Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

OGREs sarunas turpinās

Emiilija

esmu 1x redzējusi lielo busu, bet nebrauc uz Biķernieku ielu. Varbūt zini, kur skatīties mikriņu sarakstu?

Rocco

Kādas foršas nodarbības varat ieteikt 3 gadīgai meitenei? Visvairāk interesē sports (un vēlams, lai kāds no vecākiem var nākt līdzi, zinu, ka ir pedagogi, kas uz šo šķībi skatās, tādus var neieteikt ) . Paldies!

Give Peace a Chance

Mazmare

Sveikas, vai kāda nav pārdomājusi un var pārdot Karaliskā impr.biļetes (21.4 Ogres kult.centrā)?

Armadetta

Ja kādai mammai nav darba, tad te ir piedāvājums. Ogres slimnīca steidzami meklē darbiniekus reģistratūrā.

Lūdzu savu CV sūtīt uz e-pastu orssekretare@inbox.lv

rūtasmamma

Sveikas dāmas. Vai ir kādas atsauksmes par ģimenes ārtstu Andīni Renci?

asaka87

Apsveram iespēu pārcelties uz Ogri, Saules prospektu. Bet nedaudz uztrauc vai dzelzceļa tuvums pārāk netraucē? Varbūt ir kāda kas dzīvo tur tuvumā un var izteikt savus novērojumus?

Fricija

Sveikas dāmas. Meklēju auklīti Ogresgalā.

Papildināts 11.04.2017 11:10:

Vasaras periodam, dažas dienas mēnesī.

Liela mīļa meitenīte Maza mīļa meitenīte
Bērniem jādod končas nevis zupa. /Lote/

Ivette

asaka87

Dzīvoju netālu no dzelzceļa, pierod un to troksni nevar dzirdēt.

Kas bijis - bijis! Viss taču pieder pagātnei, ieskaitot kļūdas, neuzticīgus un viltīgus draugus, muļķības, ko esam darījuši... Mācāmies no tā visa un dzīvojam nākotnei, nevis nemitīgi sev to atgādinām.

Xara

Sudrablietu žagatām

Rimi pie šosejas ir veikals 585.lv- ar zeltlietām. Un tagad viņiem ir akcija,-40%atlaide sudrabam, ja pērk 2 vai 3 lietas pat 60%. Es nopirku 3- tādēļ visam bija 60%. Provītes visas bija, es jau nošaubījos, vai var būt tikai 7 eur auskariņi. Nav nekādā sakarā reklāma, lai tiek ogrēnietēm

Armadetta
Vai vēl aktuāli?

Papildināts 22.06.2017 10:07:

Fricija
Vai vēl aktuāli?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18199916