Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

OGREs sarunas turpinās

Emiilija

Paldies, ir jau saliktu visur kur var. Tagad esot suņu laiks un runā, ka suns varot arī pēc pāris dienām atnākt....bet tikgrūti gaidīt

Vai šeit apgrozās arī dāmas, kurām jau ir mazi bērni un varētu ieteikt bērnu dakteri Ogrē?

Pašai drīz būs mazā klāt, jāatrod sakarīgs dakteris, kurš neatteiktu arī maajs vizītes.

Paldies, būšu pateicīga par jūsu viedokļiem!

Mazmare

Sveikas!!! Šoreiz ne par bērniem: vai varat lūdzu, ogrēnietes, ieteikt kādu dārznieku- man netālu pie Ogres nepieciešams sakopt aizlaistu vecu dārzu, kur ir gārsas un 3-4 gadīgas kaukāza plūmītes - tas viss jādabū ārā (ar dakšu, lāpstu- lai nepaliek saknes, neder gārsas trimmerēšana utml.) un virsū gribu melnzemi un zālienu- teritorija rēķinu uz 400 m2. Dārznieku gribētu tādēļ, lai iesaka, ko labāk un pareizāk sastādīt dobēs ap zālienu; kā arī ceru uz kārtīgu darbu - es blakus nenočekošu vai saknes kārtīgi izravētas vai tomēr tikai aprušinātas ar zemi. Kaut kāda vīzija man puslīdz ir par gaidāmo rezultātu, bet kā vienmēr, pērkot stādus ir apetīte visu ko samačkāt kopā un rezultātā rosols. - tādēļ gribu lai kāds ar stingru roku pasaka kas un kā un lai turpmāk man ir viegli apkopties. Negribās uzrauties uz dzērājiem, pīpmaņiem un bomžiem tāpēc visu laiku atlieku un atlieku šo projektu. Kundzīte gados arī šitam fiziskajam darbam īsti nepavilktos. Paldies jau iepriekš par ieteikumiem!

Mazmare
ar gārsu, ravējot, cīnīties ir bezjēdzīgi (īpaši jau tik lielu teritoriju ar lāpstu uzrakst un izravēt - nereāli) - labākais risinājums ir šogad (tagad uzreiz) nomiglot ar Raundapu. Nākamgad (vai arī rudenī , ja laicīgi nomiglosi ar raundapu) varēs izravēt vai izkultivēt to kas sadīgs un tad pa virsu tīru melnzemi uzbērt.

es šitā nevarēju mazu dārza stūrīti abrīvot no gārsas - ravē cig gribi, bet vienmēr palika kādas sīkas saknītes nolauztas un pēc nedēļas atkal jau bij gārsa saaugusi. Pag. gad nomigloju ar raundapu un šogad nevienas gārsas - tikai citas viengadīgās nezāles ir saaugušas, bet tās regulāri pļaujot pašas iznīkst un paliks tikai zālīte.

nomiglot var paši - tikai vajag bezvēju un sausu laiku. (pēc miglošanas vismaz 4h nedrīkst būt lietus)

...pati lielākā laime dzīvē ir pārliecība, ka tevi mīl..

Porcelaans
nu, manējam ir dr.Grantiņa, esmu ļoti apmierināta.šobrid gaidu otro mazuli un arī būs pie viņas, ar viņu baigi sakarīgi visu var izrunāt

Paldies, Moldzis!!!

Pierakstiisos ciemos uz viziiti, ceru, ka izveidosies kontakts un patiks, jo arii citur netaa labas atsauksmes

Mazmare - varu ieteikt Dzidru - 26550805

Sveikas,

varbūt šeit izdodas atrast rotaļu draugus jūlijam un augustam 6-gadīgai jaunkundzei d/s "Ogre" (Dārziņi) ? Ļoti priecāsimies iepazīties.

Zuzii

Sveikas!

Rudenī plānojam uzsākt bd gaitas. Meitu(4g) vajadzētu atrādīt acu ārstam,BKUS rinda līdz oktobrim,varbūt varat ieteikt kādu bērnu acu ārstu Ogrē?

Ivette

Ogrē poliklīnikā ir ārste Sūna, savējo vedu, normāli.

Kas bijis - bijis! Viss taču pieder pagātnei, ieskaitot kļūdas, neuzticīgus un viltīgus draugus, muļķības, ko esam darījuši... Mācāmies no tā visa un dzīvojam nākotnei, nevis nemitīgi sev to atgādinām.

Winstona

,varbūt varat ieteikt kādu bērnu acu ārstu Ogrē?
Konkrēti bērnu acu ārsts, manuprāt, nemaz nav. Sūna kā daktere varbūt ir ok, bet ar bērniem viņai kaut kā ķēriena nav, jo kā izskaidrot lielo neizpratni, ja viengadīgs bērns nesēž pie acu ārsta kā diegs, bet sakreņķējas, ja viņam pilina acīs?!? Viņasprāt, tas ir kkas ārkārtējs...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18199916