Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Skolotāji no "Iespējamās misijas"

Helguu

Labdien!

Skolēnu vecāki, pastāstiet, lūdzu, vai jūsu bērnu skolās ir skolotāji no "Iespējamās misijas"? Ja ir, kādas ir jūsu bērnu un jūsu atsauksmes par viņiem? Patīk/nepatīk, labi/slikti māca (jūsuprāt) utt? Mēģināju meklēt, bet internetā pieejamas tikai skolas direktoru vai pašu IM skolotāju atsauksmes un viedokļi. Vienkārši ieinteresējos, ko par to visu domā skolēnu vecāki.

Neveicu nekādu aptauju, jautāju vairāk intereses pēc.

Kas tā par sektu?

BoSo

vasaras tupeles
Kas tā par sektu? - nav jau gluži sekta te var izlasīt

Helguu Maniem jauniešiem skolā bija skolotāja, laikam tīri sakarīga bija, vismaz neko sliktu nedzirdēju.

Man patīk. Jauns puisis, kurš stingri nodefinējis noteikumus, kurus ievero pats un iemacijis arī bērnus tos ievērot.Parasti mykoobā sīki aprakstīta darba tēma. Vērtejums diezgan stingrs, vienmer laikā. Bērni, kuri ieskaitē dabūjusi ni, nedēļas laikā var izlabot. Lai tiktu pie PD rakstīšanas nedrīkst būt neviens ni. Sistēma strādā godam. Ja darbs padarīts labi, neskopojas ar patiesām uzslavām. Reiz, kad darbs (savādāka formāta, ar radošu pieeju pasausai temai) bija janosūta uz e-pastu, pēc neilga brīža mykoobā parādījās vēstule no skolotāja, kur bija ļoti atzinīgi novērtets darbs, izteikti nelieli aizrādijumi un pausts patiess prieks par padarīto. Vienmēr uzdevuma izklāsta beigās novēleta veiksme-sīkums, bet man patīk.

Neko sliktu pateikt nevaru.

Pie kam, vismaz, kā saka mans bērns, ka skolā pie šī skolotaja ir strādats ar planšetem, jo tā esot tikai misijas skolotajiem.

Lai tiktu pie PD rakstīšanas nedrīkst būt neviens ni. Ko ta šis nozīmē?

Man nepatīk. Man nepatīk amerikāniskā pieeja svešvalodu apguvei (diez kāpēc amīšiem tik ļoti klibo svešvalodu prasmes?), sākumskolā tā noteikti nestrādā. Bet, tā kā mani ne pārāk interesē skolas cipari, tad sīcis mācās svešvalodu pie privātskolotāja. Par stundām viņš stāsta, ka ir garlaicīgi un ka viņam ir apnicis krāsot un dziedāt.

Riskēšu būt vecmodīga, bet gribētu arī mazliet korektāku attieksmi pret apģērbu.

Man jau arī šķiet, ka neba planšetnieks un uzslavu daudzums nodrošina zināšanas. Man liekas, ka īstajiem skolotājiem tomēr ir lielāka atbildība par to, ko viņš bērniem iemāca, jo bērni pēc gadiem liks eksāmenus, un īstermiņa skolotājs tad būs jau tālēs zilajās.

"Es saku jums jau dienas simt un piecas - lai puķi dabūtu, ir jānoliecas." I. Ziedonis

ir meitas skolā - jau otro reizi

abi bija sporta skolotāji un bērnam uzreiz pavisam cita attieksme pret šo traki "stagnējošos" mācību stundu, jo pēkšņi izrādās, ka tomēr bezcerīgās normas nav vienīgais, ko sporta nodarbībās var darīt, ir iespēja piemeklēt katram ko interesantu un pēc spējām, ir iespēja paslavēt arī tos, kam viss neizdodas vienmēr uz 10, utt.

vārdu sakot - sporta stundas līdz ar to kļūst daudz foršākas un mūsdienīgākas un bērns tur dodas jau ar daudz patīkamākām sajūtām

Neko baigi pozitīvu nevaru pateikt, kā tikai to, ka ļoti sīki un smalki uzraksta mykooba, kas uzdots, tas ir ;abi. Bet tā - galā ar pāris skolniekiem netiek sākumskolā, katru dienu raksta piezīmes un sūdzas vecākiem, ka bērns nekoncentrējas viņas stundai.

Man liekas, ka atkarīgs no konkrētā cilvēka. "Parastie" skolotāji tak arī nav visi vienādi.

Man viens draugs ir misijas skolotājs- varu teikt tikai to labāko- to, kā viņš gatavojas stundām, apbrīnojami. Un viņš cenšas priekšmetu pasniegt interesanti, tā lai bērni tiešām mācās, nevis tikai mehāniski kaut ko dara ķeksīša pēc.

Ja kūciņa izskatās skaisti veikala vitrīnā, tas nenozīmē, ka tā izskatīsies skaisti arī uz tava vēdera!

Paldies par atsauksmēm! Vismaz kaut kāds priekšstats par vecāku viedokli. Saprotu, ka atkarīgs no skolotāja, tikai manas pārdomas arī bija par to, vai skaistā ietvarā nepazūd saturs. Jo tā jau šai programmai ir pozitīvs tēls sabiedrībā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18204499