Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Skolotāji no "Iespējamās misijas"

Helguu

Trīne

espaties
Manējai jāmācās vārdiņi un dzejoļi (tādi jautri dzejoļi izrunas trennēšanai, kurus mācās ar prieku).
Protams, ka viņi to visu mācās. Kāds saka, ka nemācās? Jautājums ir tikai KĀ to mācās. Lūk, un tā metode, pēc kuras mācās manējie ir sevi attaisnojusi pilnībā. Kā jau teicu, viņi mācās pēc kkādas Kembridžas metodes. Pirmajā gadā spēlītes, dziesmiņas, krāsošana, ludziņas. Redzu, ka jaunkundze kko pilda arī parastā līniju burtnīcā, raksta vārdiņus, ko skolotāja priekšā uzrakstījusi. Visu izdara skolā.

Papildināts 01.02.2013 09:43:

Padomju laikos tekstus iekala no galvas, lai eksāmenu komisijai varētu tos nobērt kā pupas (varēja arī nesaprast, ko runā).
Oj, man pirms 2 gadiem puika iekala šitā Olgas vēstuli Oņeginam. Ja k vam pišu ... Tiem, kas noskaitīs, dabūs par vienu balli augstāk gala atzīmi (12.kl). Puika iekaļ, atnāk atskaitīt mums. Izruna "izcila", bet nu labi. Kad pabeidz, saka "mamm, pasaki, par ko tur ir, iztulko, lai zinu".

Papildināts 01.02.2013 10:05:

Enivei, bet šis nav stāsts par skolotājiem no misijas.

fagots

Trīne

....viņi mācās pēc kkādas Kembridžas metodes.

Vai vari padalīties ar angļu valodas mācību grāmatu nosaukumu...man meita mācās 3.klasē un angļu valoda dikti zemā līmenī----izruna švaka, pirmās divas klases gandrīz tikai krāsoja un šo to ierakstīja tajās daba burtnīcās.Tagad kopš septembra angļu valodai sekoju līdzi, sāk vairāk saprast, reizi nedēļā darbojas i-neta angļu valodas programmā-beidzot lēnām veidojas izruna un sāk saklausīt tekstu.

skolotāja nevēlas neko mainīt, tikai pateica, ka 5.klasē būs lielas prasības un nevienam neliedz mācīties papildus.

lielmaate

Mans vidējais brīnums šogad taisās beigt ķīmiķus un startēt uz šito Iespējamās misijas konkursu. Ja nepārdomās. Izlasot programmu, man liekas interesanti, mūsu novada skolā ir bijis tāds skolotājs (mazā lauku skoliņā), teica jau, ka esot bijis labs un interesants gan kā skolotājs, gan kā cilvēks.

Ja par valodām - mazākā meita, kas krievu valodu mācās tikai 2-o gadu, saprot to nesalīdzināmi labāk, kā pieaugušie dēli. Jo ieinteresēja Slēgtā skola un nespēja sagaidīt jaunas sērijas LV pa TV, skatījās krieviski online portālos. Šodien bija līdzi pie vienas krieviski runājošas sievietes un praktiski visu saprata, ko mēs runājām. Dēli, ignorēdami krievu valodu skolā, tur vnk neko nebūtu sajēguši. Toties ar angļu valodu nevienam nav problēmu bez jebkādiem papildu kursiem.

fagots

Es ar krievu valodu neiespringstu-tik cik viņai vajadzēs būs apguvusi kopā ar krievvalodīgajām meitenēm treniņos.Savulaik dēlu apmācīju lasīt rakstīt-galveno domu saprot, bet izruna dikti švaka.Toties meitai nemācu, bet saskarsmē ar krievu bērniem viņa ir uzķērusi izrunu, kaut saprot stipri mazāk par brāli.

rudaa
Tu tiešām gribi teikt, ka tava meita 11 gados TIKAI AR SKOLAS ANGĻU VALODAS APMĀCĪBU brīvi runā? Atļauj šaubīties par to.
Jocīgi. Es gan neapšaubu Trīnes teikto, jo manam ir 7 gadi un viņš brīvi sarunājas angļu valodā.

Trīne

fagots
Vai vari padalīties ar angļu valodas mācību grāmatu nosaukumu.
Puika piektajā klasē mācās šobrīd no šīs grāmatas. Tur linkā augšējā rindā ir citas grāmatas. Meitai pirmajā klasē ir tā pirmā grāmata rindā, zaļā, ar kkādu ķēmu uz vāka. Nu šī. Grāmatas skola iedod, jāpērk ir burtnīcas.

Papildināts 08.02.2013 09:21:

fagots
Es ar krievu valodu neiespringstu-tik cik viņai vajadzēs būs apguvusi kopā ar krievvalodīgajām meitenēm treniņos
Man vienīgais bērns, kas krieviski runā savos 7 gados ir meita, kas no 6 gadu vecuma vingro kopā ar krievu meitenēm. Krievu meiteņu vecāki priecājās, ka ir viena latviešu meitene un tagad viņējās iemācīsies latviski, bet vigvam! Viss klasiski - manējā bazarē krieviski. Sākumā trenere tekstus dublēa latviski, nu vairs nē, jo nevajag. Es saprotu, ka tautai tas ir slikti, bet es esmu apmierināta kā runcis. Beidzot man ar vienu bērnu nav problēmas ar krievu valodu. Jo lielajiem puikām absolūti nebija nekādas vides, kurā iemācīties krieviski. Visi zina angļu izcili, vecākie zina vācu val., palēnām mācām vācu val arī jaunākajam. Vidējais māk arī franču val. Bet ar krievu mums iet kā pa celmiem, nu nekā ... Jaunāko puiku speciāli vedu uz futbolu, kur parasti ir krievu vide (vecākie spēlēja izteikti latvisko basketbolu), bet sanāca aizvest uz latviešu futbolu. Nu aplauziens pilnīgs. Multenes neder, jo tās mūsējie puikas skatijās angliski. Tāpat kā visas filmas. A meitai tagad kādā valodā ieslēdzas, tādā skatās.

Starp citu, tās klasiskās krievu veco laiku multenes iztulkotas latviski ir vnk kkas perverss. Kaķis Leopolds latviski .... fjeh (Kalniņš ar Pasternaku jau cenšās cik var, bet ko nevar, to vnk nevar)

BoSo

Trīne

Man vienīgais bērns, kas krieviski runā savos 7 gados ir meita, kas no 6 gadu vecuma vingro kopā ar krievu meitenēm - eh laimīgā, es ar gribētu kādu krievvalodīgu pulciņu, bet nu nav mums te nekā. Neviens nekur apkārt nerunā krieviski, ar to valodas mācīšanu ar pilnīgs PI, atliek vien cerēt ka tad, kad jutīs nepieciešamību paši mācīsies.

otrs shobriid maacaas augstskolaa anglju valodaa, - viņš Latvijā mācās angļu valodā? SSE Riga?

Trīne

BoSo
viņš Latvijā mācās angļu valodā? SSE Riga?

BoSo

TrīneTad mūsējie ir skolasbiedri. Mans dēls pirmajā kursā mācās,kurā tavējais?

Trīne

BoSo

Otrajā

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18204499