Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Adāmmašīnadītājas

ai_kei

Sveikas! Skatos, Jūs šeit visas esiet ar pieredzi. Es tikai tiko kā domāju uzsākt. Pierakstījos kursos. Sakiet lūdzu kādas mašīnas ir labas, kuras ne tik labas? Kā ir ar lietotām mašīnām, vai ar tām ir vērts sapīties, vai labāk jaunas? Uzklausīšu visus padomus kādus dosiet.

Ruka

Tamāra

Mašīnas visas ir labas un katra adītāja slavēs protams savējo. Galvenais saprast pašai kādas ir prasības, ko taisies pārsvarā adīt. Vai tikai savām vajadzībām vai ar to pelnīt. Kā peļņai laikam labākas un it kā izturīgākas skaitās Brother firmas mašīnas, uz viņām var daudz dragāt. Bet Silver Reed ir maigākas, prasa lielākas rūpes, paredzēta individuālai lietošanai. Ja runājam par jaunām un lietotām, tad Brother mašīnas vairs neražo un tāpēc varēs nopirkt tikai lietotas, Silveri ir dabonami arī jauni. Galvenais skaties lai būtu abas adatnīcas, lai valnīšus var adīt, un lai būtu mežģīņu adāmā kariete(ja interesē adīt mežģīnes protams).

silver reed 840

Sveikinji es arii tikko iegaadaajos Silver reed mashiinu, ciinos kaa traka, zinaashanu nafff, bet gribeeshana liela kad sanjemshu duushu, kautko arii uzjautaashu un kaadi kursinji noteikti nodereetu.

Paldies par padomu, ņemšu vērā.

Minnia

Tamāra
man ir silver mašīna, pirku mazlietotu, esmu apmierināta, par cik brother neražo jau aptuveni 15 gadus, tad vīrs mani apvārdoja, ka visas šīs mašīnas būs nodzītas un varētu būt problēmas ar rezerves daļām utt. Bet nu katram jau savs pluss un mīnuss! Ar savu silveru esmu apmierināta

sveikas

Es arī tikai gatavojos iegādāties mašīnu.

Super,ka atvēri šo tēmiņu,jo es jau pagājušogad te meklējos visu par mašīnadīšanu,bet neatradu nevienu tēmu. Jauku adīšanu visām,lai veicas

Vēl pajautāšu-vai kāda jau ir izgājusi Burdā mašīnadīšanas kursus,kā ir,pošos un domāju.

Jau divu mīlulīšu mamma

Trīne

Man arī ir Silvers. Pēc 7 gadu pauzes atkal uzstellēju un nu cenšos kko uzadīt.

beatrix
un kaadi kursinji noteikti nodereetu.
Kursos māca adīt, nevis konkrētās mašīnas kloķus. Kad es mācījos Burdā, viņiem bija Brother mašīnas. Iemācījos adīt un tad sava Silvera rokasgrāmatā atradu, kādi kloķi atbilst kuram adījumam. Bet nu adīt toč jāiemācās. Tu tak nedomā, ka nopērkot šujmašīnu uzreiz uzšūsi kko. Būtībā jāmāk šūt un tad nav svarīgi uz kādas šujmašīnas. Adīšanā ir līdzīgi.

No kursiem tiešām iesaku Burdu. Un jārēķinās, ka vienbrīd gribēsies visu pa gaisu laist, jo mašīnadīšanā ir tā, ka ja ieraugi brāķi adījumā, jāārda ārā viss. Iesākumā tu 8 h būsi adījusi, ieraudzīsi brāķi trešajā rindiņā un spersi pa mašīnu Bet tas tikai sākumā.

Trīne
Kursos māca adīt, nevis konkrētās mašīnas kloķus

vot kaareiz shobriid eju klokju kursos un peec tam saakshu adiit

.............

bet ja nopietni, smuki jau adaas, paaris dzemperiishi jau gatavi un nebij pat jaaspaarda mashiina

snukurs

Trīne
ja ieraugi brāķi adījumā, jāārda ārā viss.
Vieglāk ir izmest

Es tikko izremontēju guļamistabu, pasveicināju aizskapē pārtikas plēvē rūpīgi sasaiņoto adāmmašīnu un domāju - atsākt adīt vai tomēr saspringt un pārdot Ilgojos pēc vecās vienfantūru Ņevas. Smaga bija pēc vella, toties vienkārša kā zeme.

Trīne
Tu vēl adi?

Šuročka
Kur mācījies?

snukurs
RLMV (sen, bet esmu daudz strādājusi ar haltūrām privāti)

Par brāķi - ir jāmāk tas kvalitatīvi izlabot, ne vienmēr vispār ir iespējams visu (!?) izārdīt un adīt no jauna. Dzijas kvalitāte mainās, ja kas.

Papildināts 31.01.2013 17:39:

Un par mācīšanos - jo primirtīvāka mašīna sākumā, jo labāk! Kad apgūti visi knifi, tad var pirkt dārgu mašīnu ar visādiem vipendroniem.

Ja kāds grib pirkt adāmmašīnu darbam/naudas pelnīšanai, tad noteikti iesaku skatīties uz šāda tipa profesionālām mašīnām http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/home-appliances/clean-and-sewing/other/bbknfp.html Vislabākā/visuniversālākā ir 8. klase.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18199592