Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Skolotāji no "Iespējamās misijas"

Helguu

Šarlote
Tu tiešām gribi teikt, ka tava meita 11 gados TIKAI AR SKOLAS ANGĻU VALODAS APMĀCĪBU brīvi runā? Atļauj šaubīties par to.
Jocīgi. Es gan neapšaubu Trīnes teikto, jo manam ir 7 gadi un viņš brīvi sarunājas angļu valodā.

Tu muļķe vai izliecies? rudās jautājums bija - TIKAI AR SKOLAS ANGĻU VALODAS APMĀCĪBU? Tu gribi teikt , ka Tevs sīkais pat multenes angliski (kas realitātē ir liels papildu darbs valodas apmācībā) neskatās?

Vai nav vienalga!

Trīne

SanSu
Tu gribi teikt , ka Tevs sīkais pat multenes angliski (kas realitātē ir liels papildu darbs valodas apmācībā) neskatās?
Kāds visam ar šo sakars? Loģiski, ka tie bērni, kas jau sāk kko saprast, sāk šo valodu pielietot. Tā, ka izliekusies esi tu pati. Jā, tikai ar skolas angļu valodu viņi spēj izmantot šīs zināšanas, lai saprastu un komunicētu. Tātad arī multenes saprast un ceļu svešā pilsētā paprasīt. Ar skolas dotajām zināšanām. Neviens ar varu bērnu 5 x nedēļā pa 2h pie TV netur. Labi, ja paskatās brīvdienās. Zin, kkā nav laika.

Trīne
Pēc Tavas loģikas es tikpat labi varētu teikt - tikai ar b/dārza nodarbībām (vienreiz nedēļā dziesmiņas pusstundu padziedāt) pietiek, lai iemācītos brīvi runāt angliski.

Tāpat kā Šarlotei arī mans sīkais brīvi saprata angliski jau b/dārznieka vecumā. Bet es tomēr esmu spējīga novērtēt , ka tas lielais darbs bija multeņu skatīšanās.

Vai nav vienalga!

12345

Angļi, kad māca valodu no visas pasaules sabraukušiem bērniem, arī neiespringst uz vārdiņu kalšanu pa vecam (jo viņiem parasti nemaz nav divvalodīgu materiālu, no kā kalt), bet gluži nemanāmi iesēdina to visu caur spēlēm: produktu nosaukumus mācās, spēlējot veikalu, virtuves piederumus- spēļu virtuvē un tā tamlīdzīgi.

Mana sīce, kura te ieradās 8 gadus veca, Latvijas skolā novērtēta kā grūts bērns, angliski zinādama 2 vārdus ("mum" un "good night" ), pēc nepilna gada jau runāja tā, ka viņā neviens neatpazina ārzemnieci. Izruna gan bija vietējā, nevis kaut kāda abstrakti pareizā.

.

Man pieredze ir tikai ar vienu skolotāju no iespējamās misijas. Nekā pozitīva, nezinu, kā viņus sagatavo. Jā, vienīgais mājas darbi ir sīki un skaidri aprakstīti, kas jādara. Principā skolotāja nekad nesaka uzslavas, iedzen mazvērtības kompleksus, regulāri raksta piezīmes. Varbūt viņiem māca metodi, kur mazvērtības dzen bērnu attīstīties, meklēt risinājumus. Katrā ziņā stundās sevi realizēt neapalīdz skolēniem, kas mācās mazāk par 7.

Gemma

Jo nepieredzējušāks skolotājs, jo mazāka sajēga par to, ko bērni var vai nevar izdarīt, prasības lielākoties vai nu par augstu, vai par zemu.

Toties bieži tieši jaunie skolotāji ir ļoti radoši.

Trīne

SanSu
Bet es tomēr esmu spējīga novērtēt , ka tas lielais darbs bija multeņu skatīšanās.
Multeņu skatīšanās nevienu vēl runāt nav iemacījusi. Par rakstīšanu un gramatiku es nemaz i nerunāju. Loģika, zin, katram sava.

Diezvai tas atbilst patiesībai, ka lielākā daļa paliek skolā....kur tad viņi ir? Nu varbūt trešo gadu paliek, bet tad gan pazūd. Izdeg, jo attīstība un līderība tik īsā termiņā nav dabiska. Izdeg. Protams, viegli parādīt īsu laiku, ka es esmu kaut kas oh oh, bet tie visi paŗējie un vecie ir vecmodīgi, viņi neprot ar planšetdatoriem, viņi ir stagnāti utt. Pastrādā gadus 15 un tad parunāsim, kāds tu būsi stagnāts.

Vai kādam ir bijis skolotājs Latviešu valodā no šīs misijas?

Man nav pieredze ar sis misijas skolotajiem, bet manuprat ir loti atkarigs tiesi no cilveka. Man skola bija dazadi pasniedzeji un bija tie, kas pec padomju laikiem macijusies. Loti labi atceros ka mums vestures skolotaja vienmer, kad redzeja, ka kads sak klase migt ciet, ta izstastija kadu joku un visi pamodas. Attiecigi atkal vareja kllausities vesturi nevis pusaizmigusa stadija laist visu gar ausim. Toties geografija pasniedzeja dikteja monotona balsi un viss tika automatiski pierakstits, pat ta, ka stundas beigas vareja ari neatcereties, par ko runaja nodarbiba.

Uzskatu, ka istam pasniedzejam ir jamak berns ieintereset bernu ar savu pasniedzamo prieksmetu, ka ari izskaidrot saprotama veida, nevis ar isu - tas ir tapec, ka tas ta ir.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18204499