Mees taas dullas, kas sporto! 2013 gads...

benino

Slēdza benino: "Jauna lapinja".

bļaustīgais kaķis
ņergājas ar ēdienu.

Viss, kas nenogalina, padara mani dīvaināku.

manā 1. klases ābecē bija rakstīts, ka ņerga ir tas, kas negrib ēst zupu
bļaustīgais kaķis
Nē, drīzāk ņerga ir tas, par ko kļūst 1.klasnieks, kurš nav ēdis babu http://multenes.net/avarijas-brigade/15_avarijas-brigade-mazulis/ zupu

P.S.Tu arī pieskati,lai kvalitatīvāk ēd un neskrien pār mēru pie citām?

Stārķi atnes bērnus.Lieko svaru- kaijas.

Pārāk smagus bērnus stārķi spiesti audzināt paši...

Neatlaidīgā
Tas ir mans novērojums Par mītiem nezinu...

Novaly

ich

Man šogad 3333.1 km
Fantastiski!

Man šorīt 14,7km (1:15:57 ), līdz gada beigām gribu 1500km, pagaidām izskatās, ka varētu sanākt

Rozamunde

Iļja Iļjič
Ņergām ar fizisko nabadzību toč nav nekā kopīga. Jaunais jēdziena skaidrojums radās pilnīgi nejauši. Nesaukšu vārdos un nikos, bet ziemā, bāzi vācot, viens džeks, sauksim viņu par Druvvaldi, apņēmās mēnesī noskriet 777,77 km, bet līdz galam tas viņam neizdevās. Tad nu apcerot šo neveiksmi, Druvvaldis sūkstījās, ka jūtoties tāds kā ņerga, kas pat 777 km menesī nejaudājot noskriet. Vienlaikus informēju, ka šis pats ņekijs Druvvaldis vasarā bija paskraidījis pa Monblanu, tik ātrumā nepateikšu, vai TDS distanci 119 km ar 7200 augstuma metriem, vai garo virs 160 km, un ticis pirmajā 100niekā. To izdzirdot džeks, sauksim viņu par Miervaldi, apdomājoties teica, ka tad jau viņš arī esot ņerga, jo arī vasarā skraidījis pa Monblanu (TDS distancē iegūdams līdzīgu vietu) un nesmādējis citus kalnus un garākus izskrējienus (piemēram, skrienot pēc maizes pāri par 50 km uz "Lāču" ražotni, domāju, ka viņš mierīgi varētu uztaisīt 2dienieku, lai aizjoztu uz Užavu pēc alus). Tā tas aizgāja, lēnām apaugot ar tradīcijām un ēšanas paradumiem. Būtu jaunāka, noteikti censtos kļūt par Ņergu, jo dikti tuva man tā filozofija.

Papildināts 23.10.2013 15:19:

ich
Man šogad 3333.1 km
Monstrs!!! Man tikai 1/3 no tā.

Кто сказал, что Я далека от идеала?!? Это идеал далёк от МЕНЯ!!!

Rozamunde
Būtu jaunāka
man gan izskatās, ka esi tīri ņemama. un rikšo arī diezgan ņipri. neiztēlojies te par vecenīti-kukažiņu.

Rozamunde

Dzīvnieks
Labi, laboju uz tekstu "būtu vēl jaunāka". Šodien 2plākšņi, ja kas.

Rozamunde
tev pēdējā mēnesī skaista kilometrāža. Nav brīnums, ka virtuvē kāju nesper.

Rozamunde

Kārļa mamma
Nav brīnums, ka virtuvē kāju nesper
Speru gan. Apskatos, ka trauki visu dienu nav nomazgāti, apgriežos, velku kedas un tālēs zilajās. Kad atgriežos, visi vakariņas paēduši, varbūt pa burzmu pat trauki nomazgāti - miers mājās un man labs prāts

Vispār jau pie visa vainīgi visādi koptreniņi - PumaSkrien, Divplākšņu kustība.

Rozamunde
Jā, jā. Divplākšņi. Dažiem darbs. Kas ir gan nepatīkami - nevar uzskriet bariņā ar simpātiskām jaunietēm, gan patīkami - ir cerība dabūt Ls kontā.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18201584