Tomāti & paprika & ķirbji & gurķi 2013

Sandrusha

Slēdza Sandrusha: "IR atvērta 2014. gada tēma!!! Laimīgi sākam Jauno 2014. gadu!".
Sandrusha

Visiem dārza mīļiem - lai ražīgs, veiksmīgs, silts un saulains šis 2013. gads!!!

Lai daudz patīkamu un garšīgu atklājumu!!!!

Iepriekšējās tēmas

Dārza darbi un cita info krievu valodā.

Lai sarunas raisās!

Papildināts 03.01.2013 19:31:

hehe...tikko pamanīju, ka radusies vēl viena tēma par šo pašu

Ļoti labi - tad jau interese arvien mūsos aug un aug.

Šogad esmu ieplānojusi ar izmēģināt šo to no e-bay + kādas krievu šķirnes, jo tās patīk cilvēkiem

Un noteikti paplašināšu tumšo tomātu stādījumus un izmēģinājumus - traki iegaršojās pēc pērnā gada.

Mēs vēl arvien savus tomātus varam ēst, lai gan ziemas šķirne Žirafe, ko paņēmām no Neslinko izmēģināšanai, nav tā labākā garša (jo vēl uz Z-svētkiem un Jauno gadu ķirštomātiņus ēdām ) varbūt es izlepusi jau

Just keep smiling!

Sandrusha

saki jel, kādus tomātus ieteiktu audzēt uz balkona? es iepriekš pirku Maxima speciāli paredzētās sēklas, bet nu... izauga salīdzinoši lieli!

Sandrusha

Guestchen

Viss atkarīgs vai gribās mazos ķirštomātiņus vai lielāka izmēra, jo var izaudzēt gan vienus, gan otrus, un arī augumā ir zemie līdz 30cm , 50 cm un ap 1 m un augstāki

Just keep smiling!

es ar' šogad esmu ebay noskatījusi pāris sēklas, no šī premier_seeds_direct tirgotāja, tas ir no UK. Varbūt ir kādi komentāri par šiem?

Paldies!

Sandrusha

veejaliepa

Es ar uz viņu sēklām skatos, bet neesmu vēl pasūtījusi, līdz ar to par viņiem man nav komentāru, bet izlasītā info mani uzrunā pamēģināt.

Un pāris šķirnes (vismaz tomātu noteikti), kur lielāki iepakojumi mani pat nebiedē, varētu uztaisīt kādu kopējo pirkumu un tad draudzīgi sadalīt, ko saki?

Just keep smiling!

veejaliepa
Pirms pāris gadiem esmu sūtījusi puķu sēklas. Nekādu problēmu, ja pareizi atceros vēl līdzi dāvanu atsūtīja! Tākā ir ok! Pašai ar jāiemet acs, kas labs tur šogad.

Sandrusha
Varbūt ir kādi labi ieteikumi uz ziedkāpostiem? Pagājušajā gadā pirku pastarpināti no profesionālām sēklām, tik nosaukums nav saglabājies. Pirmo reizi izauga fantastiski!

Jā, labprāt, jo man tik daudz vienas šķirnes tomātus nevajag. Siltumnīcās man vieta vien apmēram 50-60 stādiem, un viena no tām parasti tiek stādīta ar ķirštomātiem, jo tie mums visiem labāk patīk

Papildināts 03.01.2013 20:22:

es arī gribētu kādus tumšos pamēģināt, piemēram, skatos uz purple cherokee, arī uz oranžajiem, kuri tikai nez būtu tie gardākie - ne skābi?

ellux2

Eh labrit es jau domas rakajos pa darzu,atrak pavasari gribas!

esmu uztaisijusi nelielu sarakstu ko gribetu,ta ka pagasgad bija pielautas nelielas kludas,sogad rupigak sekosu visam lidzi!

vel jautajums vai nevarat iemest paris linkus ar ko pavasari apstradat siltumnicas zemi ja bijusi lakstu puve!uz ziemu nesanaca jo iesejam salatus un redisis agra ziema lai uz pavasari butu pasiem savi salatini!

Papildināts 04.01.2013 10:18:

ritaa
kas ir momordiku.??

veejaliepa

es arī labprāt piedalītos kādu tumšo tomātu sēklu pasūtījumā - tas purple cherokee izskatās labs, man gan vajadzētu ne vairāk kā 5 sēklas.

šogad esmu apņēmusies arī nopirkt to superdārgo oranžo hibrīdu (neatceros nosaukumu) un vispār hibrīdi man ir iepatikušies - ja piemeklē piemērotas šķirnes, nav ne miza bieza un aī garša ir super.

Sandrusha

francis
Tas hibrīds ir BEORANGE (tautā iegājies kā Getliņu tomāti ), pagājušajā gadā pirmo reizi izmēģinajām un noteikti, noteikti audzēsim vēl, jo vēl pāris pēdējie man ir ko vēl tagad noēst. Neslimoja kā pārējie, garša - super un aug arī labi.

Cena gan sēkliņai ~ 0.60 Ls.

Just keep smiling!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18201869