Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Adāmmašīnadītājas

ai_kei

Hei ! Vai jorojām grupiņa aktīva? kas jums top uz adāmmašīnas ?

noline

Sveikas,

vai uz silver reed var uzadīt latviskā raksta šalli? Es domāju, vai pa apli silver reed ada perfokartes rakstu?

Ruka

noline
Nē apakšējā adatnīca nevienu rakstu neada. Jāada ar vīli.

silver reed 840

noline

Sveikas, vajag silver reed 3.perfokarti. Ir kāda, kas var uztaisīt, es labprāt nopirktu.

BTango

Paceļu tēmu ar jautājumu par adāmmašīnu cenām.

Apdomājot iespējas, vēlmes un variantus, secināju, ka gribētos Silver Reed SK-280.

Vai pareizi saprotu - vispār nāk ar 2 fantūrām, bet tiek pārdodas ar pamatfantūru (~700eur) un otru, ja ir vēlme, var piepirkt klāt (+~500eur)?

Ja ir vēlme pēc labiska-kreiliska adījuma (piem., 3 labiski, 5 kreiliski, 4 labiski, 5 kreiliski) - ir reāli to izdarīt? Ar 1 vai 2 fantūrām? Vai perfokartes (pareizi uzrakstīju?) darbojas tikai pēc izadīts/neizadīts principa?

vai grupa vēl aktīva? kur Latvijā atrast mašīnadītāju, kas ada ar labu merino vilnu vai zīdu? paldies

Sveikas! Ļoti ceru, ka te vēl kāda pieredzējusi adītāja ieskatās un padalīsies ar padomu. Domāju par adāmmašīnas iegādi. Vai kāda var pakonsultēt par vilnas un pusvilnas dzijām? Kāda sastāva būtu piemerotākas adāmmašīnām? Vai tā ir, ka ar pūkainākām, piemēram, mohēru, vai ar tādu dziju, kuras pavedienam ir dažādas faktūras varētu būt problemātiska adīšana? Piemēram, adīšanai ar adāmadatām, es meklētu pusvilnu, kur būtu vismaz 70% vilna, un tad tie 30% sintētiskās šķiedras piejaukums. Bet mašīnadīšanai pusvilna spolēs ir 50/50% vilna/sintētika, vai arī tad tāda, kur ir arī mohēra, alpaka, vai cita pūkaināka dzija.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18199592