Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Adāmmašīnadītājas

ai_kei

Ruka

Liels paldies! Jā, lasot liekas sarežģīti, kad būs laiks ņemšu datoru un sēdīšos pie adāmmašīnas un mēģināšu.

Ruka
redz, cik saprotu, atkarīgs, kādu kirī rakstu izvēlas. šāda veida sanāk, bet šis, kādu es arī gribēju, pēc adīšanas apraksta, cik es atradu iesākumu, diez vai sanāks... vai es kļūdos?

aij, meitenes, man bēda. gribēju uzadīt rakstu ar trim krāsām. tur, kur mainās krāsa dzijai, paliek tādi kā caurumiņi. es mēģināju savirpināt diegus, bet man šā vai tā sanāk diezgan nesmuki. ir kāds īpašs veids priekš tādas darbības?

Minnia

Ruka

Sakiet, kā var uzadīt tādus volānus, kā Jūsu kleitai?Paldies

Ruka

Minnia

Tas ir patents adīts uz visām adatām, pēctam apakšējos valdziņus pārceļ uz augšu un ada labisko. Volāniem sanāk 2x vairāk valdziņu nekā pārējam adījumam.

silver reed 840

Minnia

Ruka
Vai es pareizi saprotu, ka vienkārši ada uz abām fantūrām vajadzīgo rindu skaitu un tad pārceļu valdziņus un turpinu adīt cik vajag? Vai tomēr vēl, kas jādara? Kā uz mašīnas ada patentadījumu? Esmu iesācēja, bet nu šo to protu

Paldies

Ruka

Uzmet uz visām adatām valdziņus, protams lai ietu zigzagā, pēc tam saslēdz visus slēdžus tā lai augšējai adatnīcai apmetumi veidotos vienā virzienā, bet apakšējai atpakaļ ejošā virzienā. Adi tik cik garu volānu gribi, tad atslēdz visu atpakaļ un noadi dažas rindiņas 1 labiski 1 kreiliski. Un tad cel apakšējos valdziņus uz augšējām adatām un adi tālāk ko vien vēlies. Kādi slēdži jāpārslēdz to es gan tev nepateikšu, katrai mašīnai tie atšķirās.

silver reed 840

Minnia

Ruka
Paldies, man ir silver reed mašīna, tieši domāju kuri slēdži jāslēdz, pameklēšu kur i-netā!

Ruka

Vaitad tev mašīnas instrukcijas nav? Skaties pēc dubultā angļu valnīša apraksta. Silveram augšējai adatnīcai ir lielā poga uz T un laikam labās puses sānu slēdzīts uz trīstūrīti. Apakšējai adatnīcai priekšējais arī labais slēdzīts uz 0, apakšā baltā poga uz abgriezto otrādi U.

silver reed 840

Minnia

jā, jā vakar jau izpētīju instrukciju, atradu kas jāsaslēdz, šovakar mēģināšu! Paldies

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18199592