.

Mohēra arī ir no tiem materiāliem, kuru var mēģināt adīt uz katras 2. adatas. Bet nu tas viss, protams, ir atkarīgs no katras konkrētas dzijas un adāmmašīnas.

Pas mohēras sašūšanu. Te gan nekādām problēmām nevajadzētu būt. Mohēru parasti šuj izmantojot piemērotas krāsas gludu dziju. Ar pašu mohēras dziju šūt var būt pagrūti.

Jau iepriekš minēju smalko pūkaino kazlēnu dziju ( neatceros patreiz nosaukumu, arī bija kaut kāda mohēra laikam). Tā ir pietiekami smalka, pietiekami izturīga un pūkaina, parasti adās ļoti labi. Ir padārga. Var adīt arī vienā diegā, bet es to esmu likusi kopā ar citām dzijām, pat biezām un rezultāts vienalga ir ļoti labs, pūku un mīkstuma pietiek. Iesaku pamēģināt.

Ruka

Nu nemaz jau tik traki nav ar to mohēru. Esmu gan ārdījusi, gan no jauna adījusi nekas īpaš nemainās. Vienīgi uz mašīnas adot tā pūka parasti atrodas kreiliskajā pusē, bet labiskā ir diezgan gluda. Adīju ļoti smuku kleitu no divām krāsām ar kazlēna smalko dziju. http://foto2.inbox.lv/sandraruk/mani-darbi-2009/Picture-001.jpg

Kopā šuvu ar rokām ar to pašu dziju, Dzija vienā kārtā.

silver reed 840

Ruka
smuki!!!!

Šuročka

Paldies par padomiem. To smalko kazlēnu arī biju domājusi, laikam nepareizi izteicos. Kad sanāks laiks pamēģinašu.

Sveicinātas Jaunajā 2013. gadā!!!!!!!

Man jautājums sakarā ar kirī - vai iespējams to adīt uz adāmmašīnas? Pēc apraksta itkā varētu vajadzēt. Ir kāda to darījusi?

Ruka

Uz mašīnas var daudz ko izadīt. Ja zina mašīnas iespējas un visas nianses, tad ņem un mēģini. Es pati neesu lakatu cienītāja, bet vienu izmēģināju, tikai ne kirī, bet to trīstūra LAZY KATY pašu pamatu, apkārt mežģīne protams jaada ar rokām. Vispār vieglāk un ātrāk.

silver reed 840

Šodien pamēģināju. Izskatījāš cerīgi, bet ar tam trakajām pārcelšanām ka tik ar rokām tiešām neiznāk ātrāk, vismaz, kamēr valdziņu skaits vēl ir salīdzinoši mazs Tad man jāizdomā kā mežģīnes apkārt ar rokām apadīt. Varbūt ir kāds raksts ar ko padalīies?

Ruka

ai_kei

A kāpēc tev vis ar rokām jāceļ, priekškam tev mašīnai ir neadošās adatas domātas. Uzmet visas adatnīcas platumā valdziņus un tad sāc vienā galā izbīdīt pa vienai adatai, un pēc tam atpakaļ, kamēr visas adatas iebīdīsi. Un tur arī veidosies trīstūris. Vai arī otrādāk, uzmet valdziņus uz visām adatām un izbīdi gandrīz visas atstājot kādas 3-5 adatas un tad sāc bīdīt iekšā pa vienai. Kad visas iebīdītas, bīdi atkal pa vienai ārā.

silver reed 840

Ruka Vai pēc Tava apraksta sanāk Lazy Katy ar apļveida iekšmalu? Es tādu mēģināju uz adāmmašīnas uzadīt adot ar nepilnām rindām - sākot no vinas malas ar kādiem 5 valdz. un pakāpeniski bīdot ārā pa vienam, bet mala veidojās trīsstūrveida. Atmetu ar roku un sāku adīt ar rokām.

Ruka

Nē tas apraksts nav domāts Lazy Katy lakatam, tur ir pavisam cits adīšanas princips. Domā līdzi kā tu to dari ar rokām adot, tieši tā pat uz mašīnas dari.

Uzmet 5 valdziņus mašīnas labajā pusē, pašā galā izadi divas rindas, tad ar trīszaru dekeri pārcel pēdējos trīs valdziņus pa vienu uz priekšu, bet neatstāj tukšu valdziņu, aiztaisi ciet no blakus valdiņa apakšas.Pēctam pēdējo valdziņu pārcel vēl par vienu valdziņu, bet tur jau paliek adata tukša, lai būtu apmetums, taisnajā mala priekšpēdējo valdziņu cel uz pirmo, lai malā veidotos caurumi. Tad adi vienu rindu. Tad cel atkal pēdējo valdziņu pa vienu vietu uz prkšu un atstāj izbīditu līdz galam, lai adata neizadītu adot uz labo pusi, atslēdz labās puses slēdzīti. Kad būsi izadījusi, tad redzēsi ka uz tās adatas veidosies valdziņs ar apmetumu, tos abus kopā arī vienmēr cel uz priekšu, tas arī veidos nostieptu pīniti un būs tā garā mala ieliekta. Apraksts laikam sanāca sarežģīts, bet darot tas ir ātri un vienkārši.

silver reed 840

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18199592