Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Adāmmašīnadītājas

ai_kei

Sveikas!

Man pagaidām nav laika un iedvesmas caurumot, varbūt kāda tirgo perfokartes ?

kikau

aija41
aulerija iepriekšējā lapā ielika,ka tirgo

ai_kei

Labs vakars.

Esmu citas/jaunas adāmmašīnas meklējumos. Latvijā diezgan švaks piedāvājums (vai arī nemāku atrast?). varbū padalieties ar kādiem padomiem? Meklēju adammašīnu 3-4 klases lielākiem un biezākiem adījumiem. Skatījos uz SilverReed LK150. Kā ir ar šo? Varbūt gana laba?

Ruka

Es gan labāk ieteiktu Silver Reed SK 155. Tā ir ar perfokartēm un 3.klases. Perfokartes gan ir uz 12 valdziņiem, bet tās var piemērot pie parastajām-24 valdziņu perfokartēm. Iespējams ka veikalā viņas nav, bet vajag aiziet un aprunāties, iespējams ka var pasūtīt.

silver reed 840

ai_kei

Ruka
Liels paldies par padomu. Tā noteikti būs mana nākošā. Šoreiz laikam būšu izvēlējusies par labu populārajam Silverītim SK280

ai_kei

Tāks, skatos internetā visādas adāmmašīnas, jo ir iespēja tikt pie jaunas. Mani smagi samulsināja fakts, ka Brother īsti netiek piedāvāti, vai kā?

Vai varat man dot kādu padomu vai ieteikumu sakarā ar Silverītim SK280 un Brother tāda paša tipa mašīnu? Es Avotu ielas veikalā atradu Adāmmašīna Tian Qin 245-2 par gandrīz puscenu no iepriekšminētā Silverīša ar praktiski tādiem pašiem parametriem? Man tas liekas kā aizdomīgs āķis. Ir kāds padoms???

Mana velme - dabūt divfantūru mašīnu, ar ko var adīt ne tiaki labiskos, kreiliskos bet arī div (trīs? ) krāsu adījumus.

Pēdējās izmaiņas: ai_kei, 19.01.2018 14:08.

Ruka

ai_kei
Brother netiek piedāvāti, jo viņi netiek vairs ražoti. Tas kas atrodas avotu ielā ir ķīniešu pakaļdarinājumi gan brazeram gan silveram. Silvers ir vienīgā jauna nopērkamā mašīna kura vispār arī ir ķīniešu ražojuma, bet pēc japāņu licenzes, tā kā tās mašīnas nedrīkst būt sliktākas par oriģināliem.

silver reed 840

garmate

Ruka
Es gan labāk ieteiktu Silver Reed SK 155.
Ienāku ar jautājumu, un te izskatās, ka ir zinātājs.

Pirms nu jau daudziem gadiem nopirku šo adāmmašīnu, ar vienu fantūru, jo tobrīd jau tā tā likās dārga, naudiņas nepietika nekam lielākam. Ilgus gadus nelietoju, nesen radās vajadzība, izvilku. Darot, kas nu ar to mašīnu man jādara (liels daudzums vienkāršā adījuma), ienāca ķecerīga doma galvā, ka varbūt piepirkt otru fantūru (kasa pauri). Tas vispār ir iespējams? Un kā to verķi angliski nosaukt, lai pameklētu neta veikalos? Rīgā vēl ir Silver Reed pārstāvis?

Pēdējās izmaiņas: garmate, 27.02.2018 17:28.

Smejiet savus gaišus smieklus,

Dejojiet uz virves, dejojiet uz virves!

Gan jau kāds jūs redzēs, gan jau kāds jūs dzirdēs.

Lalala, lalala, laalalalalala...

garmate

Atradu. Nja, tikai izskatās, ka būs neiespējamā misija tādu iegādāt.

Smejiet savus gaišus smieklus,

Dejojiet uz virves, dejojiet uz virves!

Gan jau kāds jūs redzēs, gan jau kāds jūs dzirdēs.

Lalala, lalala, laalalalalala...

Dzilna123

garmate
ruka

Sveikas meitenes,

Vai Rīgā ir kāds Silver Reed pārstāvis? Domāju tādu vietu, kur iespējams arī kādu konsultāciju saņemt.

Es atradu, ka tirgo www.bu.lv. Ir vēl kāda?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18199592